Naturalisaties vanaf 1850
Datum Voornamen Familienaam Beroep Geboorteplaats Land Geb.dat. Woonplaats Opmerkingen
22-06-1923 Elena (dochter van Elisaveta) zonder beroep Boekarest RoemeniŽ 13-03-1852 Parijs (Frankrijk) weduwe van Anthonij Verbrugge
21-12-1928 Lambert Gerhard Aaken van stoker Emmerich Pruisen 12-03-1891 Emmerich (Pruisen)
19-05-1922 Friedrich Wilhelm Aalberts zandvormer HŁthum Pruisen 26-01-1887 HŁthum (Pruisen)
06-12-1909 Theodorus Robertus Aaldering arbeider Bergh Nederland 27-03-1866 Materborn bij Kleef (Pruisen)
07-06-1924 Anna Elise Aanstoot manufacturierster Krefeld Pruisen 30-04-1876 Rotterdam
29-12-1922 Johanna Catharina Aarsse zonder beroep s-Gravenhage Nederland 08-06-1878 s-Gravenhage weduwe van Georg Johannes Christoph Hahn
03-01-1910 Willem Aarssen van arbeider Oploo * Nederland 30-01-1852 Kevelaer (Pruisen) * gem. Oploo, St. Anthonis en Ledeacker
29-12-1932 Salomon Samuel Abas handelsvertegenwoordiger Havre Frankrijk 06-09-1883 Deurne (BelgiŽ)
07-08-1933 Engelke Abbas landarbeider Bellingwolde Nederland 21-02-1896 Bellingwolde
07-12-1908 Mozes Abbe van sigarenmaker Amsterdam Nederland 14-02-1858 Londen (Groot-BritanniŽ)
20-06-1908 Johannes Bernardus Abbing schrijnwerker ''s-Gravenhage Nederland 13-07-1866 Londen (Groot-BritanniŽ)
27-12-1919 Clemens Heinrich Abelmann winkelier Utrecht Nederland 23-11-1894 Vlissingen
27-12-1919 Joseph August Bernard Abelmann winkelier Riesenbeck Pruisen 18-01-1857 Utrecht
20-01-1885 Bernardus Gerardus Lambertus Abeln manufacturier Lindern Oldenburg 18-08-1859 Groningen
19-05-1922 Conrad Theodor Richard Hubert Abels grondeigenaar KŲnigshoven Pruisen 31-10-1870 Heerlen
03-01-1910 Conrardus Joannes Laurentius Abels RK-priester en bisschop Weert Nederland 31-01-1856 Sung-chou-tsoei-tze (China)
18-03-1931 Sigmund Abenheimer koopman Mannheim Baden 17-12-1876 Amsterdam
29-06-1925 Louis Aberlť procuratiehouder Rotterdam Nederland 27-10-1901 Rotterdam
29-06-1925 Rene Leon Aberlť procuratiehouder Straatsburg Elzas 23-09-1875 Rotterdam
13-05-1927 Maximilian Abraham commissionair in buitenlandse* Bendorf Pruisen 17-03-1879 Amsterdam * wissels
18-05-1929 Jacob Abrahamssohn koopman Enschede Nederland 11-04-1901 Enschede
24-05-1928 Manuel Antonio Abrahamsz apotheker La Guaira Venezuela 04-04-1875 Caracas (Venezuela)
28-04-1933 Kalma Abramowicz kleermaker Wolbrom Polen 04-07-1898 s-Gravenhage datumnotatie 22-06/04-07-1898
14-06-1930 Joseph Achathaler kuiper DŁnsting Oostenrijk 15-02-1872 Amsterdam
09-12-1908 Peter Jacobus Achten arbeider Venraij Nederland 08-12-1859 MŲllen (Pruisen)
02-01-1909 Eduardus Christianus Martinus Achterbergh makelaar in tabak Eindhoven Nederland 25-09-1862 Antwerpen (BelgiŽ)
22-02-1924 Auguste Oscar Acke huis- en decoratieschilder Zelzate BelgiŽ 01-06-1871 Sas van Gent
25-10-1873 Friedrich Wilhelm Ackermann landbouwer Elbringhausen Pruisen [niet vermeld] Sloten
31-12-1931 Ludwig Friedrich Wilhelm Ackermann mijnopzichter Horst Pruisen 30-11-1888 Brunssum
26-04-1919 Hermann Gustav Adolf Ackmann groothandelaar in rijwielen Gross-Mimmelage Pruisen 06-04-1873 Zwolle
26-04-1852 Anton Heinrich Adam kapitein b/h 6e regiment infanterie Jever Oldenburg [niet vermeld] Nijmegen
08-07-1924 Lawrence Adam zonder beroep Galveston Texas 15-11-1854 Malang (Ned.-IndiŽ)
10-03-1921 Hubert Joseph Adams arbeider SŁsterseel Pruisen 07-02-1872 SŁsterseel (Pruisen)
07-08-1933 Josepha Isabella Adams zonder beroep Elmpt Pruisen 01-04-1866 Elmpt (Pruisen) weduwe van Gerardus Petrus Hubertus Vissers
12-12-1912 Sibilla Adams zonder beroep Duisburg Pruisen 04-07-1863 Duisburg (Pruisen) weduwe van Jan Jansen
13-05-1927 Alexander Moritz Adler procuratiehouder Braila RoemeniŽ 25-05-1892 s-Gravenhage datumnotatie 13/25-05-1892
08-12-1906 Ludwig August Wilhelm Adler zonder beroep Bukarest RumeniŽ 24-01-1870 Amsterdam
08-07-1924 Selig Bruno Adler fabrikant Kitzingen Beieren 18-08-1879 s-Gravenhage
15-03-1921 Johanna Catharina Adrian zonder beroep Amsterdam Nederland 18-04-1867 Amsterdam weduwe van Georg Leopold Eduard Gustav H. Stenger
11-12-1899 Egidius Aechten spoorwegarbeider Bocholt BelgiŽ 06-07-1839 Budel
06-12-1898 Adrianus Aerts boswachter Ravels BelgiŽ 05-04-1864 Woensel
07-04-1933 Franciscus Aerts verpleger O.L.V. Waver BelgiŽ 23-08-1893 Poortugaal
18-11-1921 Ludovicus Aerts boerenknecht Berchem BelgiŽ 03-09-1864 Rilland-Bath
03-01-1870 Antonius Adrianus Aertssen landbouwer Beirendrecht BelgiŽ [niet vermeld] St. Annaland
21-06-1859 Aganoor Petrus Aganoor koopman BushŤre PerziŽ [niet vermeld] Batavia (Ned.-IndiŽ)
29-12-1879 Felix Marie Aghina goud- en zilverkashouder Alkmaar Nederland [niet vermeld] Alkmaar
31-12-1931 Elias Agstteribbe diamantbewerker Amsterdam Nederland 03-08-1890 Berchem (BelgiŽ)
20-06-1908 Johan Gerhard Agten arbeider Lonneker Nederland 04-09-1866 Gronau (Pruisen)
03-01-1910 Gerhardus Agtermeijer arbeider Zuidwolde Nederland 13-11-1859 Epe (Pruisen)
28-04-1904 Antonio Aguilar y Obea zonder beroep Tamarite de Litera Spanje 14-12-1849 ''s-Gravenhage
31-12-1931 Hendricus Franciscus Ahlers elektricien Amsterdam Nederland 23-02-1897 Amsterdam
22-12-1922 Jean WalthŤre Hubert Ahn landbouwer Teuven BelgiŽ 11-07-1875 Lontzen (BelgiŽ)
03-01-1893 Simon Joseph Hubert Ahn landbouwer Lontzen Pruisen 28-06-1845 Vaals
26-04-1852 Andreas Victor Ahrens kapitein der infanterie Paderborn Pruisen [niet vermeld] Amsterdam
24-12-1932 Johannes Hendrikus Aichman ondermachinist bij de * Stad-Doetinchem Nederland 25-03-1898 s-Gravenhage * Nederlandse spoorwegen
06-12-1909 Isaac Ailjon koopman Amsterdam Nederland 19-03-1848 Kobe (Japan)
15-04-1854 Edward Ainsworth kunstbleker Bolton le Moore Groot-BritanniŽ [niet vermeld] Goor
20-06-1908 Johannes Hubertus Akkermans voerman Schimmert Nederland 22-12-1863 Aken (Pruisen)
09-12-1908 Frederik Franciscus Alberda kleermaker Utrecht Nederland 30-05-1852 Brussel (BelgiŽ)
12-06-1919 Elisabeth Emilie Marie Sibylle Alberdingk Thym zonder beroep Leuven BelgiŽ 21-02-1863 Kesselloo (BelgiŽ)
08-04-1910 Elisabeth Albers zonder beroep Vreden Pruisen 15-04-1842 Essen-West (Pruisen) weduwe van Theodorus Hendrikus Venderbosch
12-12-1912 Heinrich Constans Albers koopman Neuenkirchen Pruisen 04-01-1877 Amsterdam
13-12-1893 Johann Heinrich Albers koopman Voltlage Pruisen 03-11-1869 Maarssen
29-06-1925 Johanna Clasina Albers Rijkstelefoniste Utrecht Nederland 14-02-1903 Utrecht
23-05-1910 Wilhelm Albers monteur Lonneker Nederland 18-09-1863 DŁlmen (Pruisen)
21-11-1924 Mayer Albert handelsgeŽmployeerde Port Said Egypte 17-03-1897 Semarang (Ned.-IndiŽ)
07-06-1924 Friedrich Franz Albrecht koopman Freiburg Baden 09-04-1887 Rotterdam
27-11-1918 Karl Gustav Albrecht kantoorbediende Berlijn Pruisen 12-11-1893 Amsterdam
01-05-1917 Ludwig Emil Albrecht fabrikant Iserlohn Pruisen 25-10-1879 Culemborg
06-12-1909 Konrad Wilhelm Albus bankwerker Frammersbach Beieren 13-11-1858 Medemblik
08-07-1920 William Frederick Charles Henry Aldenburg Bentinck zonder beroep Londen Groot-BritanniŽ 22-06-1880 Middachten gem. Rheden
02-01-1917 Jean Joseph Hubert Aldenhoff fabrieksarbeider Gemmenich BelgiŽ 09-12-1855 Mechelen, gem. Wittem
22-02-1924 Friedrich Nathan Alexander koopman Hockenheim Baden 18-12-1888 Amsterdam
23-04-1931 Jacobus Gustavus Alexander industrieel Antwerpen BelgiŽ 06-07-1898 Molenbeek bij Brussel (BelgiŽ)
24-12-1925 Leontina Dominica Aliotti zonder beroep Smyrna Smyrna (Turkije?) 18-12-1854 Cannes (Frankrijk) weduwe van Edward Otho Keun
29-12-1919 Felix Allmaijer procuratiehouder Mannheim Baden 22-08-1873 Amsterdam
06-04-1869 Johannes Dominicus Allofs grondeigenaar Walbeck Pruisen [niet vermeld] Arcen en Velden
10-12-1882 Siegmund Alsberg bankier Kassel Pruisen 24-08-1847 Amsterdam
24-12-1919 Cšcilie Eleonore Alscher theater-directrice Teschen Oostenrijk 22-11-1872 Amsterdam weduwe van Franz Anton NŲggerath
01-12-1933 Albert Altena landbouwer Getelo Pruisen 01-11-1877 Getelomoor (Pruisen)
31-12-1931 Margaretha Cornelia Altena van zonder beroep Teteringen Nederland 20-02-1889 Leiden weduwe van Adolf Eduard Schmidtborn
31-07-1926 Anna Katharina Altenkamp kookster Essen Pruisen 04-07-1872 Essen (Pruisen) weduwe van Martinus Teeuwsen
07-07-1920 Elisabeth Hubertine Altgassen dienstbode Uerdingen Pruisen 16-05-1898 Swalmen
07-07-1920 Gerhard Ludwig Altgassen fabrieksarbeider Huckingen Pruisen 24-04-1865 Swalmen
07-07-1920 Peter Johann Altgassen fabrieksarbeider Uerdingen Pruisen 25-03-1896 Swalmen
07-04-1933 Paul Jacob Altschul koopman Wenen Oostenrijk 12-07-1897 Rotterdam
30-03-1912 Friedrich Altvater winkelier Ortenberg Hessen 13-12-1858 Amsterdam
19-05-1922 Giorgio Enrico Aman zonder beroep Livorno ItaliŽ 07-01-1859 Rome (ItaliŽ)
05-07-1921 Adrianus Ludovicus Maria Amel paardenkoopman en garagehouder Vliermael BelgiŽ 04-09-1874 Maastricht
19-05-1922 Johann Adam Ameln adjudant-onderofficier Nippes Pruisen 10-03-1877 Bandoeng (Ned.-IndiŽ)
17-03-1923 Fritz Friedrich Wilhelm Amerom van handelscorrespondent Antwerpen BelgiŽ 31-07-1892 Rotterdam
17-03-1923 Isak Leib Amkraut hotelhouder Przenysl Polen 14-02-1887 s-Gravenhage
22-06-1862 Ernst August Carl Ammedick 2e luitenant-magazijnmeester 3e * Wesel Pruisen [niet vermeld] Ned. Oost-IndiŽ * klasse der artillerie v/h Ned. Oost-Indisch leger
09-12-1908 Anthonij Jacobus Ammerlaan meubelmaker Goes Nederland 26-07-1839 Londen (Groot-BritanniŽ)
15-04-1854 Christian Friedrich Wilhelm Ammon gepens. off. van gezondheid 2e kl.* Duisburg Pruisen [niet vermeld] Hoofdplaat * thans heel- en vroedmeester
04-03-1852 Gerhardus Hoseas Amshoff med. chir. en art. obst. doctor Ulsen Hannover [niet vermeld] Hoogeveen pres. der provinciale comm. v. geneesk. onderzoek
14-01-1918 Maria Adelheid Amshoff zonder beroep Heek Pruisen 20-10-1854 Epe i/W. (Pruisen) weduwe van Gerardus Assink
18-03-1931 Maria Adelheid Amshoff zonder beroep Heek Pruisen 20-10-1854 Epe (Pruisen) weduwe van Gerardus Assink
26-04-1852 Maurits Albrecht Amshoff predikant der Hervormde Gemeente* Ulsen Hannover [niet vermeld] Groningen * te Groningen
28-04-1904 Gerhard Heinrich Amt timmerman SchŁttorf Pruisen 16-09-1859 Amsterdam
24-12-1932 Marc Charles Robert Olivier Ancery tuinman Avrťe Frankrijk 02-02-1897 Elden gem. Elst
14-12-1861 Pierre Jean Anderheggen koopman Lobberich Pruisen [niet vermeld] Roermond
09-12-1908 Johann Heinrich Andes vuurwerker bij de Maatschappij* MŲnchen-Gladbach Pruisen 22-06-1876 Rotterdam * tot Exploitatie van Staatsspoorwegen
05-07-1921 Anton Andreas kellner Bechtolsheim Hessen 01-06-1860 Amsterdam
18-12-1855 Carapiet Andreas koopman Ispahan PerziŽ [niet vermeld] Samarang (Ned.-IndiŽ)
15-04-1854 Paulus Andreas suikerfabrikant Ispahan PerziŽ [niet vermeld] Samarang (Ned.-IndiŽ)
12-11-1879 Petrus Paulus Andreas zonder beroep Semarang Ned.-IndiŽ [niet vermeld] Semarang (Ned.-IndiŽ) mr.
24-12-1925 Antonio Carlo Domeniko Andreoli R.K.-priester Haarlem Nederland 15-07-1898 Warmond
25-07-1932 Gustav Eduard Andresson kantoorbediende Rotterdam Nederland 12-02-1907 Rotterdam
10-06-1926 Clarence Percival Andrews werkbaas Colombo Ceylon 08-05-1887 Serang (Ned.-IndiŽ)
17-03-1923 Rosette Jacqueline Andries zonder beroep s-Gravenhage Nederland 15-10-1856 s-Gravenhage gesch. v. Abraham Oppenheimer alias Offenbacher
09-07-1931 Clemens Maria Franz Hubert Andriessens industrieel Keulen Pruisen 04-10-1873 Mannheim (Baden)
21-07-1928 Joseph Maria Hubert Andriessens zonder beroep Keulen Pruisen 10-02-1871 Godesberg (Pruisen)
24-07-1908 Nikolaus Willem Hubert Andriessens schilder Heerlen Nederland 24-03-1856 Aken (Pruisen)
24-07-1908 Hendrik Joseph Hubert Andriolo werkman Wittem Nederland 07-12-1874 Aken (Pruisen)
06-12-1880 Johnny Gottfried Wilhelm Angelo tijd. klerk op het bureau v/d assistent- * Kopenhagen Denemarken [niet vermeld] Tebing Tinggi (Ned.-IndiŽ) * resident van Tebing Tinggi
21-05-1926 Laurent Hubert Joseph Angenot student s-Gravenhage Nederland 07-01-1901 s-Gravenhage
15-09-1852 Josephus Wilhelmus Franciscus Anholt van notaris Calcar Pruisen [niet vermeld] Sittard
07-08-1865 Theodor AnschŁtz apotheker Wenen Oostenrijk [niet vermeld] Middelburg
26-12-1873 Conrad Wilhelm Anton koopman Gnadenfeld Pruisen [niet vermeld] Zeist
13-05-1927 Catharina Maria Antonissen zonder beroep Borgerhout BelgiŽ 21-02-1865 Antwerpen (BelgiŽ)
07-08-1933 Andrť Appak werktuigkundig ingenieur St. Petersburg Rusland 15-06-1907 s-Gravenhage datumnotatie 2/15-06-1907
25-07-1932 Friedrich Wilhelm Appel kantoorbediende Amsterdam Nederland 14-08-1892 Amsterdam
28-04-1932 Leonhard Nikolaus Eduard Appelberg draaier Aken Pruisen 13-04-1896 Vaals
28-04-1932 Elisabeth Appels zonder beroep Baarle-Nassau Nederland 06-12-1882 Baarle-Nassau weduwe van Eugenius Victor Delahaut
03-04-1909 Joseph Henricus Hubertus Appeven van koetsier Roermond Nederland 06-09-1870 Berchem (BelgiŽ)
09-12-1908 Petrus Henricus Hubertus Appeven van koetsier Roermond Nederland 09-08-1833 Antwerpen (BelgiŽ)
06-12-1909 Petrus Henricus Hubertus Appeven van koetsier Roermond Nederland 07-02-1865 Berchem (BelgiŽ)
30-12-1924 Gerard Emile Joseph Aquin d' zonder beroep Rotterdam Nederland 07-02-1865 Parijs (Frankrijk)
21-05-1926 Juda Araten scheikundig ingenieur Krakau Polen 09-06-1899 Delft
21-06-1859 Johan Arathoon koopman Ispahan PerziŽ [niet vermeld] Batavia (Ned.-IndiŽ)
08-07-1907 Augustinus Franciscus Arbroscheer mosselhandelaar Boekhoute BelgiŽ 10-04-1863 Philippine
06-11-1919 Johann Hermann Caspar Arck koopman Vechta Oldenburg 20-03-1859 Alkmaar
28-04-1932 Heinrich Arens boerenarbeider Wissel Pruisen 26-03-1897 Pfalzdorf (Pruisen)
07-08-1933 Anton Jacob Arentsen fabrieksarbeider Esserden-Rees Pruisen 19-08-1875 Rees (Pruisen)
07-08-1933 Jakob Gerhard Arentsen fabrieksarbeider Rees Pruisen 11-12-1897 Rees (Pruisen)
20-06-1908 Jan Hendrik Arets metselaar Nieuwstadt Nederland 27-06-1873 Ameln bij JŁlich (Pruisen)
25-11-1931 Peter Joseph Arets arbeider Keulen-Ehrenfeld Pruisen 09-06-1899 Heerlen
19-03-1930 Hubert Arnold Arets (Aretz) voerman Hillensberg Pruisen 10-11-1892 Strass bij Herzogenrath (Pruisen)
07-03-1924 Dirk Ariesen mijnwerker Veenendaal Nederland 17-07-1877 Heerlen
02-01-1889 Johann Isidor Arioni koopman Mainz Hessen 23-07-1849 Amsterdam
31-12-1931 Johan Heinrich Arling landbouwer Emmen Nederland 05-08-1898 Munsterscheveld gem. Emmen
15-09-1852 Jan Willem Arnold landeigenaar Batavia Ned. IndiŽ [niet vermeld] Amsterdam
18-11-1921 Max Christian Arnolds kantoorbediende Amsterdam Nederland 18-02-1894 Arnhem
22-12-1922 Kurt Arnůti procuratiehouder Wenen Oostenrijk 27-07-1880 Rotterdam
20-12-1924 Aron Arnowitz kleermaker Riga Letland 27-08-1882 Amsterdam datumnotatie: 14/27-08-1882
22-06-1914 Hermann Heinrich Gerhard Arntz timmerman Emmerich Pruisen 08-02-1866 Duisburg-Meiderich (Pruisen)
13-05-1927 Bernhard Arntzen sigarenmaker Groin gem. Haldern Pruisen 09-10-1881 Altona (Duitschland)
26-02-1914 Helene Aronowitz koopvrouw Polangen Rusland 15-10-1858* Amsterdam * 15/27-10-1858; wed.v. Elja Schmoeiloff Person
13-05-1927 Rosa Aronowitz zonder beroep Dorbian Rusland 19-05-1868 Amsterdam datumnotatie 7/19-05-1868; wed. Aron Soesman Kruskal
24-12-1925 Arthur Aronsohn civiel ingenieur Amsterdam Nederland 29-08-1896 Vught
22-12-1922 Gustav Aronsohn koopman Amsterdam Nederland 26-04-1898 s-Hertogenbosch
22-12-1922 Johanna Aronsohn arts Amsterdam Nederland 16-09-1894 s-Hertogenbosch
15-11-1876 Levy Aronstein leraar aan de HBS te Breda Telgte Pruisen [niet vermeld] Breda dr.
02-01-1897 Antonius Henricus Arnoldus Arts uitgever Arnhem Nederland 20-04-1845 Tilburg
03-04-1909 Hendrikus Franciscus Arts landbouwer Bergh Nederland 06-03-1862 Emmerich (Pruisen)
18-07-1930 Jacob Arts fabrieksarbeider Goch Pruisen 13-07-1898 Goch (Pruisen)
19-03-1930 Theodor Johann Martin Artz mijnwerker Asperden Pruisen 02-12-1880 BŲnninghardt (Pruisen)
24-05-1928 Gerrit Jan Ascherman fabrieksarbeider Enschede Nederland 14-01-1907 Enschede
29-12-1928 Jan Herman Ascherman fabrieksarbeider Enschede Nederland 28-12-1893 Enschede
24-05-1928 Lambertus Ascherman arbeider Gildehaus Duitschland 26-07-1868 Enschede
26-11-1918 Michaelis Aschheim koopman en fabrikant Posen Pruisen 11-08-1856 Schoten
11-12-1882 Hermann Friedrich Ernst Louis Aschhoff procuratiehouder bij de firma * Neuenhausen Pruisen 02-03-1853 Batavia (Ned.-IndiŽ) * Erdmann en Sielcken
16-03-1921 Clemens Wilhelm Aselage koopman Ehren Oldenburg 30-03-1877 Amsterdam
24-07-1908 Mas Asmaoen semi-arts Boeloelanang* Ned.-IndiŽ 16-05-1880 Amsterdam * afdeling Malang
09-07-1931 Lťon Johannes Cornelius Aspeslagh stuurman Vlissingen Nederland 29-10-1894 Rotterdam
18-03-1931 Anna Assink fabrieksarbeidster Epe Pruisen 29-01-1895 Epe (Pruisen)
18-03-1931 Elisabeth Assink zonder beroep Epe Pruisen 04-05-1898 Epe (Pruisen)
09-12-1908 Jan Gerrit Assink grondwerker Markelo Nederland 08-04-1869 Heving bij Dortmund (Pruisen)
20-06-1908 Jan Hendrik Assink voerman Markelo Nederland 13-04-1865 Gronau (Pruisen)
18-03-1931 Maria Catharina Assink fabrieksarbeidster Epe Pruisen 05-03-1892 Epe (Pruisen)
10-04-1897 Franz Dominicus Oswald Assmann ingenieur en fabrikant Breslau Pruisen 10-04-1848 Tegelen
22-12-1922 Friedrich Wilhelm Asteroth handelaar scheepsbenodigdheden Rotterdam Nederland 31-10-1887 Rotterdam
29-11-1930 Johann Jakob Atteveld van fabrieksarbeider DŁsseldorf Pruisen 28-07-1897 Holthausen
29-06-1925 Christian Attinger bedrijfsleider Beuren WŁrttemberg 12-04-1883 Amsterdam
21-07-1928 Johann Hubert Aubel van koetsier Aken Pruisen 16-12-1895 Aken (Pruisen)
02-06-1923 Jacob Samuel Auerbach diamanthandelaar Bursztijn Polen 13-05-1886 Amsterdam
04-01-1897 Ludwig August Auerbach bankier Frankfort a/d Main Pruisen 28-03-1857 Amsterdam
24-05-1928 Johann Augmayer boekhouder Graz Oostenrijk 14-05-1879 Semarang (Ned.-IndiŽ)
12-01-1903 Victor Julius Carl Augspurg koopman Buckowine Pruisen 23-01-1856 Amsterdam
24-12-1932 Jan August scheepskapitein Borkum Pruisen 05-03-1901 Delfzijl
21-12-1928 Peter Augustijn bakker Brooklyn Ver. Staten v. Amerika 05-12-1892 Roosendaal gem. Roosendaal en* * Nispen
12-12-1912 Volmar Julius Eduard W. J. Augustin concertagent Wesel Pruisen 16-08-1855 Amsterdam
28-04-1933 Antonius Johannes Maria Aulbers handelsvertegenwoordiger Alkmaar Nederland 29-11-1897 Haarlem
07-08-1933 Catharina Aussieker strijkster Neuss Pruisen 08-04-1894 Neuss (Pruisen) gesch. echtgen. van Mathieu Johan Leonard Janssen
06-08-1917 Cornelius Hubert Autmanns slotenmaker Neutraal-Moresnet [niet vermeld] 02-02-1881 Neutraal-Moresnet
02-01-1917 Hubert Paul Autmanns mijnwerker Neutraal-Moresnet [niet vermeld] 04-09-1868 Neutraal-Moresnet
05-07-1921 Carolus Josephus Emilius Auwera van der kantoorbediende Turnhout BelgiŽ 12-03-1897 Tilburg
08-04-1910 Gerhardus Hendrikus Avenhuis timmerman Tubbergen Nederland 28-01-1867 Rheine (Pruisen)
19-08-1851 Hendrik Casper Averes deurwaarder bij het kantongerecht * Nordhorn Hannover [niet vermeld] [niet vermeld] * te Ootmarssum
16-03-1921 Conrad Awick zonder beroep Scharrel Oldenburg 24-01-1856 Laren (NH)
22-07-1927 Gerhard Heinrich Awick zonder beroep Scharrel Oldenburg 29-01-1859 Amsterdam
20-03-1929 Heinrich Maria Antonius Awick reiziger Amsterdam Nederland 14-01-1897 Amsterdam
02-01-1909 Hubertus Mattheus Axer ondernemer* Zierikzee Nederland 05-12-1845 Jette St. Pieter bij Brussel (BelgiŽ) * van openbare werken
06-06-1913 Peter Joseph Baadjou werkman Aken Pruisen 05-02-1868 Aken (Pruisen)
22-12-1922 Maarten Johannes Baak zonder beroep Scheveningen* Nederland 04-11-1880 Rotterdam * gem. 's-Gravenhage
24-12-1932 Dirk Baantjer winkelier Harlingen Nederland 26-04-1876 Amsterdam
28-06-1881 August Joan Baar koopman Stadthagen Schaumburg-Lippe 20-08-1833 Amsterdam
06-06-1900 Karl Iwan Baar procuratiehouder Stadthagen Schaumburg-Lippe 27-10-1866 Amsterdam
11-08-1892 Leopold Eli Baar koopman Stadthagen Schaumburg-Lippe 13-02-1862 Amsterdam
10-04-1897 Rudolf August Baar sigarenfabrikant Stadthagen Schaumburg-Lippe 15-06-1864 Amsterdam
18-12-1852 Johann Friedrich Christian Baar van Slangenburgh van rijks-opzichter bij de Waterstaat Sticht Bassum Hannover [niet vermeld] Hardegarijp
03-12-1869 Heinrich Dieterich Christian Baars stadspikeur Rotzum Pruisen [niet vermeld] Groningen
12-12-1912 Johann Baarth landbouwer Soers bij Aken Pruisen 16-02-1864 Forsterheide (Pruisen)
18-12-1855 Gauthier Bach van der RK-priester Cranenburg Pruisen [niet vermeld] Broek
31-12-1901 Friedrich August Bšcher zonder beroep Barmen Pruisen 24-05-1845 Rotterdam
26-11-1918 Hans Adolph Frits Bšcher expediteur Rotterdam Nederland 18-04-1896 Rotterdam
14-09-1866 Karl Ferdinand Adolph Bachmann adjudant-onderofficier bij het * Dresden Saksen [niet vermeld] Ned.-IndiŽ * Nederlandsch-Indisch leger
07-07-1920 Karl Friedrich Bachmann bontwerker Neumark Saksen-Weimar 17-06-1881 s-Gravenhage
20-03-1929 Gťrard Bachmohr machinist Brussel BelgiŽ 11-03-1881 Amsterdam
02-06-1923 Samson Bachner bontwerker ChrzanÚw Polen 18-10-1886 Amsterdam
30-12-1927 Alfred Bachrach leraar Veseli a/d March Tsjecho-Slowakije 03-04-1867 Amsterdam
05-12-1901 Johann Heinrich Joseph August Back commissionair Damme Oldenburg 03-03-1841 Amsterdam
12-12-1912 Ignaz Bšck exporteur Jablonicz Hongarije 29-01-1871 's-Gravenhage
22-12-1922 Jacob Bšck zonder beroep Jablonicz Tsjecho-Slowakije 19-11-1880 s-Gravenhage
17-03-1921 FranÁois Maurice Backelandt leerling-essaieur Bergen op Zoom Nederland 30-06-1898 Bergen op Zoom
05-03-1921 Andreas Bšcker sigarenwinkelier Obersuhl Pruisen 24-02-1866 Amsterdam
13-08-1860 Theodore Backer de landbouwer Verrebrouck BelgiŽ [niet vermeld] Clinge
05-07-1921 Charlotte Friederike Emilie Baeckhauss zonder beroep Elberfeld Pruisen 20-03-1853 DŁsseldorf (Pruisen) wed. van Hendricus Gerhardus Bernardus Meulman
29-05-1852 Lorenz Ludwig Baehr kapitein der artillerie Kirchheim Hessen [niet vermeld] Vlissingen
08-07-1924 Max Baer filmhandelaar Weingarten Baden 06-04-1885 s-Gravenhage
08-11-1910 Eduard Baere de koopman Maldegem BelgiŽ 17-08-1868 Aardenburg
12-12-1912 Leo Frans Baert arbeider Lapscheure BelgiŽ 11-04-1865 Sluis
18-03-1931 Vigilis Joseph Willem Baetens mijnwerker Sittard Nederland 29-03-1895 Sittard
10-12-1882 Johan Allisson BaŽza [niet vermeld] Paramaribo kolonie Suriname 25-12-1851 Willemstad kolonie CuraÁao mr.
22-06-1923 Augustus Bahlmann zonder beroep Dresden Saksen 04-03-1887 MŁnchen (Beieren)
05-03-1921 Bernard Gerhard Bahlmann manufacturier Essen Oldenburg 16-03-1868 Alphen a/d Rijn
03-05-1851 Bernardus Johannes Josephus Fr. Bahlmann koopman Dincklage Oldenburg [niet vermeld] Amsterdam
25-07-1932 Peter Josef Bahnen bankwerker Herzogenrath Pruisen 23-02-1885 Kerkrade
15-12-1857 Carl Bahnsen apotheker Christiansfeld Denemarken [niet vermeld] Utrecht
30-12-1924 Walther Hugo Richard Bšhr procuratiehouder Dresden Saksen 07-04-1878 Amsterdam
20-03-1929 Joannes Franciscus Bailleul varensgezel Amsterdam Nederland 31-10-1893 Amsterdam
08-06-1866 Max George Ferdinand Bajetto sergeant-majoor, tekenaar bij het * Frankfort a/O Pruisen [niet vermeld] Batavia (Ned. Oost-IndiŽ) * topografisch bureau te Batavia
24-12-1925 Josef Leo Bak koopman Wenen Oostenrijk 27-10-1884 Rotterdam
06-11-1919 Hermann Heinrich Bakenecker reiziger Epe Pruisen 09-06-1861 Amsterdam
03-01-1910 Abraham Bakker arbeider Hilversum Nederland 25-10-1864 Ahaus (Pruisen)
20-06-1908 Jan Bakker conducteur pakmeester* Groningen Nederland 31-03-1854 Emmerik (Pruisen) * bij de Mij. tot Exploitatie van Staatsspoorwegen
31-12-1930 Peter Wilhelm Bakkers bediende DŁsseldorf Pruisen 27-09-1898 DŁsseldorf (Pruisen)
10-06-1926 Adriaan Bal monteur Rotterdam Nederland 11-06-1879 Heerlen
29-12-1919 Marinus Balcaen hulpbesteller bij de posterijen Haarlem Nederland 15-06-1897 Haarlem
18-11-1921 Marie Friederike Balck zonder beroep Rotterdam Nederland 06-08-1874 Rotterdam weduwe van Leopold Frederik Henke
28-04-1932 Richard Baldenhofer behanger en stoffeerder Freudenstadt WŁrttemberg 09-05-1896 Doetinchem
28-04-1906 Dirk Balfoort landmeter Utrecht Nederland 01-01-1858 's-Gravenhage
07-08-1933 Max Balkenhol arbeider bij de wegenbouw DŁsseldorf Pruisen 18-10-1909 Zegwaart
29-12-1919 Friedrich Franz Carl Baller kantoorbediende Amsterdam Nederland 05-03-1894 Amsterdam
29-12-1919 Ida Maria Baller onderwijzeres Amsterdam Nederland 21-05-1895 Amsterdam
29-12-1919 Julius Friedrich Wilhelm Baller koperslager Ditfurth Pruisen 01-03-1859 Amsterdam
29-12-1919 Ludwig Baller kantoorbediende Amsterdam Nederland 09-03-1897 Amsterdam
22-12-1922 Theodor August Ballizani koopman Kleef Pruisen 19-07-1867 Nijmegen
19-05-1922 Alica Dorothťe Ballizany zonder beroep Rotterdam Nederland 19-05-1900 Nijmegen
21-03-1924 Wilhelm Gustaaf Friedrich Ballizany kantoorbediende Rotterdam Nederland 26-02-1899 Nijmegen
07-07-1902 Herman Adriaan Ballot candidaat-notaris Rotterdam Nederland 14-12-1864 Ginneken gem. Ginneken en Bavel
29-12-1922 Marie Ballot zonder beroep Tjiawie Ned.-IndiŽ 24-01-1878 Nijmegen gescheiden echtgenote van Karl Gustav Paul Weinert
19-12-1862 Felix Ballusseck 2e luitenant der infanterie van het * Karlsruhe Pruisen [niet vermeld] Ned. Oost-IndiŽ * Nederlandsch-Oost-Indisch leger
14-11-1929 Johannes Franciscus Baltzer schrijver Zutphen Nederland 05-06-1894 Amsterdam
21-11-1924 Willem Hendrik Baltzer klerk Zutphen Nederland 20-11-1900 Zutphen
17-03-1923 Walraven Elias Johan Balveren van zonder beroep Nijmegen Nederland 06-08-1857 Brussel (BelgiŽ) baron
19-05-1922 Heinrich Wilhelm Bertram Balzer zonder beroep Bergnassau-Scheuern Pruisen 03-12-1868 s-Gravenhage
29-06-1925 Henriette Johanna Balzer zonder beroep Duisburg-Ruhrort Pruisen 28-02-1872 Duisburg (Pruisen) weduwe van Gerardus Joosten
07-08-1933 Eva Bamberger zonder beroep Dortmund Pruisen 13-01-1848 Aken (Pruisen) weduwe van Salomon Salm
06-04-1869 Johann Erich Banck [niet vermeld] Soerabaija Ned. IndiŽ [niet vermeld] s-Gravenhage mr.
13-05-1927 Marten Banning industrieel Pingjum* Nederland 01-07-1866 Ashton-on-Mersey (Engeland) * gem. Wonseradeel
25-07-1932 Joseph Maria Stephan Barakť kantoorbediende s-Gravenhage Nederland 15-01-1906 s-Gravenhage
22-12-1922 Augustus Alfred Arthur Barbť radio-telegrafist Vlissingen Nederland 15-04-1899 Vlissingen
28-04-1933 Ernst Heinrich Barbehen leidend uitstaller Auringen Pruisen 12-12-1899 s-Gravenhage
21-12-1928 Jakob Samson Barber koopman Wieliczka Polen 23-02-1896 Amsterdam
22-12-1922 Ludwig Carl Marie Barbet kantoorbediende Rotterdam Nederland 07-05-1895 Rotterdam
06-06-1900 Jean Octave Albert * Barbou grondeigenaar Luik BelgiŽ 28-05-1854 Roosteren * ook genaamd Jean Albert Octave Barbou
24-12-1925 Marguerite Antoinette Bareau dit Taurel kamerverhuurster Schaarbeek BelgiŽ 14-10-1875 Amsterdam
21-05-1926 Johanna Baren van dienstbode MŲnchen Gladbach Pruisen 13-01-1891 DŁsseldorf (Pruisen)
29-11-1930 Albert Nellius Barend arts bij de dienst Volksgezondheid Paramaribo Suriname 13-09-1882 Magelang (Ned.-IndiŽ)
06-12-1909 Everhardus Hendrikus Barentzen arbeider Gendringen Nederland 16-09-1866 MŁlheim a/d Ruhr-Styrum (Pr.)
21-07-1928 Hendrik Fredrik Barg machinist Hillegersberg Nederland 28-11-1902 s-Gravenhage
22-12-1922 Albertina Wilhelmina Barger kantoorbediende Gent BelgiŽ 16-11-1875 Gent (BelgiŽ)
11-12-1882 Henricus Hubertus Barij koopman Mettingen Pruisen 28-03-1847 Dokkum
24-03-1922 Peter Joseph Barion kapper Wollersheim Pruisen 07-08-1873 Heythuysen
29-11-1930 Maria Barkeij onderwijzeres Pije Pruisen 28-09-1893 Blerick gem. Maasbree
26-11-1918 Johann Carl Franz Barkhuysen ijzergieter Emmerich Pruisen 09-08-1878 Oberhausen (Pruisen)
25-03-1918 Morris Barnstein sigarenmaker Londen Groot-BritanniŽ 01-10-1875 Londen (Groot-BritanniŽ)
17-07-1911 Jacob Wilhelm Baron fabrieksarbeider Lobberich Pruisen 19-04-1875 Lobberich (Pruisen)
05-07-1910 Georges Antoine Alexis Barras kunstlakker Oostende BelgiŽ 06-12-1858 ''s-Gravenhage
21-03-1924 Hermann Georg Barre elektrotechnicus Bremerhaven Duitschland 13-10-1874 Dolok Ilir (Ned.-IndiŽ)
06-04-1933 Friedrich Emil Barrenstein musicus Kempen Pruisen 14-07-1884 Utrecht
24-12-1925 Chaim Barsam koopman Stryj Polen 03-08-1894 s-Gravenhage
30-12-1927 Majer Barsam koopman Jaworow Polen 23-04-1892 s-Gravenhage
23-03-1925 Moses Barsam koopman Jaworow Polen 21-05-1888 s-Gravenhage
07-06-1913 Carl Heinrich Engelbert Arnold Bartel directeur der firma* Vechta Oldenburg 22-03-1866 Amsterdam * Peek en Cloppenburg
19-04-1887 Johannes Christian Theodor Carl Bartel koopman Damme Oldenburg 24-07-1854 Amsterdam
24-12-1919 Wilhelm Bartelmes koffiehuishouder LŲtzbeuren Pruisen 01-09-1872 Rotterdam
24-12-1919 Anton Bartels koopman HaselŁnne Pruisen 24-03-1857 Groningen
06-11-1919 Carl Richard Bartels cadet-vaandrig Batavia Ned.-IndiŽ 06-03-1897 Breda
09-07-1931 Franziska Bartels koopvrouw Aken Pruisen 23-01-1877 Aken (Pruisen)
05-03-1921 Johannes Baptist Bartels koetsier Aken Pruisen 24-09-1880 Aken (Pruisen)
05-03-1921 Max Eduard Gottlieb Bartels administrateur Bielefeld Pruisen 24-01-1871 Pasir Datar (Ned.-IndiŽ)
30-12-1927 Arie Barten dirigent Haarlemmermeer Nederland 05-03-1897 Brasschaat (BelgiŽ)
07-08-1933 Heinrich Barten fabrieksarbeider Niederbousfeld Pruisen 21-08-1901 Neviges (Pruisen)
26-04-1919 Anna Maria Barth landbouwster Aken Pruisen 14-04-1880 Forsterheide (Pruisen)
28-07-1924 Friedrich Otto Barth wnd. Telegraafopzichter 2e kl.* Schmiedeberg Pruisen 30-11-1886 Palembang (Ned.-IndiŽ) * bij de post-, telegraaf- en telefoondienst
12-12-1912 Johann Anton Barth landbouwer Aken Pruisen 12-05-1878 Forsterheide* (Pruisen) * bij Richterich-Aken
12-12-1912 Johann Joseph Barth landbouwer Aken Pruisen 04-09-1876 Forsterheide* (Pruisen) * bij Richterich-Aken
23-03-1925 Friedrich Josef Bartholomae groentehandelaar Dortmund Pruisen 07-01-1899 Heerlen
24-04-1876 Carl Heinrich Oscar Bartsch adjudant-onderofficier, dienstdoend * Maehrengasse Pruisen [niet vermeld] Batavia (Ned.-IndiŽ) * officier bij het Ned.-Oost-Indisch leger
20-03-1929 Otto Eduard Bartsch coupeur Wannaginnen Pruisen 10-02-1888 Amsterdam
24-12-1925 Bernhard Baruch koopman Weener Pruisen 30-11-1893 Berlijn (Pruisen)
24-04-1929 David Baruch diamantwerker en makelaar Amsterdam Nederland 21-12-1878 Antwerpen (BelgiŽ)
25-03-1918 Julius Baruch kleermaker Weener Pruisen 20-06-1885 Emden (Pruisen)
25-07-1932 Julius Baruch kleermaker Weener Pruisen 20-06-1885 Emden (Pruisen)
20-03-1888 Wilhelmus Alexander Bary koopman Mettingen Pruisen 22-11-1849 Dokkum
20-01-1885 Friederich Conrad August Basch logementhouder Luneburg Pruisen 03-10-1852 Vianen
08-12-1906 Emil Baschy kunstschilder Rixheim Elzas Lotharingen 21-12-1883 Hilversum
07-07-1920 Jacob Friedrich Basenau bacterioloog Wesel Pruisen 15-11-1865 Amsterdam Dr.
15-12-1932 Wilhelm Joseph Bass kruidenier Aken Pruisen 23-01-1882 Brunssum
26-05-1932 Fortunato Francesco Basso mijnwerker Sesto al Reghena ItaliŽ 20-01-1888 Heerlen
28-04-1932 Alfons Bastanie melkboer Lier BelgiŽ 15-02-1895 s-Gravenhage
24-05-1928 Elisabeth Basten dienstbode Nergena Pruisen 06-11-1878 Kleef (Pruisen)
25-03-1918 Peter Cornelius Basten transportondernemer Schottheide Pruisen 16-04-1869 Hamborn (Pruisen)
22-02-1924 Peter Hendrikus Basten stationchef Arcen* Nederland 07-01-1894 Arcen gem. Arcen en Velden * gem. Arcen en Velden
24-12-1930 Jacques Jean Bastiaans zonder beroep Brussel BelgiŽ 12-11-1857 Anderlecht-Brussel (BelgiŽ)
31-12-1931 Karel Antonius Marie Bastiaansen zonder beroep Ginneken en Bavel Nederland 16-11-1908 Ginneken
07-08-1933 Berthe Renťe Marie Batas kloosterzuster Paramť Frankrijk 16-06-1906 Schaesberg
17-07-1911 Emmanuel Batavier diamantmakelaar Parijs Frankrijk 14-09-1876 Antwerpen (BelgiŽ)
24-01-1930 Anna Maria Bats arbeidster Mettmann Pruisen 14-02-1894 Mettmann (Pruisen)
14-01-1908 Henricus Batselaere winkelier Lokeren BelgiŽ 19-09-1860 Sluis
30-12-1927 Robert Batten kandidaat-notaris Vlissingen Nederland 04-03-1902 Vlissingen
07-01-1911 Johannes Bauchhenss behanger en stoffeerder Bellheim Beieren 28-08-1864 Amsterdam
07-08-1933 Rudolf Alfred Baudisch tijdelijk directeur 2e klasse bij het* Maffersdorf Tsjecho-Slowakije 11-10-1884 Batavia (Ned.-IndiŽ) * Gevangeniswezen
07-07-1920 Marie Bauduin zonder beroep Rotterdam Nederland 24-04-1868 s-Gravenhage gescheiden van Moritz Rudolf F.H. von Hundelshausen
28-05-1861 Anton Engelbert Bauer koopman Munster Pruisen [niet vermeld] Zwolle
18-12-1855 Christian Adolph Diedrich Bauer koopman Bremen [niet vermeld] [niet vermeld] Batavia (Ned.-IndiŽ)
17-01-1918 Franz Wilhelm Louis Bauer landbouwondernemer DŁsseldorf Pruisen 07-10-1849 s-Gravenhage
11-07-1884 Johann August Friedrich Chr. Th. Bauer agent van de Internationale* Herborn Pruisen 02-03-1841 Samarang (Ned.-IndiŽ) * Crediet- en Handels- Vereeniging Rotterdam
30-12-1924 Kurt Herbert Bernhard Wolfgang Bauer procuratiehouder Hamburg Duitschland 31-03-1898 Rotterdam
08-07-1920 Oskar Hermann Bauer zonder beroep Krefeld Pruisen 09-01-1895 Amersfoort
27-07-1931 Karl Bauerfeind procuratiehouder Eibenberg Tsjecho-Slowakije 03-06-1886 Weltevreden (Ned.-IndiŽ)
04-12-1895 Heinrich Bauhaus veehandelaar Spork Pruisen 03-08-1860 Aalten
12-12-1885 Wilhelm Joseph Bauhaus landbouwer Spork Pruisen 10-01-1862 Aalten
21-05-1926 Alfred Eduard Baulig restaurateur Elberfeld Pruisen 17-06-1879 Groningen
26-05-1932 Carl Eduard Baulig restaurateur Keulen Pruisen 23-05-1883 Rotterdam
13-05-1927 Engelbert Hubert Baum barbier MŲnchen Gladbach Pruisen 23-05-1886 Deventer
06-12-1898 Ludwig Baum agent voor binnen- en buitenlandse * Bonn Pruisen 16-06-1865 Amsterdam * huizen
05-03-1921 Christian Ernst Baumann graveur Bern Zwitserland 09-09-1873 Amsterdam
21-06-1923 Ernst Albin Otto Baumann monteur Loschwitz Saksen 11-05-1880 Zevenaar
15-09-1852 Hans Jacob Baumann commissionair-expediteur Wollishofen kanton ZŁrich Zwitserland [niet vermeld] Sas van Gent
05-03-1921 Johann Bernhard Baumann drukker en uitgever Emden Pruisen 06-01-1871 Meppel
03-04-1909 Maria Everharda Baumann dienstbode Emmerich Pruisen 21-05-1873 Emmerich (Pruisen)
30-12-1927 Friedrich Rudolf Baumgarten in dienst van de Gemeentewerken* MŁglitz Tsjecho-Slowakije 26-12-1892 Rijswijk * van 's-Gravenhage
02-01-1901 Nathan Baumgarten koopman Jerusalem Palestina 21-12-1870 Amsterdam
21-07-1928 Viktor Albert Max Baumgarten procuratiehouder Troppau Tsjecho-Slowakije 20-01-1894 Rijswijk
30-12-1924 Joseph Baumhoer kleermaker Mettinghausen Pruisen 17-05-1860 Amsterdam
06-11-1919 Heinrich Hubert Christian Baur drukker Kaldenkirchen Pruisen 12-04-1872 M. Gladbach Land (Pruisen)
24-12-1932 Jacob Richard Baur meesterknecht MŲnchen Gladbach Pruisen 22-06-1890 Rheydt (Pruisen)
21-11-1924 Leonard Joseph Wilhelm Maria Baur boekhouder Nijmegen Nederland 02-10-1898 Rotterdam
26-12-1861 Joseph Rupert AloÔs Baur of Bauer off. van gezondheid 1e kl. bij de * Wallerstein Beieren [niet vermeld] Ned.-IndiŽ * militaire geneeskundige dienst in Ned.-IndiŽ
22-12-1922 Anna Maria Gertrud Bauwens zonder beroep Aken Pruisen 15-05-1852 Golfe-Juan (Frankrijk) weduwe van Jan Hendrik Jacob Biesman Simons
24-12-1919 Julien Bauwens schipper Saffelare BelgiŽ 27-01-1881 Ter Neuzen (Terneuzen)
25-11-1931 Wilhelm Gerhard Bauwens landbouwer Haaren Pruisen 04-04-1898 Gereonsweiler bij JŁlich (Pruisen)
08-12-1933 Franz Heinrich Bax fabrieksarbeider Kleef Pruisen 17-10-1900 Kleef (Pruisen)
14-12-1861 Johann Christian Ludwig Baxmeier koopman en winkelier Rahden Pruisen [niet vermeld] Zoetermeer
08-05-1856 Alfred Bayly adjunct-commies bij het * Londen Groot-BritanniŽ [niet vermeld] s-Gravenhage * Departement van Oorlog
21-12-1928 Karl Albert Bazlen ingenieur ZŁrich Zwitserland 20-05-1903 s-Gravenhage
23-06-1927 Wilhelm Beate machinist Keulen Pruisen 14-08-1902 Soerabaia (Ned.-IndiŽ)
13-05-1927 Josef Maria Mathias Beaujean elektricien Aken Pruisen 26-01-1892 Brunssum
07-08-1933 Heinrich Beaumont machinist Wilsberg-Richterich Pruisen 02-11-1900 Forsterheide bij Richterich (Pruisen)
29-12-1932 Alouisius Beaurain lekenbroeder Sint Jansteen Nederland 07-10-1894 Egmond aan Zee
13-05-1927 Hersch Leib Beck kleermaker Gorlice Polen 06-04-1895 s-Gravenhage
29-12-1919 Peter Andreas Beck touwhandelaar Eupen Pruisen 24-10-1848 Amsterdam
19-03-1930 Victor Beck koopman Wenen Oostenrijk 06-08-1887 Amsterdam
08-11-1887 Clemens Anton Arnold Franz Becker koopman Horstmar Pruisen 19-09-1837 Amsterdam
27-05-1907 Hermann Heinrich Friedrich Becker sigarenfabrikant QuakenbrŁck Pruisen 07-02-1864 Krommenie
05-07-1921 Hugo Becker zonder beroep KŲslin Pruisen 06-08-1868 Apeldoorn
14-01-1908 Johann Gerhard Becker koopman en handelsreiziger Cloppenburg Oldenburg 16-02-1868 Deventer
19-06-1883 Johann Martin Becker koopman Mettingen Pruisen 24-06-1833 Dokkum
09-07-1931 Johannes Frederikus Carolus Becker schilder Antwerpen BelgiŽ 09-10-1895 Rotterdam
21-06-1923 Salomon Becker vertegenwoordiger van de* Jampil OekraÔne 03-07-1880 Lemberg (Polen) * Holland-Amerikalijn; datumnotatie: 20-06/03-07-1880
02-06-1923 Anton Johann Joseph Beckering reiziger Herzlake Hannover 30-12-1852 Rotterdam
14-11-1929 Carl Beckers arbeider Soetenich Pruisen 18-08-1897 WŁlfrath (Pruisen)
17-03-1921 Franz Beckers machinefabrikant Keulen Pruisen 26-03-1878 Gennep
05-03-1921 Hubert Beckers mijnopzichter Kircheich Pruisen 01-01-1879 Schaesberg
08-07-1920 Johann Ludwig Beckers koopman Burtscheid-Aken Pruisen 04-08-1876 Aken (Pruisen)
25-03-1918 Johann Wilhelm Beckers schrijnwerker Aken Pruisen 14-07-1881 DŁsseldorf (Pruisen)
21-11-1924 Josephus Hubertus Beckers student s-Gravenhage Nederland 07-03-1900 s-Gravenhage
29-12-1932 Leonard Joseph Beckers machinist Kreuzrath Pruisen 17-03-1901 Heerlen
24-07-1908 Machiel Hubert Beckers tuinier Gulpen Nederland 25-06-1863 "Marienberg" bij Aken (Pruisen)
29-11-1930 Maria Agnes Beckers kantoorklerk Aken Pruisen 16-06-1893 Aken (Pruisen)
24-05-1928 Maria Gertrud Beckers zonder beroep Horbach Pruisen 09-03-1887 Horbach (Pruisen)
21-12-1928 Maria Magdalena Beckers zonder beroep Aken Pruisen 04-09-1887 Aken (Pruisen) weduwe van Karel Hubert Antoon Loven
09-07-1931 Mathias Joseph Hubert Beckers mijnopzichter Moresnet BelgiŽ 19-07-1890 Heerlen
12-06-1909 Peter Hendrikus Beckers ketelstoker Maasbracht Nederland 19-08-1875 St. TŲnis (Pruisen)
23-03-1925 Peter Johann Maria Beckers poelier Bocholt Pruisen 24-10-1880 Aalten
30-12-1927 Wilhelm Theodor Beckers organist en muziekleraar Krefeld Pruisen 14-09-1881 Maastricht
29-12-1919 Andreas Becking directeur van een ijzergieterij Vreden Pruisen 14-12-1855 Ulft
24-12-1919 Bernardus Franciscus Maria Becking electrotechnicus Gendringen Nederland 17-10-1893 Ulft gem. Gendringen
29-12-1919 Johanna Maria Geertruida Becking zonder beroep Gendringen Nederland 01-01-1898 Ulft
19-03-1930 Antje Maria Beckmann zonder beroep Meldorf Pruisen 23-10-1864 Hamburg (Duitschland) weduwe van Gerard Frederic Alix
26-04-1879 Bernard Beckmann bakker Papenburg Pruisen [niet vermeld] Ter Apel gem. Vlagtwedde
21-12-1928 Wilhelmus Johannes Beckmann handelsbediende Enschede Nederland 09-12-1895 Utrecht
24-12-1919 Hermann Heinrich Karl Louis Beckmann sive Schnebeck koopman Baccum Pruisen 19-09-1865 s-Gravenhage
27-11-1918 Arnold Becks grondwerker Gaugelt Pruisen 13-07-1861 Neuwerk bij M. Gladbach (Pruisen)
02-01-1909 Johanna Becks huishoudster Elst Nederland 17-04-1861 Ixelles (BelgiŽ) gescheiden huisvrouw van Petrus Johannes Sanders
21-12-1889 William Bedier de Prairie lt. Kolonel, intendant b/d militaire * Saint-Denis eiland Rťunion 04-10-1844 s-Gravenhage * administratie v/h Nederlandsch-Indisch leger
27-11-1918 Lucien Paul Bťdier de Prairie zonder beroep Singapore Britsch IndiŽ 06-10-1862 s-Gravenhage
29-11-1930 Josepha Bednarz onderwijzeres Oldenfelde Pruisen 15-03-1894 Blerick gem. Maasbree
17-03-1921 Gerrit Antoine Beek arbeider Stadt Rheine Pruisen 29-05-1887 Benrath (Pruisen)
29-12-1932 Catharina Cornelia Maria Beek van zonder beroep Emmerich Pruisen 25-03-1901 Emmerich (Pruisen)
07-07-1920 Ida Jeanne Beek van filmartiste Saint-Gilles BelgiŽ 16-05-1881 Rome (ItaliŽ)
20-06-1908 Jan Beek van arbeider Steenwijkerwold Nederland 16-06-1872 Gronau (Pruisen)
29-11-1930 Jan Otto Beek van bouwmeester Boedapest Hongarije 23-07-1898 Budafok (Hongarije)
01-11-1907 Johann Gerhard Beeker manufacturier Bippen Sunderhaus Pruisen 21-01-1855 Avenhorn
14-06-1930 Franz Friedrich Emil Beeking houtvester Herzebocholt Pruisen 04-03-1882 Apeldoorn
30-12-1919 Johann Beekmann schipper Vijnen Pruisen 28-09-1866 Millingen (NL)
08-07-1920 Wilhelm Heinrich Beekmann schipper Vijnen Pruisen 21-01-1871 Millingen (NL)
07-12-1908 Maria Beekum van operazangeres Rotterdam Nederland 29-05-1874 Essen a/d Ruhr (Pruisen) tijdelijk verblijf houdende te Oegstgeest
23-05-1910 Charlotte Christine Beels diakones Amsterdam Nederland 16-05-1855 MŁlhausen (Elzas)
08-12-1908 Gerrit Beenhakker arbeider Sliedrecht Nederland 13-08-1874 Dinslaken (Pruisen)
24-03-1922 Hans Paul Beer directeur van een "Berlitzschool" Hamburg Duitschland 23-08-1893 Amsterdam
24-11-1922 Margarethe Beer zonder beroep Mosbach-Biebrich Pruisen 28-03-1865 s-Gravenhage weduwe van Jacob Ludwig BŁhler
15-09-1852 Petrus Josephus Theodorus Beerenbroek lid der Provinciale Staten v. Limburg Weert Nederland [niet vermeld] Nunhem
03-01-1910 Johannes Josephus Beerents boerenarbeider Leeuwarden Nederland 01-09-1859 Kempen-Schmalbroich (Pruisen)
20-06-1908 Hermannus Beerlage arbeider Lonneker Nederland 09-01-1870 Gronau (Pruisen)
06-08-1917 Friedrich Heinrich Ludwig Beermann agent in manufacturen OsnabrŁck Pruisen 15-08-1876 Amsterdam
17-07-1911 Gerhard Joseph Beermann winkelier Mettingen Pruisen 22-08-1861 Kampen
19-05-1922 Johann Heinrich Beermann hulpbrievenbesteller Rotterdam Nederland 09-04-1899 Rotterdam
06-12-1909 Albert Beernink koopman Hesepe Pruisen 28-11-1867 Amsterdam
28-12-1933 Alphons Beers van kantoorbediende Grieth Pruisen 29-01-1911 s-Gravenhage
05-03-1921 Aimť Beever van diamanthandelaar Parijs Frankrijk 18-06-1865 Antwerpen (BelgiŽ)
14-12-1861 Ludwig Carl Wilhelm Begemann meter-taxateur van de turf Detmold Schaumburg-Lippe [niet vermeld] Nyehaske gem. Haskerland
02-01-1905 Willem Lodewijk Begemann tijdelijk adjunct-directeur* Nuenen, Gerwen en Ned. Nederland 02-11-1867 Veenhuizen gem. Norg * v/h fabriekswezen a/d Rijkswerkinr. Veenhuizen
07-08-1865 Joannes Francies Begheyn landbouwer Watervliet BelgiŽ [niet vermeld] Sas van Gent
07-02-1905 Hermann Ewald Behle broodbakker Barmen Pruisen 02-09-1869 Rotterdam
29-11-1930 Hermann Max Behle bedrijfsleider Barmen Pruisen 28-02-1873 Rotterdam
29-12-1879 Johann Heinrich Ignatz Behnen winkelier Bocholt Pruisen [niet vermeld] Zevenaar
07-08-1933 Edwin Rudolf Behrend accountant Bremen Duitschland 03-05-1898 Amersfoort
05-07-1921 Karl Gerhard Hermann Behrends koopman Hannover Pruisen 10-02-1882 Rotterdam
05-07-1921 Christiaan Behrendt smid Vlagtwedde Nederland 22-07-1899 Emmen
02-06-1923 Johan Kasper Behrendt landbouwer Vlagtwedde Nederland 10-12-1896 Klazienaveen gem. Emmen
05-07-1921 Johann Franz Wilhelm Behrendt landbouwer Meppen Pruisen 19-04-1866 Klazinaveen-Noord gem. Emmen
08-07-1920 August Behrens koopman Wormsdorf Pruisen 08-12-1868 Amsterdam
28-12-1887 Bernhard Heinrich Behrens agent van politie Ohrte-Bokel Pruisen 07-02-1855 Zutphen
24-03-1922 Emma Behrens zonder beroep Helzen Pruisen 13-10-1849 Berlijn (Pruisen) weduwe van Pieter Franciscus Otten
30-12-1919 Heinrich Hermann Behrens student Groningen Nederland 11-09-1896 Rotterdam
24-12-1925 Wolfgang Henrij Richard Behrens koopman Herne Pruisen 09-10-1891 Rotterdam dr.
15-12-1932 Charlotte Johanne Hermine Beihl lerares Wittenberge Pruisen 27-07-1897 Amsterdam
19-05-1922 Peter Mathijs Beij los arbeider bij de* Venlo Nederland 09-02-1899 Amersfoort * Nederlandsche spoorwegen
21-05-1926 Carl Friedrich Beijer bontwerker Markranstšdt Saksen 25-01-1881 Schiedam
21-12-1914 Heinrich Beijer koffiehuishouder Duisburg Pruisen 10-09-1865 Duisburg (Pruisen)
26-06-1911 Johann Peter Beijer landbouwer Isenbruch gem. Havert Pruisen 27-03-1876 Susteren
29-11-1930 Max Otto Kurt Beijer tijd. ambtenaar bij de Burgerlijke* Lehe Pruisen 11-11-1898 Moeara Tebo (Ned.-IndiŽ) * Openbare Werken
29-11-1930 Wilhelmus Gerardus Beijer de hulpbesteller Druten Nederland 27-12-1903 Druten
07-07-1920 Hendrika Alida Beijerlein tijdelijk schrijfster bij de* Amsterdam Nederland 03-01-1897 Amsterdam * Rijksverzekeringsbank
07-07-1920 Theodor Albin Beijerlein coupeur Loessnitz Saksen 03-06-1867 Amsterdam
12-12-1905 Heinrich Andreas Beil zonder beroep SchŲnbach Pruisen 05-05-1859 Dinxperlo
02-01-1917 Johann Beil handelsagent Dombach Pruisen 16-05-1843 Tiel
05-03-1921 Alberdina Johanna Beindorff kamerverhuurster Arnhem Nederland 27-09-1868 s-Gravenhage weduwe van Joseph Kleiter
18-03-1931 Gregorius Beir de kantoorbediende Antwerpen BelgiŽ 27-07-1898 Rotterdam
10-12-1883 Wilhelm Beirer architect Kupferzell WŁrttemberg 24-03-1848 Amsterdam
13-05-1927 Carolina Beischall zonder beroep Oberufhausen Duitschland 16-02-1862 Magdenburg (Duitschland) weduwe van Petrus Joannes Schrijvers
22-07-1927 Heinrich August Beisenherz uitvoerder in het houtbedrijf Nierhofen Duitschland 08-07-1864 Zeist
07-04-1933 Jakob Wilhelm Beissel letterzetter Aken Pruisen 30-03-1896 Heerlen
24-05-1928 Richard Adolf Herman Beissel von Gymnich student Loeboe Dalem Ned.-IndiŽ 13-02-1906 s-Gravenhage
08-07-1924 Albert Bernhard Johann Bekker voerman HŁthum Pruisen 11-10-1889 HŁthum (Pruisen)
18-03-1931 Eliazar Bekker marktkoopman s-Gravenhage Nederland 31-08-1896 s-Gravenhage
02-01-1909 Hendrikus Jacobus Bekker koopman Bergh Nederland 17-09-1861 HŁthum (Pruisen)
30-12-1924 Theodor Johann Bekker arbeider HŁthum Pruisen 20-07-1892 HŁthum (Pruisen)
02-06-1923 Antonius Gerardus Bekkers gemeente-opzichter Vught Nederland 27-03-1889 Vught
19-05-1922 Heinrich Bekking bankwerker Emmerich Pruisen 10-01-1887 Emmerich (Pruisen)
24-12-1932 Berend Bekman landbouwer Lage Pruisen 04-04-1891 Lage (Pruisen)
20-06-1908 Albertus Beld van den arbeider Olst Nederland 30-01-1873 Heissen (Pruisen)
03-01-1910 Maria Belderink arbeidster Oldenzaal Nederland 03-07-1856 Dutum (Pruisen)
01-07-1909 Alphonse Beleir de landbouwer Moerbeke BelgiŽ 10-10-1864 Westdorpe
06-12-1909 Willem Frederik Belle zonder beroep Arnhem Nederland 06-07-1840 Brussel (BelgiŽ)
02-01-1909 Jacobus Petrus Marie Martinus Belle van handelsreiziger Rotterdam Nederland 15-08-1839 Luik (BelgiŽ)
24-07-1908 Joannes Hubertus Bellefroid landbouwer Klimmen Nederland 24-06-1863 Walheim (Pruisen)
28-04-1932 Ludwig Bellefroid boerenarbeider Schmithof Pruisen 23-05-1896 Schmithof (Pruisen)
08-11-1910 Dťsirť Belleghem van koopman Middelburg BelgiŽ 14-08-1860 Aardenburg
14-06-1930 Franz Wilhelm Bellen onderwijzer DŁsseldorf Pruisen 26-02-1904 Sevenum
10-06-1926 Constantin Alexander Bellen van der zonder beroep Alexandrowa Rusland 22-04-1857 Apeldoorn datumnotatie 09/22-04-1857
30-12-1924 Wladimir Constantin Bellen van der handelsbediende Alexandrowo Rusland 10-01-1893 Apeldoorn datumnotatie: 29-12-1892/10-01-1893
23-12-1851 Franciscus Maria Joseph Bellini koopman en grondeigenaar Belgirate SardiniŽ [niet vermeld] Rotterdam
24-06-1863 Otto Below von chef van de opname der djattie- * Schoenau Pruisen [niet vermeld] Java (Ned.-IndiŽ) * bossen op Java
08-12-1908 Hendrikus Belshof fabrieksarbeider Haaksbergen Nederland 19-06-1867 Stoppenberg (Pruisen)
02-01-1917 Johann Bemelmanns tuinier Hardt Duitschland 31-03-1869 Krefeld-Bochum (Duitschland)
08-07-1924 Gerhard Franz Bemelmans koopman Aken Pruisen 31-03-1886 Aken (Pruisen)
31-07-1926 Gerhard Hubert Joseph Bemelmans slotenmaker Aken Pruisen 30-03-1887 NŁttheim (Pruisen)
06-12-1909 Noach Benavente diamanthandelaar Amsterdam Nederland 26-02-1838 Londen (Groot-BritanniŽ)
15-12-1932 Esther Bendelac zonder beroep Gibraltar Gibraltar 24-12-1864 Tanger (Marokko) weduwe van Moses S. Nahon
12-12-1912 Menahem S. Bendelac zonder beroep Tetuan Marokko 29-12-1871 Tetuan (Marokko)
23-04-1884 Hermann Anton Bender onderwijzer in zang- en toonkunst* DŁsseldorf Pruisen 18-06-1844 Deventer * a/d Rijkskweekschool voor onderwijzers te Deventer
15-12-1932 Albertus Dionysius Benders mijnwerker Oberhausen Pruisen 04-03-1895 Bochum (Pruisen)
20-04-1886 Ludewig Bendix Iwersen koetsier Rodenaes Pruisen 20-09-1855 Dordrecht
26-06-1911 Henri Hubert Benedic leerlooier Nazareth gem. Battice BelgiŽ 21-02-1869 Aken (Pruisen)
30-12-1924 Henri Hubert Benedic leerlooier Battice BelgiŽ 21-02-1869 Eupen-Nispert (BelgiŽ)
09-12-1908 Franciscus Petrus Benen dagloner Bergh Nederland 26-03-1866 Emmerich (Pruisen)
08-12-1908 Harmannus Jacobus Benes scheepstimmerman Hoogezand Nederland 13-04-1871 Hamburg (Duitschland)
01-07-1903 Joseph Eduard Bengsch koffiehuishouder Blesen Pruisen 17-02-1856 Hillegersberg
18-03-1931 Jeannette Benima zonder beroep Bunde Pruisen 27-03-1891 Bunde (Pruisen)
16-03-1932 Louis Benima koopman Bunde Pruisen 18-08-1886 Bunde (Pruisen)
29-11-1930 Walter Benischek bankbediende Stuttgart WŁrttemberg 18-11-1898 Amsterdam
30-12-1927 Dorothea Rosalia Benjamins zonder beroep Amsterdam Nederland 10-11-1864 s-Gravenhage weduwe van Moritz Heimann
07-06-1913 Theodor Anton Benken von den koopman Merzen Pruisen 12-11-1875 Kampen
03-12-1874 Hugo Oskar Eugen Bennewitz geŽmployeerde op de * Berlijn Pruisen [niet vermeld] Rembang (Ned.-IndiŽ) * tabaksonderneming Sadang
12-12-1899 Friedrich Carl Gottlieb Wilhelm Benque koopman Ludwigslust Mecklenburg 12-06-1843 Pontianak, Borneo (Ned.-IndiŽ)
18-03-1931 Hermann Otto Max Bensemann tijd. wnd. hfd. v/d opnemingsafd.* CŲthen Anhalt 12-08-1886 Buitenzorg (Ned.-IndiŽ) * v/d dienst v/h Boswezen v/d Buitengewesten in N.-IndiŽ
11-05-1890 Ludwig Bensinger koopman Mannheim Baden 12-02-1857 Amsterdam
23-05-1917 Alexander Heinrich Bensmann leraar Gellenbeck-Hagen Pruisen 17-05-1866 Arnhem
26-04-1919 Petrus Alexander Heinrich Bensmann student Gestel en Blaarthem Nederland 21-04-1896 Arnhem
22-02-1924 Heinrich Johann Bent klompenmaker Heelden gem. Millingen Pruisen 05-01-1887 Heelden gem. Millingen (Pruisen)
31-12-1931 Wilhelm Gerhard Bent fabrieksarbeider Heelden Pruisen 13-04-1890 Vehlingen (Pruisen)
24-07-1908 Bernard Benthem van metselaar Ootmarsum Nederland 04-10-1867 Nordhorn (Pruisen)
08-07-1920 Frederick George Unico Willem Bentinck zonder beroep Dieren gem. Rheden Nederland 21-01-1888 Markelo
03-04-1909 Egbert Bentum leerlooier Zuidlaren Nederland 06-05-1855 Zuidlaren* * tijdelijk verblijvende
02-01-1897 Adolph Franz Benz stuurman Lansberg Pruisen 18-01-1849 Amsterdam
22-12-1861 Carl Adolf Benzen off. van gezondheid 1e kl. bij de * BŁckeburg Schaumburg-Lippe [niet vermeld] Ned.-IndiŽ * militaire geneeskundige dienst in Ned.-IndiŽ
24-01-1930 Chaim Dawid Berant koopman Drzewica Polen 15-09-1894 s-Gravenhage datumnotatie 3/15-09-1894
05-07-1910 Guillaume Charles Berckmans directeur* Leuven BelgiŽ 12-07-1864 Vlissingen * eener stoomtrammaatschappij
10-06-1926 Hortense Elsa Henriette Berckmans gymnastiekonderwijzeres Amsterdam Nederland 16-05-1897 Amsterdam
19-05-1922 Siegfried Berdach handelsreiziger Wenen Oostenrijk 21-03-1872 s-Gravenhage
18-11-1921 Anton Berding handelsagent Riemsloh gem. Vechta Oldenburg 21-05-1873 Amsterdam
05-07-1921 Berend Berends landbouwer Coevorden Nederland 03-04-1897 Coevorden
05-03-1921 Henderikus Berends landbouwer Coevorden Nederland 04-01-1899 Coevorden
05-03-1921 Jan Berends landbouwer Wensten Pruisen 21-03-1872 Emlichheim (Pruisen)
07-08-1933 Johann Josef Berendsen fabrieksarbeider Rees Pruisen 23-06-1899 Rees (Pruisen)
12-12-1905 Peter Berendsen zonder beroep NiebŁll Pruisen 07-08-1849 Djoewana, res. Semarang, Ned.-IndiŽ
16-03-1932 Jan Harm Berens veenarbeider Emmen Nederland 12-03-1894 Zwartemeer gem. Emmen
22-07-1927 Carolina Berenschot dienstbode Bimmen Pruisen 11-01-1892 Keeken (Pruisen)
06-12-1909 Albert Berents koemelker Havelte Nederland 06-02-1849 Bergerhausen (Pruisen)
07-06-1905 Anton Hermann Georg Wilhelm Berentzen koopman HaselŁnne Pruisen 05-03-1868 Arnhem
27-06-1876 Bernhard Hermann Gottfried Hugo Berentzen koopman Lingen Pruisen [niet vermeld] Roermond
07-06-1905 Reinhard Hermann Ferdinand C. Berentzen koopman HaselŁnne Pruisen 24-03-1866 Alkmaar
09-12-1908 Alexander Berets koopman Roermond Nederland 08-05-1872 Krefeld (Pruisen)
24-12-1932 Johanna Berets verkoopster Krefeld Pruisen 10-07-1900 Krefeld (Pruisen)
06-06-1913 Abraham Berg koopman Aken Pruisen 06-11-1870 Aken (Pruisen)
05-03-1921 Albert Berg koopman Warburg Pruisen 16-01-1857 Heemstede
06-06-1913 Eva Berg zonder beroep Aken Pruisen 01-02-1874 Aken (Pruisen)
22-12-1922 Fritz Gustav Berg industrieel Solingen Pruisen 09-10-1898 Luik (BelgiŽ)
06-11-1919 Helene Marie Luise Berg zonder beroep Solingen Pruisen 11-05-1897 Londen (Groot-BritanniŽ)
21-11-1924 Robert Berg chef-inkoper Warburg Pruisen 22-09-1887 Amsterdam
24-07-1908 Gerardus Berg op den landbouwer Swalmen Nederland 01-02-1860 Heyen (Pruisen)
23-11-1918 Johann Egidius Berg van mijnwerker Neutraal-Moresnet [niet vermeld] 01-09-1859 Altenberg (Neutraal-Moresnet)
19-03-1930 Christina Berg van den arbeidster Emden Pruisen 22-01-1896 Emden (Pruisen)
25-07-1932 Elisabeth Berg van den artieste Oberhausen Pruisen 25-02-1895 Courbevoie (Frankrijk)
30-12-1927 Eva Dina Berg van den zonder beroep s-Gravenhage Nederland 02-03-1876 s-Gravenhage weduwe van Carel Frederik Louis de Wild
02-01-1909 Gerarda Elisabeth Berg van den arbeidster Emmerich Pruisen 04-03-1872 Emmerich (Pruisen) weduwe van Gerhardus Kolenbrander
31-12-1930 Gerhard Berg van den kapper Krefeld Pruisen 12-07-1897 Krefeld (Pruisen)
24-12-1925 Gerharda Elisabeth Berg van den zonder beroep Emmerich Pruisen 04-03-1872 Emmerich (Pruisen) weduwe van Gerhardus Kolenbrander
20-06-1908 Henderikus Berg van den arbeider Stad Vollenhove Nederland 18-06-1859 Gronau (Pruisen)
02-01-1901 Karel Frederik Berg van den directeur* Batavia Ned.-IndiŽ 11-08-1873 Amsterdam * der Ned. Bank- en Credietver. voor Z.-Afrika
22-12-1922 Peter Hermann Berg van den landbouwer Wachtendonk Pruisen 21-09-1889 Wachtendonk (Pruisen)
02-01-1917 Peter Berg van* fabrieksarbeider Neutral-Moresnet [niet vermeld] 30-08-1879 Altenberg (Duitschland) * ook wel Vanberg
24-12-1919 Jacob Robert Berg von machinist Keulen Pruisen 14-11-1874 Rotterdam
11-12-1899 Theresia Hubertina Berg von restauratiehoudster Baal Pruisen 06-03-1855 Vaals weduwe van Paul Joseph Hubert PŁtz
02-06-1923 Charles Isaak Berge van den matroos Vlissingen Nederland 01-04-1898 Vlissingen
23-06-1927 Albertine Caroline Helene Bergemann zonder beroep Berlijn Pruisen 06-10-1849 Berlijn-Lichterfelde (Pruisen) weduwe van Henri Arend Kampman
11-12-1877 Gregorius Bergen van landbouwer Meir BelgiŽ [niet vermeld] Zundert
24-12-1919 Alfred Friedrich Berger koopman Plauen Saksen 19-11-1877 Breda
30-03-1912 Carl Georg Samuel Berger tijdelijk commies bij den dienst* Wollstein Pruisen 04-03-1856 Bandoeng (Ned.-IndiŽ) * der Staatsspoorwegen in Ned. O.I.
06-12-1909 Hendrikus Berger groentehandelaar Neer Nederland 24-09-1870 Frintrop (Pruisen)
31-08-1886 Peter Heinrich Berger koopman Grefrath Pruisen 08-10-1815 Zwolle
29-06-1851 Peter Joseph Berger ondernemer van stoombootdienst * Viersen Pruisen [niet vermeld] Venlo * en koopman
25-07-1885 Theodor Berger koopman Herbern Pruisen 09-03-1836 Bussum
09-07-1931 Victor Mathieu Joseph Berger industrieel Kempen Pruisen 19-09-1898 Andernach (Pruisen)
23-12-1851 Johann Hermann Bergerhoff organist en muziekmeester Mettmann Pruisen [niet vermeld] Druten
17-03-1921 Elsa Bergh then zonder beroep Hamburg Duitschland 11-03-1874 Utrecht
25-10-1873 Hugo August Bergh Then directeur der Rotterdamsche * Rheinberg Pruisen [niet vermeld] Rotterdam * handelsvereniging
14-06-1930 Alfons Adriaan Bergh van den chauffeur Antwerpen BelgiŽ 24-04-1908 Haarlem
14-01-1873 Johann Bergh van den klerk bij de Algemene Rekenkamer* Doveren Pruisen [niet vermeld] Batavia (Ned.-IndiŽ) * van Ned.-IndiŽ
06-12-1909 Johannes Martinus Bergh van den mijnwerker Zeist Nederland 12-03-1852 Essen-West (Pruisen)
05-07-1921 Carl Wilhelm Bergh von winkelier Lobberich Pruisen 12-06-1873 Venlo
19-08-1859 Johannes Hendrik Fedinand Berghegge koopman Oster Cappeln Hannover [niet vermeld] Delft
23-03-1925 Seraphinus Bernardus Petrus Berghgracht lijnwerker Philippine Nederland 20-09-1900 Philippine
05-03-1921 Ernst Eduard Bergmann koopman Gross-Baudiss Pruisen 09-07-1885 Watergraafsmeer
22-12-1922 Gerhard Bergmann muziekhandelaar Materborn Pruisen 30-12-1867 Arnhem
08-12-1908 Gerhard Heinrich Bergmann koopman Ankum Pruisen 13-01-1860 Boxmeer
18-11-1921 Johann Michael Bergmann muntmetermaker Offenbach a/M. Hessen 07-09-1852 Amsterdam
22-10-1878 Wilhelm August Bergmann tijdelijk klerk bij de waarnemend * Barmen Pruisen [niet vermeld] Djambi (Ned.-IndiŽ) * politiek agent te Djambi
31-12-1895 Wilhelm Joseph Georg Heinrich Bergmann tijdelijk klerk bij de Algemene * Frankfort a/Main Pruisen 29-09-1856 Batavia (Ned.-IndiŽ) * Rekenkamer in Ned.-IndiŽ
27-04-1903 Jan Bergmans benoemd gemeente-inspecteur* Nijkerk (Fr.) Nederland 06-03-1863 Amsterdam * op het lager onderwijs
16-03-1932 Johann Conrad Bergs arbeider Breyell Pruisen 12-08-1899 DŁlken (Pruisen)
16-03-1888 Hendrik Christiaan Bergsma zonder beroep Bunnik Nederland 23-07-1829 s-Gravenhage
05-03-1921 Alphonse Hubert Joseph Berhaut kachel- en slotenmaker Herstal BelgiŽ 13-04-1881 Herstal (BelgiŽ)
24-03-1922 Anna Maria Theodora Berkemeijer coupeuse Heerenveen* Nederland 12-05-1900 Heerenveen gem. Schoterland * gem. Schoterland
24-03-1922 Clemens Carl Berkemeijer manufacturier Mettingen Pruisen 17-04-1861 Heerenveen gem. Schoterland
11-12-1882 Franz Joseph Jacobus Berkemeijer winkelbediende Hopsten Pruisen 14-05-1857 s-Gravenhage
11-12-1882 Joseph Aloysius Berkemeijer winkelbediende Hopsten Pruisen 22-06-1859 s-Gravenhage
19-05-1922 Louis Theodor Benedictus Berkemeijer manufacturier Heerenveen* Nederland 07-11-1895 Heerenveen gem. Schoterland * gem. Schoterland
19-05-1922 Franz Louis Berkemeyer manufacturier Mettingen Pruisen 01-11-1862 Heerenveen gem. Schoterland
26-04-1919 Joseph Berken onderluitenant der infanterie* HŁsten Pruisen 08-07-1871 Vlissingen * bij het Nederlandsch-Indisch leger
21-05-1926 Georg Philipp Berkes sergeant-majoor werkman der* Weinolsheim Hessen 07-01-1883 Malang (Ned.-IndiŽ) * artillerie
24-07-1890 Ernst Alexander Berkholst adjunct-administrateur b/d Billiton Mij. Soerabaija Ned.-IndiŽ 05-06-1862 Tandjong Pandan (Ned.-IndiŽ)
27-11-1918 Hermann Heinrich Johann Berlage zonder beroep Wietmarschen Pruisen 05-11-1858 s-Gravenhage
06-07-1921 Johann Gerhard Berlage zonder beroep Greven Pruisen 06-04-1847 Nijmegen
23-11-1918 Karl Hermann Berlage koopman Lengerich Pruisen 12-01-1873 Vlissingen
09-11-1917 Carl Joseph Berling handelsagent MŁnster Pruisen 22-08-1886 Amsterdam
12-12-1912 Justus Georg Berling kantoorbediende MŁnster Pruisen 12-10-1883 Amsterdam
26-04-1919 Ludwig Bernard Maria Berling handelsreiziger MŁnster Pruisen 18-01-1871 Amsterdam
17-11-1933 Hermann Bermann koopman Rotterdam Nederland 31-12-1897 Rotterdam
24-12-1930 Adrianus Bernaerts landbouwer Baarle-Hertog BelgiŽ 02-12-1865 Baarle-Nassau
07-08-1933 Peter Francis Bernaerts los werkman Weert Nederland 01-04-1897 Weert
05-03-1921 Petrus Joannes Bruno Maria Bernaerts R.K. priester en leraar Hamont BelgiŽ 06-10-1887 Heerlen
21-12-1928 Charles Jean Bernard wnd. Directeur van Landbouw,* GenŤve Zwitserland 05-12-1876 Buitenzorg (Ned.-IndiŽ) * Nijverheid en Handel
17-03-1921 Johanna Wilhelmina Bernards zonder beroep Goch Pruisen 24-11-1870 DŁsseldorf (Pruisen)
17-03-1921 Theodora Johanna Bernards zonder beroep Goch Pruisen 07-09-1853 DŁsseldorf (Pruisen)
21-06-1859 Bernard Joseph Berne industrieel Toulon Frankrijk [niet vermeld] Soerabaja (Ned.-IndiŽ)
13-05-1927 Eduard Johann Berner stuurman Schaffhausen Zwitserland 22-04-1895 IJsselmonde
16-01-1918 Anne Mathilde Bernhard zonder beroep Luik BelgiŽ 29-11-1877 Antwerpen (BelgiŽ)
22-12-1922 Victor Bernhard (Viktor Griessmann) handelsagent Erlangen Beieren 06-10-1877 Amsterdam
24-04-1884 Hermann Carl Theodor Bernicke koopman Rostock Mecklenburg-Schwerin 13-11-1836 Rotterdam
12-12-1905 Albert Berns zonder beroep Cranenburg Pruisen 14-04-1851 Rotterdam
25-07-1932 Friedrich Wilhelm Berns schippersknecht Rotterdam Nederland 10-03-1903 Rotterdam
07-04-1933 Johann Berns mijnopzichter Hochheide Pruisen 30-01-1895 Brunssum
11-08-1892 Lambert Berns koopman Werlte Pruisen 29-04-1867 Loppersum
12-12-1905 Ludovicus Albertus Berns kantoorbediende Antwerpen BelgiŽ 02-11-1879 Rotterdam
11-08-1892 Stephan Bernhard Wilhelm Berns koopman Werlte Pruisen 09-11-1864 Loppersum
20-12-1924 Johann Bernsen fabrieksarbeider Bislich Pruisen 22-05-1877 MŁlheim-Ruhr-Styrum (Pruisen)
24-03-1922 Friedrich Bernstein koopman Meiningen Saksen-Meiningen 12-06-1890 Rotterdam
07-06-1864 Heinrich Agathon Bernstein doctor in de genees- en heelkunde Breslau Pruisen [niet vermeld] Ternate (Ned.-IndiŽ)
24-05-1928 Walther Johannes Franz Bernuth von assuradeur Antwerpen BelgiŽ 28-01-1891 s-Gravenhage
21-06-1923 James Edward Berrington leraar s-Gravenhage Nederland 13-02-1896 s-Gravenhage
07-12-1908 Rochus Bers van schrijnwerker Steenbergen Nederland 01-09-1845 Schaerbeek (BelgiŽ)
24-05-1928 Heinrich Berson kleermaker Cranenburg Pruisen 19-05-1878 Groesbeek
24-05-1928 Herman Hendrik Berson kleermaker Groesbeek Nederland 12-12-1906 Groesbeek
17-03-1921 August Heinrich Bernard BerssenbrŁgge koopman LŲningen Oldenburg 08-03-1866 Leeuwarden
06-06-1898 Tobias BerssenbrŁgge koopman Lindern Oldenburg 22-12-1873 Deventer
21-05-1926 Joseph Thťodor Bertin directeur eener hypotheekbank Maastricht Nederland 22-08-1894 Heythuysen
13-05-1927 Marie Cathťrine Emelie Louise Bertin telefoniste Maastricht Nederland 26-03-1897 Maastricht
21-12-1928 Johann Friedrich Ottomar Bertling adjunct-administrateur bij de* Twistringen Pruisen 03-09-1870 Sigli (Ned.-IndiŽ) * Volkscredietbank
13-07-1920 Joseph Jean Bertrand winkelier Roclenge BelgiŽ 30-06-1860 Amsterdam
08-07-1924 Victor Pierre Antoine FranÁois Besnard opzichter s-Gravenhage Nederland 20-02-1895 Hoorn
05-07-1910 Johan Hendrik Besseler fabrieksarbeider Enschede Nederland 05-04-1872 Bocholt i/W. (Pruisen)
08-12-1903 Jonas Bessesen tweede-stuurman* Mandal Noorwegen 07-01-1867 Batavia (Ned.-IndiŽ) * aan boord van een stoomschip
24-12-1919 Joseph August Ferdinand Best koopman en instrumentmaker Bonn Pruisen 19-03-1857 Leeuwarden
21-05-1926 Heinrich Joseph Bernhard Beste kok Amsterdam Nederland 26-02-1898 s-Gravenhage
10-06-1926 Marianne Louise Bťtrix zonder beroep Concise Zwitserland 29-12-1845 Burgdorf (Zwitserland) weduwe van Benoit Leonard Gerard
05-03-1921 Friedrich Piet Johan Better constructeur-tekenaar Semarang Ned.-IndiŽ 26-08-1894 Amsterdam
05-03-1921 Julius Friedrich Better zonder beroep Hermannstadt Hongarije 14-02-1858 s-Gravenhage
17-04-1874 Alexander Robert Julius Georg Betzhold wachtmeester bij het regiment * Warschau Rusland (sic) [niet vermeld] Salatiga (Ned.-IndiŽ) * Oost-Indische kavalerie
28-04-1906 Bernhard Carl Ernst Heinrich Betzolt steendrukker Gotha Saksen Coburg Gotha 11-03-1851 Amsterdam
07-06-1905 Josephus Ludovicus Beukelaer de landbouwer Hoevenen BelgiŽ 01-07-1869 Dinteloord
25-10-1873 Willem Beukema [niet vermeld] Eenrum Nederland [niet vermeld] Baflo
26-05-1908 Anna Maria Josepha Hubertina Beukers werkvrouw Schaesberg Nederland 18-09-1844 Aken (Pruisen)
29-12-1919 August Willem Frederik Beukers Roomsch-Katholiek priester Schiedam Nederland 02-05-1861 Amsterdam
08-12-1908 Willem Frederik Hendrik Alex. Beukman pianostemmer ''s-Gravenhage Nederland 14-11-1869 Hamburg (Duitschland)
21-12-1928 Peter Joseph Beulen spinmeester Odenkirchen Pruisen 01-03-1896 Odenkirchen (Pruisen)
18-05-1929 Maria Josefa Beumers naaister Steele Pruisen 20-04-1891 Steele (Pruisen)
22-12-1922 Theodor Heinrich Beune koopman Bocholt Pruisen 15-08-1878 Aken (Pruisen)
18-11-1921 Arie Marinus Beusekom van bouwkundige s-Gravenhage Nederland 16-07-1872 Scheveningen gem. 's-Gravenhage
18-11-1921 Cornelia Beusekom van zonder beroep s-Gravenhage Nederland 11-08-1899 Scheveningen gem. 's-Gravenhage
03-12-1869 Carl August Christian Beuster sergeant-majoor-schrijver der * Ribnitz Mecklenburg-Schwerin [niet vermeld] Ned.IndiŽ * infanterie bij het leger in Ned. IndiŽ
08-12-1908 Franz Bex knecht Hillensberg-Wehr Pruisen 22-10-1871 MŲnchen-Gladbach (Pruisen)
29-12-1932 Franz Bex landbouwer Hillensberg Pruisen 22-10-1871 Gladbach-Rheydt (Pruisen)
30-12-1932 Franz Wilhelm Bex stratenmaker MŲnchen Gladbach Pruisen 01-01-1900 MŲnchen Gladbach (Pruisen)
24-03-1922 August Wilhelm Bexkens arbeider Hoesel Pruisen 14-06-1879 Hilden (Pruisen)
19-05-1922 Karl Heinrich Bexkens reiziger Laupendahl* Pruisen 11-10-1887 Hilden (Pruisen) * gem. Kettwig vor der BrŁcke
02-01-1917 Anton Beyer schoenmaker Duisburg Duitschland 15-11-1861 Duisburg (Duitschland)
24-07-1908 Jan Laurens Beyer boerenknecht Susteren Nederland 06-02-1870 Viersen (Pruisen)
07-08-1933 Johann Bernard Beyer sigarenmaker Anholt Pruisen 12-01-1893 Anholt (Pruisen)
02-01-1909 Maria Beyer dienstbode Gendringen Nederland 06-02-1868 Emmerich (Pruisen)
07-02-1905 Paul Hermann Beyer wildmeester Altenhain Saksen 27-03-1868 Het Loo gem. Apeldoorn
10-06-1926 Franz Johann Joseph Beykirch chauffeur Bimmen Pruisen 19-06-1894 Kleef (Pruisen)
24-12-1919 Joseph Michael Bie de mijnwerker Hergenrath Pruisen 09-11-1876 Neutraal-Moresnet
25-12-1866 Heinrich Carl Biedermann sergeant bij de infanterie van het * Bernburg Anhalt [niet vermeld] Ned.-IndiŽ * leger in Nederlandsch IndiŽ
24-05-1928 Jules Biedermann koopman Anderlecht BelgiŽ 09-05-1883 Overveen gem. Bloemendaal
09-05-1878 Joseph Hermann Biegel koopman Limburg a/d Lahn Pruisen [niet vermeld] Bussum
07-07-1867 Carl Joseph Hubert Biegon von Czudnochowsski sergeant-majoor, schrijver bij de * Wevelinghoven Pruisen [niet vermeld] Ned.-IndiŽ * geneeskundige dienst in Ned.-IndiŽ
18-11-1921 Albert Biekofsky koopman Hamburg Duitschland 19-11-1880 Rotterdam
10-05-1878 Carl Hermann Dagobert Biela von adjudant-onderofficier bij de * Thale Pruisen [niet vermeld] Bandong (Ned.-IndiŽ) * topografische opneming van Java
01-06-1858 Theodor Moritz Bieler kapitein der infanterie van het * Werdershausen Anhalt Dessau [niet vermeld] verblijf houdende te Nijmegen * Ned.-Indisch leger
28-04-1933 Wladimir Bielkine tekenaar Moskou Rusland 21-10-1895 Velsen datumnotatie 8/21-10-1895
28-12-1887 Mendel genaamd Manuel Biema van zonder beroep Leer Pruisen 16-08-1853 Arnhem
08-11-1887 Siegfried Biema van commissionair Leer Pruisen 11-08-1843 Amsterdam
18-05-1929 Edouard Josť* Bienen van zonder beroep Rotterdam Nederland 05-07-1865 Nice (Frankrijk) * voorheen Joseph
24-04-1929 Wolf Bienstock vertegenwoordiger van* Zydaczow Polen 22-01-1898 s-Gravenhage * Poolse houtzagerijen
18-05-1929 Anna Bier zonder beroep Keulen Pruisen 15-03-1866 Schaerbeek (BelgiŽ) weduwe van Ferdinand Daniel Jacob Maijer
05-03-1921 Bernhard Bierhaus schipper Homberg Pruisen 14-08-1866 Rotterdam
26-04-1852 Johannes Adolf Frederik Bierhaus ontvanger der directe belastingen, * Werth Pruisen [niet vermeld] Breda * in- en uitgaande rechten en accijnsen
16-03-1888 Andreas Joseph Biermann koopman QuakenbrŁck Pruisen 14-03-1856 Amsterdam
23-05-1899 Bernard Georg Biermann agent in manufacturen QuakenbrŁck Pruisen 11-05-1865 Amsterdam zich noemende Bernhard Georg Biermann
11-08-1892 Richard Friedrich Biermann 1e luitenant-kwartiermeester * Keulen Pruisen 31-08-1857 Amsterdam * van het Nederlandsch-Indische leger
11-08-1892 Victor Ludwig Biermann oberkellner Keulen Pruisen 24-01-1864 Amsterdam
08-12-1894 Wilhelm Emil Biermann reiziger Keulen Pruisen 23-07-1865 Amsterdam
22-06-1923 Johann Hubert Aloys Biermanns landbouwer Walhorn BelgiŽ 06-02-1881 Lontzen (Pruisen)
06-06-1913 Johann Jakob Hubert Biermanns landbouwer Walhorn Pruisen 18-03-1878 Aken-Forst (Pruisen)
29-11-1930 Pierre Bij van der chef-kok Moudon Zwitserland 04-07-1883 Bazel (Zwitserland)
22-07-1927 Haije Bijland klerk der registratie Leeuwarden Nederland 20-03-1905 Leeuwarden
22-07-1927 Jan Bijland aanspreker en agent van een* Nijkerk Nederland 17-03-1865 Leeuwarden * levensverzekering
06-11-1919 Willem Bijland hulp-brievenbesteller Leeuwarden Nederland 29-08-1892 Leeuwarden
23-04-1931 Frederik Otto Bijlandt van zonder beroep Arnhem Nederland 07-10-1874 Nederhorst den Berg graaf
29-12-1932 Sebastian Adrian Hubertine Bijnen van bankwerker DŁsseldorf-Heerdt Pruisen 12-02-1899 BŁderich bij Neuss (Pruisen)
24-05-1928 Wilhelm August Otto Bilger zonder beroep Amsterdam Nederland 11-04-1903 Amsterdam
18-07-1930 Hersch Bilgrai koopman Lancut Polen 24-01-1890 Arnhem
22-12-1922 Max Bilgrey koopman Czernowitz RoemeniŽ 14-01-1887 Amsterdam
05-03-1921 Heinrich Ernst Julius Billenkamp koopman Ankum Pruisen 16-09-1881 Amsterdam
28-07-1924 Franz Joseph Billmann mijnopzichter Aken Pruisen 06-09-1873 Heerlen
07-04-1933 SŲren Kristian Terkelsen Billum werkzaam bij de * Haderslev Denemarken 07-04-1885 Ledok (Ned.-IndiŽ) * Bataafsche Petroleum Maatschappij
14-11-1929 Maria Augusta Josepha Adelaidis Bilmeyer kloosterzuster Antwerpen BelgiŽ 19-03-1890 Heerlen
28-04-1933 Leonard Jackob Bilo mijnopzichter Grosswehrhagen Pruisen 26-12-1894 Brunssum
07-03-1924 Samuel Biloen kleermaker Poswatin Litouwen 01-09-1888 Amsterdam
18-03-1921 Johannes Theodor Wilhelm Biltges schipper Wesel Pruisen 26-01-1880 Rotterdam
24-12-1919 Wilhelm Jacob Biltjes schipper Wezel Pruisen 26-09-1875 Rotterdam
14-06-1871 Peter Frans Caesar Bimmermann zonder beroep Eupen Pruisen [niet vermeld] Arnhem
24-07-1908 Therese Juliane Elisabeth Bimmermann kindermeid Herwen en Aerdt Nederland 06-02-1855 Aken (Pruisen)
07-08-1933 Friedrich Bindels handelaar Eilendorf Pruisen 10-11-1897 Eilendorf (Pruisen)
20-06-1914 Hubert Bernhard Bindels schrijnwerker Aken Pruisen 01-03-1874 WŁrselen (Pruisen)
05-12-1901 Anton Joseph Binder adjudant-onderofficier* Fulda Pruisen 23-10-1859 Meester Cornelis (Ned.-IndiŽ) * a/d Mil. School te Meester Cornelis (Batavia)
28-12-1933 Theodor Emil Adolf Binder tuinier Graz Oostenrijk 10-06-1909 Rhoon
24-07-1908 Johan Frederik Binneman koper- en blikslager Amsterdam Nederland 09-12-1863 OsnabrŁck (Pruisen)
18-05-1929 Karl Birchbauer wegeninspecteur Graz Oostenrijk 07-08-1897 Lawang (Ned.-IndiŽ)
06-11-1919 Melanie Clara Bircher tijdelijk ambtenaar bij de* Delťmont Zwitserland 13-11-1897 Voorschoten * Post- en Telegraafdienst te Voorschoten
15-12-1932 Sibilla Josephina Birker onderwijzeres Lobberich Pruisen 01-08-1886 Venlo
10-06-1926 Chaim Birman recte Auerbach [niet vermeld] Czortkow Polen 22-02-1889 s-Gravenhage
24-12-1925 Meyer Birmann koopman Sniatijn Polen 11-02-1880 s-Gravenhage
30-12-1927 Abraham Elias Birn (Dam) koopman Tarnow Polen 24-01-1878 Rotterdam
05-02-1912 Samuel Birnbaum handelsagent Rotenburg a/d Fulda Pruisen 31-03-1857 Amsterdam
21-12-1889 Wolf Birnbaum handelsagent Rotenburg Pruisen 11-11-1858 Amsterdam
24-01-1930 Herman Birnstiel werkzaam in de cultures Nieuwer-Amstel Nederland 11-04-1894 onderneming Tjondong* * regentschap Garoet (Ned.-IndiŽ)
27-07-1931 Bernard Josef Bischoff koopman Huckelrieden Oldenburg 31-03-1904 Zaandam
19-06-1883 Johann Gerhard Bischoff koopman Mettingen Pruisen 09-05-1828 Leeuwarden
18-03-1931 Karl Fritz GŁnther Bischoff kantoorbediende Hasselfelde Duitschland 19-10-1894 Haarlem
09-11-1917 Wilhelm Bischoff koopman Huckelrieden Oldenburg 18-03-1871 Zaandam
26-11-1918 Johann Joseph Bischops landbouwer Kohlscheid Pruisen 05-04-1870 Kohlscheid (Pruisen)
07-07-1920 Maria Josepha Bischops naaister Pannesheide Pruisen 07-02-1879 Kohlscheid (Pruisen)
20-06-1908 Maria Sibilla Bischops dienstbode Kerkrade Nederland 29-12-1869 Aken (Pruisen)
15-07-1904 Aloysius Theodorus Ferdinand Bisping koopman Mettingen Pruisen 03-07-1870 Gouda
15-07-1904 Clemens Joseph Hugo Bisping koopman Mettingen Pruisen 21-06-1873 Gouda
14-01-1918 HťlŤne Lambertine Jeanne Bissac winkeljuffrouw Luik BelgiŽ 26-04-1883 Luik (BelgiŽ)
19-05-1922 Johann Hubert Bisschoff kleermaker Berentely Pruisen 07-06-1865 DŁsseldorf (Pruisen)
22-12-1922 Theresia Maria Bisschoff zonder beroep Mettingen Pruisen 25-03-1854 s-Gravenhage weduwe van Andreas Xaverius Voss
08-12-1908 Maria Anna Bisschops zonder beroep Heerlen Nederland 06-03-1833 Aken (Pruisen) weduwe van Caspar Joseph Vliex
09-07-1887 Johann Goswin Bissels opperwachtmeester bij het 1e reg. * Nieukerk Pruisen 08-03-1856 Utrecht * veldartillerie
21-07-1928 Johann Georg Bissert kapper s-Gravenhage Nederland 23-09-1896 Utrecht
21-05-1926 Franz Alwin Bitterlich tijdelijk commies bij de* Crottendorf Saksen 01-05-1882 Bandoeng (Ned.-IndiŽ) * Staatsspoor- en Tramwegen
03-04-1909 Hendrik Blaak arbeider Haarlemmermeer Nederland 22-01-1868 Norden (Pruisen)
17-11-1933 Leo Blach scheikundige Wiesbaden Pruisen 12-01-1877 Koog aan de Zaan
31-10-1889 Johannes Andreas Blanc Le leerlooier Boxmeer Nederland 25-04-1845 Waalwijk
04-12-1895 Theodor Friedrich Gustav Joh. M. Blandus Kaltofen gegageerd sergeant-majoor bij het * Warin Mecklenburg-Schwerin 20-12-1847 Gombong (Ned.-IndiŽ) * Ned.-Indisch leger
09-11-1917 Oscar Blankenstein handelsagent Hagen Pruisen 19-11-1869 Amsterdam
05-03-1921 Rebecca Blankenstein directrice van een herstellingsoord Hagen Pruisen 22-02-1862 Stahnsdorf (Pruisen) weduwe van dr. Heiman Sanders
29-12-1932 Berl Blauaug koopman Kalusz Polen 04-04-1889 Amsterdam
03-12-1874 Jude Henri Auguste Blavet koopman Batavia Ned.-IndiŽ [niet vermeld] Soerabaija (Ned. Oost-IndiŽ)
19-08-1851 Benjamin Bleckmann expediteur en commissionair Ronsdorf Pruisen [niet vermeld] Arnhem
01-09-1854 FranÁois Clement Blees 1e luitenant b/h 1e rem. Dragonders Aken Pruisen [niet vermeld] Roermond
10-12-1882 Jacob Richard Blees leerlooier Brienen Pruisen 24-05-1857 Groesbeek
17-03-1923 Murdťhay Birr Blei (Weissmann) koopman Tiberia Palestina 03-08-1879 s-Gravenhage
17-03-1921 Theodor Heinrich Bleij winkelchef Warrenstedte Oldenburg 16-04-1856 Nijmegen
02-01-1909 Machiel Blerkom van straatventer Rotterdam Nederland 24-08-1836 Londen (Groot-BritanniŽ)
11-12-1882 Cornelius Bless landbouwer Mehr gem. Niel Pruisen 18-03-1847 Herwen en Aerdt
30-12-1927 Johanna Elisabeth Bless zonder beroep Brienen Pruisen 07-01-1853 Rindern (Pruisen) weduwe van Hendrikus Janssen
24-11-1922 August George Blessing kantoorbediende Amsterdam Nederland 25-11-1893 Amsterdam
06-11-1919 Bernhard Blessing stukadoor BŲhmenkirch WŁrttemberg 01-01-1857 Amsterdam
06-11-1919 Rosalie Theresia Blessing zonder beroep Amsterdam Nederland 06-03-1898 Amsterdam
06-11-1919 Elisa Henrica Helena Maria Bletscher adjunct-commies bij het* Antwerpen BelgiŽ 27-09-1882 s-Gravenhage * Departement van Waterstaat
02-01-1909 Johannes Hubertus Blezer arbeider Gulpen Nederland 15-12-1862 Aken (Pruisen)
21-12-1928 Willij Oscar Carl Blietz werktuigkundige SchneidemŁhl Pruisen 07-11-1875 Leiden
24-12-1932 Albert Bloch Gouvernementsarts GŲdŲllŲ Hongarije 21-07-1891 Pangkalpinang (Ned.-IndiŽ) dr.
30-03-1877 EugŤne Charle Ferdinand Bloch kandidaat-notaris Lemabang Ned.-IndiŽ [niet vermeld] Batavia (Ned.-IndiŽ)
02-07-1923 Julius Bloch handelsemployť Ihringen Baden 22-12-1877 s-Gravenhage
18-11-1921 Samuel Bloch kantoorbediende Ihringen Baden 24-02-1880 Scheveningen gem. 's-Gravenhage
10-12-1882 Gerhard Hermann Blodkamp timmerman Heede Pruisen 17-01-1857 Vinkeveen
29-12-1932 Jacob Hubert Bloemen arbeider Aken Pruisen 05-06-1875 Keulen (Pruisen)
08-12-1908 Mathis Joseph Bloemen kleermaker Ubach over Worms Nederland 05-08-1866 Aken (Pruisen)
28-12-1933 Peter Mathias Bloemen werkman Immerath Pruisen 10-10-1899 Borschemich (Pruisen)
24-05-1928 Emma Bloemer naaister Sterkrade Pruisen 29-08-1895 Osterfeld (Pruisen)
23-05-1910 Mozes Blok genees- en verloskundige Lemmer Nederland 27-06-1844 Londen (Groot-BritanniŽ)
10-05-1878 Jacobus Johannes Blokdijk dienende bij de brigade * Alkmaar Nederland [niet vermeld] Bergen op Zoom * Koninklijke Marechaussee in Noord-Brabant en Zeeland
06-07-1921 Anna Elisabeth Blokhuis zonder beroep Amsterdam Nederland 22-05-1876 Flims (Zwitserland)
12-06-1909 Lodewijk Alexander M. J. Blom koopman Venlo Nederland 09-03-1854 Damprťmy (BelgiŽ)
26-11-1918 Friedrich August BlŲmer handelsagent MŁnster Pruisen 21-09-1866 Bussum
22-12-1922 Kamiel Blommaert klompenmaker Sint-Gillis-Waas BelgiŽ 03-12-1868 Clinge
12-06-1909 Camile Blondeel landbouwer Sint-Laureins BelgiŽ 04-08-1872 Aardenburg
08-11-1910 Gustave Honorť Blondeel herbergier Sysseele BelgiŽ 18-11-1874 Aardenburg
21-12-1914 Johann Hubert Blonden fabrieksarbeider DŁlken Pruisen 07-06-1865 Duisburg (Pruisen)
07-04-1933 Maria Elisabeth Blonden dienstbode Duisburg Pruisen 16-02-1901 Hanselaer bij Kalkar (Pruisen)
13-05-1927 Karl Zadok Blum koopman Frankfort a/Main Pruisen 04-04-1875 Hilversum
04-03-1852 Carl Ludwig Blume hoogleraar en dir. 's Rijks herbarium Brunswijk Brunswijk [niet vermeld] Leiden ridder der orde van de Nederlandse Leeuw
21-07-1928 Mathieu Dťsirť Blume agent van politie Luik BelgiŽ 25-06-1892 s-Gravenhage
24-12-1932 Friederika Maria BlŁmel vulgo Libal lerares Wenen Oostenrijk 19-06-1905 Wijnandsrade
08-04-1899 Meier Blumenau kassier en commissionar in effecten BŁnde Pruisen 07-11-1855 Apeldoorn
15-12-1932 LŲbel Blumenfrucht reiziger Krakau Polen 15-01-1897 Amsterdam
19-05-1922 Emil Blumenthal confectiefabrikant Wartenburg Pruisen 01-02-1873 Amsterdam
23-03-1925 Mathias BlŁml geneesheer Moedritz Tsjecho-Slowakije 09-02-1872 s-Gravenhage dr.
31-07-1926 Abraham Chaim Bober koopman Neu Sandez Polen 23-10-1894 s-Gravenhage
08-07-1920 Carl Bock koetsier Pilsoc Pruisen 23-08-1853 Amerongen
20-03-1929 Joseph Alfons Maria Bock hulpmonteur Herzogenrath Pruisen 11-11-1905 Heerlen
22-12-1922 Konrad Bock hoofdbrandwacht Wersau Hessen 24-01-1878 Amsterdam
09-07-1931 Oskar Paul Bock metaalbewerker Maagdenburg Pruisen 08-01-1878 s-Gravenhage
28-04-1933 Philipp Karl Bock garagehouder Ueberau Hessen 19-06-1897 Amsterdam
13-05-1927 Samuel Bock koopman Abtsdorf Tsjecho-Slowakije 11-07-1873 Rotterdam
09-12-1851 Rolla BŰck fabrikant Berlijn Pruisen [niet vermeld] Schoonhoven
26-04-1919 Johann Peter Hubert BŲck schoenmakersgezel Neutraal-Moresnet [niet vermeld] 22-07-1881 Montzen (BelgiŽ)
29-12-1919 Leonhard Bock de fabrieksarbeider BrŁggen Pruisen 25-02-1874 DŁsseldorf (Pruisen)
05-03-1921 Armand Joseph EugŤne Emile Bocken landbouwer Veulen BelgiŽ 18-09-1867 Vroenhoven (BelgiŽ)
21-05-1926 Alfred Julius BŲcker chauffeur Dahlhausen Pruisen 27-04-1903 Heerlen
06-11-1919 Louis Maria BŲcker zonder beroep Rossenray Pruisen 21-01-1870 Apeldoorn
02-01-1897 Wilhelm Heinrich BŲcking koopman HillenhŁtten Pruisen 12-10-1849 Rotterdam
13-04-1872 Peter BŲckling koopman Baumbach Pruisen [niet vermeld] Zierikzee
25-11-1931 Anton Bod wnd. opvoedend ambtenaar Rotthausen Pruisen 26-02-1885 Semarang (Ned.-IndiŽ)
12-12-1899 Emil Friedrich Bodanowitz handelsbediende Danzig Pruisen 10-07-1864 Rotterdam
24-12-1925 Josef Boddenberg bakkersknecht MŁlheim aan de Rijn Pruisen 11-07-1902 Zaandam
31-12-1901 Geisbert Johannes Bode tweede-luitenant* Nordhorn Pruisen 16-12-1874 Tjimahi (Ned.-IndiŽ) * der infanterie bij het leger in Nederlandsch-IndiŽ
21-12-1928 Georg Gerhard Bode kantoorbediende Keulen Pruisen 14-07-1899 Amsterdam
31-12-1931 Johannes Adolph Bode horlogemaker Bergen op Zoom Nederland 13-03-1897 Amsterdam
02-07-1923 Willemina Bode zonder beroep Breda Nederland 09-08-1871 Amsterdam weduwe van Eduard Johann Wilhelm Karthaus
13-04-1872 Ernst Friedrich Hermann Boden [niet vermeld] Brunswijk Brunswijk [niet vermeld] Rotterdam
01-06-1858 Carel Meijer Bodenheim koopman Abderode Hessen [niet vermeld] Amsterdam
02-06-1923 Marie Elisabeth Bodin onderwijzeres Brielles Frankrijk 21-08-1879 Stramproy
22-05-1873 Jacob Sebastian Bodmer tijdelijk cipier van 's lands * Fischingen Zwitserland [niet vermeld] Pontianak (Ned.-IndiŽ) * gevangenis te Pontianak
29-12-1932 Katharina Boekhoorn strijkster Kleef Pruisen 27-11-1899 Kleef (Pruisen)
07-08-1933 Jean Rťmi Boeklage industrieel Parijs Frankrijk 01-10-1891 Parijs-Colombes (Frankrijk)
12-06-1909 Thies Boelkens smidsknecht Spijk gem. Bierum Nederland 19-06-1851 DŁffelward (Pruisen)
21-03-1896 Johannes Albertus Boelkes schoenmaker Bunderhamrich Pruisen 22-09-1855 Oudeschans gem. Bellingwolde
31-12-1930 Franz Lorenz Josef Boemen koopman Aken Pruisen 03-02-1892 Aken (Pruisen)
20-06-1908 Jan Willem Boemen werkmansbaas Kerkrade Nederland 24-03-1858 Aken (Pruisen)
25-11-1931 Peter Josef Wilhelm Boemen technicus Aken Pruisen 09-04-1888 Aken (Pruisen)
07-01-1911 Carl August Wilhelm BŲer kamerdienaar Groszjšnowitz, SileziŽ Pruisen 12-02-1860 's-Gravenhage
07-12-1908 Gerrit Boer de kapper Joure gem. Haskerland Nederland 25-10-1868 Londen (Groot-BritanniŽ)
23-05-1910 Jan Dirks Boer de stoker Oldemarkt Nederland 09-05-1875 Ohligs (Pruisen)
18-11-1921 Johann Boerboom landbouwer Kellen Pruisen 02-06-1888 Bylerward (Pruisen)
24-07-1908 Hendrikus Boerkamp arbeider Rijssen Nederland 05-08-1851 Warsingsfehn (Pruisen)
08-04-1910 Nanne Boermans arbeider Holwerd gem.* Nederland 27-02-1850 Elberfeld (Pruisen) * Westdongeradeel
08-11-1887 Berend Jan Boerrigter apotheker Laar Pruisen 29-05-1859 Sneek
27-12-1919 Berendina Fredrika Boerrigter onderwijzeres Ambt-Hardenberg Nederland 16-02-1896 Ambt-Hardenberg
27-12-1919 Frederik Gerrit Boerrigter onderwijzer Ambt-Hardenberg Nederland 28-09-1897 Nieuw-Leusen
27-12-1919 Hindericus Zwatinus Boerrigter landbouwer Laar Pruisen 18-03-1867 Baalder gem. Ambt-Hardenberg
21-07-1928 Jan Harm Boerrigter arbeider Getelo Moor Pruisen 19-12-1895 Manderveen gem. Tubbergen
07-07-1920 Jan Hendrik Boerrigter landbouwer Ambt-Hardenberg Nederland 10-11-1898 Ambt-Hardenberg
07-07-1920 Johanna Wilmina Boerrigter zonder beroep Ambt-Hardenberg Nederland 14-05-1896 Ambt-Hardenberg
27-12-1919 Johanna Wilmina Berendina Boerrigter zonder beroep Ambt-Hardenberg Nederland 06-05-1894 Ambt-Hardenberg
29-06-1925 Aleida Johanna Boers zonder beroep Emmerich Pruisen 22-11-1864 Emmerich (Pruisen) weduwe van Hubertus van Hall
07-08-1933 Berendina Boers landarbeidster Haftenkamp Pruisen 21-06-1899 Haftenkamp (Pruisen)
08-12-1908 Gerrit Jan Boers melkknecht Kampen Nederland 12-03-1861 Altcalcar (Pruisen)
07-08-1933 Lucas Boers landbouwer Haftenkamp-Uelsen Pruisen 15-09-1896 Haftenkamp (Pruisen)
19-05-1922 Peter Josef Boes fabrikant Zons Pruisen 04-10-1857 s-Gravenhage
25-07-1932 Cornelis George Boeschoten van ingenieur Pretoria Transvaal 14-11-1890 Ginneken
06-11-1919 Liena Johanna Boeschoten van zonder beroep Pretoria Zuidafrikaansche Unie 08-11-1888 s-Gravenhage
24-12-1932 Hendrik Peter Antoon BoŽsen kapper Venlo Nederland 09-08-1899 Venlo
05-03-1921 Jules Louis Boesnach cabaret-artiest Amiens Frankrijk 13-07-1881 Amsterdam
23-07-1890 Johann Heinrich Hubert Boetzkes bierbrouwer Breyell Pruisen 05-05-1852 Venlo
07-12-1908 Josua Boezenak zonder beroep Amsterdam Nederland 20-03-1831 Londen (Groot-BritanniŽ)
01-12-1933 Jakob Bogaard van den verver Hecke Pruisen 17-01-1901 Opladen (Pruisen)
01-12-1933 Martin Johann Bogaard van den landarbeider Hecke Pruisen 26-11-1898 Richrath (Pruisen)
07-08-1933 Stephan Bogaard van den arbeider Hecke Pruisen 12-12-1898 Opladen (Pruisen)
08-07-1924 Anna Maria Bogaards tijdelijk schrijver Pretoria Zuid-Afrika 31-05-1900 s-Gravenhage
08-07-1924 Jacobus Bogaards procuratiehouder Pretoria Zuid-Afrika 31-10-1897 s-Gravenhage
06-12-1909 Petrus Josephus Bogaart machinist Neuzen (Terneuzen) Nederland 11-01-1872 Antwerpen (BelgiŽ)
31-12-1930 Jan Bogacki voerman Strykůw Polen 13-01-1892 Venlo
07-07-1920 Catharina Maria Gebina BŲgemann dame van gezelschap Papenburg Pruisen 18-10-1862 Baarn
12-06-1909 Hubert Antoon Bogers mijnwerker Venlo Nederland 23-05-1867 Schaesberg
07-07-1920 Andreas Hermann BŲggemann winkelier IbbenbŁren Pruisen 12-03-1879 Venlo
15-07-1904 Gerhard Karl BŲggemann handelsreiziger Mettingen Pruisen 28-01-1872 Leeuwarden
07-12-1908 Hubert Bogie landbouwer Nieuwstadt Nederland 09-10-1845 Birgden (Pruisen)
30-12-1932 Peter Josef Bogie landbouwer Birgden-Gangelt Pruisen 25-08-1883 Birgden bij Gangelt (Pruisen)
26-04-1852 Josephus Bogner kapitein der infanterie Limburg a/d Zahn Nassau [niet vermeld] Amsterdam
22-12-1922 Franz Marinus Theodor BŲhl hoogleraar Wenen Oostenrijk 16-08-1882 Groningen dr.
21-06-1892 Siebold Bohlken koopman Emden Pruisen 06-11-1840 Amsterdam
26-04-1852 Friederich Gerhard Ludwig Bohlken of Bolken luitenant ter zee der 1e klasse Elsfleth Oldenburg [niet vermeld] Nijmegen
10-07-1900 Theodor Bohlsen manufacturier Scharrel Oldenburg 18-09-1854 Assen
24-12-1932 Adolf Josef BŲhm kantoorbediende SchŲnborn Tsjecho-Slowakije 27-03-1901 Overschie
09-12-1908 Johann Wilhelm Bohmann koopman Peheim Oldenburg 11-05-1856 Peheim (Oldenburg)
04-01-1897 Friedrich Bohn schrijnwerker Burtscheid Pruisen 24-10-1869 Kerkrade
24-12-1932 Carl Heinrich Louis Bohnemann werkzaam in de cultures Rudke-MŁhle gem. Nakel Polen * 11-05-1883 Wai Lima ** (Ned.-IndiŽ) * vroeger Pruisen ** wonende op de onderneming
24-07-1908 Arnoldus Franciscus Antonius Bohnen Roomsch-Katholiek priester S.J. Amsterdam Nederland 16-03-1840 Kortrijk (BelgiŽ)
23-03-1925 Gauthier Jules Pierre Bohnen handelsagent Antwerpen BelgiŽ 26-10-1881 s-Gravenhage
02-01-1917 Marie Amalia Louise Bohnhorst boekhoudster en collectrice * Hamburg [niet vermeld] 01-10-1879 Amsterdam * der Staatsloterij
21-11-1924 Bertha Christina Boije kamenier Klein-Brodersby Pruisen 29-06-1884 Amsterdam
02-01-1893 Winand Hubert Boijmanns landbouwer Herbach Pruisen 04-04-1869 Nieuwenhagen
15-04-1854 Jens Boijsen 1e stuurman ter koopvaardijvaart Westerende gem. Ballum Denemarken [niet vermeld] Amsterdam
22-12-1922 Christian Carl Wilhelm N. S. M. Boisserťe koopman SchŲneberg Pruisen 23-10-1875 Amsterdam
31-12-1931 Marie Eugenie Alphonsine Boitel hoofdonderwijzeres Saint-Senoux Frankrijk 20-08-1886 Schaesberg
15-07-1904 Eduard Joannes Bok zonder beroep Utrecht Nederland 01-03-1864 Utrecht
18-11-1921 Heinrich Friedrich Bokelmann beeldhouwer Frankfort a/Main Pruisen 01-09-1885 Velp
06-11-1919 Gerhard Heinrich Bokeloh koopman Aslage Pruisen 21-04-1867 Amsterdam
06-11-1919 Maria Anna Geertruida Bokeloh zonder beroep Amsterdam Nederland 18-04-1896 Amsterdam
10-06-1919 Heinrich Bokern zonder beroep Lohne Oldenburg 29-10-1846 Leiden
10-06-1919 Hermanus Bernardus Antonius Bokern ambtenaar bij de Maatschappij* Leiden Nederland 11-02-1898 Leiden * tot Exploitatie van Staatsspoorwegen
08-04-1910 Frederika Maria BŲkkerink werkvrouw Ootmarsum Nederland 28-04-1860 Nordhorn
06-07-1921 Heinrich Johann Boland landbouwer Spork Pruisen 08-03-1877 Dinxperlo
27-05-1865 Willem Arnold Boland koopman Dinxperlo Nederland [niet vermeld] Dinxperlo
02-01-1893 Avram Meir Bolchover koopman Herlau RoemeniŽ 00-00-1856 Kota-Radja (Ned.-IndiŽ)
02-01-1893 Litman Bolchover koopman Herlau RoemeniŽ 00-00-1862 Kota-Radja (Ned.-IndiŽ)
20-12-1924 Franz Anton Bolder mijnwerker Recklinghausen Pruisen 24-07-1892 Recklinghausen (Pruisen)
24-12-1919 Johann Bernhard Bolder mijnwerker en koopman Recklinghausen Pruisen 19-09-1879 Ehsel, Amt Recklinghausen (Pruisen)
06-07-1921 George Wilfrid Winn BŲlian scheikundige Londen Groot-BritanniŽ 16-11-1887 Hilversum
24-12-1930 Bernhard Johann Bolk zonder beroep Bergerhausen* Pruisen 19-01-1873 Bochum (Pruisen) * gem. Rellinghausen
30-12-1924 Johann Heinrich BŲlken koopman Bremen Duitschland 07-11-1867 Amsterdam
24-12-1919 Joannes Hubertus Bollaers kantoorbediende Eelen BelgiŽ 29-08-1864 Rotterdam
27-11-1918 Johan Gerard Bolle diamantkoopman Antwerpen BelgiŽ 29-07-1878 Amsterdam
07-07-1920 Julius Bollin tandenmaker Tengenstadt Baden 16-07-1881 Leiden
23-06-1927 Herman Bollongino directeur van een bioscoop-theater Amsterdam Nederland 21-10-1896 Rotterdam
01-05-1917 Ernst Adolf BŲlte sergeant Amsterdam Nederland 02-05-1895 Amsterdam
14-06-1930 Wilhelm Theodor BŲlte bakker Bocholt Pruisen 26-03-1877 St. TŲnis (Pruisen)
09-12-1908 Hendrikus Bolwerk landbouwer Gendringen Nederland 27-04-1875 Emmerich (Pruisen)
22-07-1899 Janna Elisabeth Bom zonder beroep Nieuwer-Amstel Nederland 29-01-1864 Nijmegen weduwe van Pietro Silvio Chiapusso
20-03-1929 Juan Tomas Bomert handelsreiziger Pasajes Spanje 14-10-1888 s-Gravenhage
08-11-1910 Andrť Bonamie veldarbeider Sint Laureins BelgiŽ 07-09-1864 Aardenburg
07-08-1933 Carl Wilhelm Bonatz zetkastelein Amsterdam Nederland 13-02-1896 Arnhem
16-03-1932 Gustav Bonatz koffiehuisbediende Amsterdam Nederland 27-12-1893 Utrecht
17-03-1923 Henri Joseph Bongaertz handelsreiziger Parijs Frankrijk 19-07-1850 Parijs (Frankrijk)
07-03-1924 Mordko Bongard koopman Pestschanki Rusland 23-08-1884 Hengelo datumnotatie: 10/23-08-1884
06-08-1917 Adelgunda Hubertina Bongers zonder beroep Aken Pruisen 23-09-1872 Aken (Pruisen)
15-12-1932 Eduard Bernhard Franz Bongers arbeider Rhede Pruisen 05-03-1900 Rhede (Pruisen)
06-07-1921 Heinrich Bongers scheepskapitein Witten Pruisen 27-02-1877 Amsterdam
07-04-1933 Joseph Heinrich Bongers wever Rhede Pruisen 03-10-1891 Rhede (Pruisen)
05-03-1921 Mathias Bongers timmerman Aken Pruisen 25-08-1877 Aken (Pruisen)
18-12-1855 Thomas Bonhote koopman Londen Groot-BritanniŽ [niet vermeld] Batavia (Ned.-IndiŽ)
11-12-1877 Julius BŲninger koopman Duisburg Pruisen [niet vermeld] Amsterdam
18-03-1931 Jakob Johann Bonke bankwerker HŁls Pruisen 14-08-1896 Kempen (Pruisen)
19-08-1851 Joannes Bernardus Bonke scheepsreder, koopman en * Messingen Hannover [niet vermeld] Rotterdam * grondeigenaar
18-03-1931 Wilhelm Ludwig Theodor BŲnker koffiehuishouder Amsterdam Nederland 19-10-1906 Amsterdam
04-08-1917 Anna Margareta Hubertina Bonn zonder beroep Aken Pruisen 06-02-1855 Aken (Pruisen) weduwe van Hendricus Zegers
25-12-1866 Hillrich Jann Bonn scheepsbouwmeester Norden Hannover [niet vermeld] Alblasserdam
04-08-1917 Charles Hubert Bonnemayers kleermaker Luik BelgiŽ 04-09-1862 Luik (BelgiŽ)
11-12-1899 Lodewijk Ernest Maria BŲnninghausen von zonder beroep Tubbergen Nederland 06-07-1867 Tubbergen jhr.mr.
08-04-1910 AloÔsius Bonte landbouwer St. Kruis Nederland 06-01-1867 St. Kruis
24-07-1908 Hendrikus Bonte zonder beroep Stad Almelo Nederland 06-06-1864 Epe (Pruisen)
08-07-1920 Jean Martin Joseph Bonten sleepbootkapitein Namen BelgiŽ 05-01-1883 Rotterdam
07-08-1933 Gerhard Boogaardt van den fabrieksarbeider Eller-Reisholz Pruisen 12-10-1899 DŁsseldorf-Benrath (Pruisen)
20-06-1908 Gerhard Diederick Bookholt handelaar Losser Nederland 18-10-1849 Nordhorn (Pruisen)
24-04-1929 Hendricus Booltink schrijnwerker Qualburg Pruisen 17-07-1897 Till (Pruisen)
06-12-1909 Gerardus Boom aan den boerenknecht Neer Nederland 15-09-1867 Vorst (Pruisen)
13-12-1885 Johann Heinrich Boomers timmerman Zwillbroek Pruisen 03-12-1854 Groenlo
07-12-1908 Lambertus Boomkamp dagloner Borne Nederland 16-04-1863 Caternberg (Pruisen)
02-01-1909 Dirk Jan Boon van der stalknecht Lisse Nederland 24-05-1864 Brussel (BelgiŽ)
16-03-1932 Renť Alphonse Charles Boorn van den zonder beroep Heer Nederland 29-10-1907 Nijmegen
23-06-1927 Heinrich Nicolaus Boos schipper Schiedam Nederland 22-11-1880 Rotterdam
17-12-1858 Thomas Booth machinist Tipton graafschap Stafford Groot-BritanniŽ [niet vermeld] Winongan res. Pasoeroean * * Ned.-IndiŽ
25-07-1932 Bernhard Wilhelm Carl Borchard stoker Hackenwalde Pruisen 06-01-1893 Rotterdam
23-06-1927 FranÁois William Robert Boreel koopman Pau Frankrijk 19-03-1882 Los Angelos (CaliforniŽ) Jhr.
20-06-1908 Herman Borg ter* arbeider Lonneker Nederland 25-01-1850 Gronau (Pruisen) * ook genaamd Bennink
20-06-1908 Gerrit Borgelink molenaar Denekamp Nederland 28-12-1871 Neuenhaus (Pruisen)
08-07-1920 Heinrich August Borgelt winkelier Hagen Pruisen 03-07-1857 Arnhem
02-01-1909 Johan Bernard Gerhard Borgert fabrieksbaas Denekamp Nederland 25-08-1869 Gronau (Pruisen)
24-12-1919 Abraham Annas Borggreve koopman Veldhausen Pruisen 04-12-1849 Baarn
18-11-1921 Annas Borggreve manufacturier Veldhausen Pruisen 15-09-1883 s-Gravenhage
20-06-1908 Johannes Borggreve landbouwer Denekamp Nederland 01-12-1843 Nordhorn (Pruisen)
06-11-1919 Wilhelm Borggreve koopman Veldhausen Pruisen 21-09-1879 s-Gravenhage
18-11-1921 Alphons Maria Borggreven vleeskeurder Emmerich Pruisen 20-10-1852 DŁsseldorf (Pruisen)
08-07-1920 Hubertus Borghans industrieel Sinte Catharina Waver BelgiŽ 31-12-1885 Brussel (BelgiŽ)
05-03-1921 Egidius Joseph Borghaus koopman Burtscheid-Aken Pruisen 23-04-1882 Aken (Pruisen)
08-07-1920 Emmanuel Albert Balthazar J. E. Borghaus meubelfabrikant Schaerbeek BelgiŽ 25-02-1884 Brussel (BelgiŽ)
26-05-1908 Maria Elisabetha Borjans dienstbode Ubach over Worms Nederland 24-12-1857 Aken (Pruisen)
30-12-1927 Hermann Heinrich Borker molenaar Gross Fullen Duitschland 20-10-1867 Barger Oosterveen gem. Emmen
07-06-1924 Maria Elisabeth Borkes zonder beroep Isselburg Pruisen 23-07-1855 Isselburg (Pruisen) weduwe van Theodorus Johannes de Rooy
01-05-1917 Renť Edouard Borle kandidaat in de rechtswetenschap s-Gravenhage Nederland 05-07-1893 Rotterdam
05-03-1921 Ernst Gustav Paul Bornemann winkelier WŁlfrath Pruisen 08-02-1886 Utrecht
18-12-1855 Cosmus Bornemann von agent der Javasche Bank Bjergbijegaard Denemarken [niet vermeld] Samarang (Ned.-IndiŽ)
02-01-1917 Bernard Joseph Bornholt winkelier Riesenbeck Pruisen 15-10-1864 Zutphen
24-03-1922 Anton Johann Bornhorn winkelbediende Arnhem Nederland 15-11-1899 Arnhem
24-03-1922 Gottfried Bornhorn behanger Lohne Oldenburg 02-11-1865 Arnhem
18-05-1929 Chajm Bornsztajn kleermaker Dzialoszyn Polen 03-06-1882 Rotterdam datumnotatie 21-05/03-06-1882
18-05-1929 Perec Bornsztajn kleermaker Drialoszyn Polen 24-09-1887 Rotterdam datumnotatie 11/24-09-1887
24-03-1922 Nicolaas Borselen van technisch student s-Gravenhage Nederland 11-12-1898 s-Gravenhage
24-12-1925 Gustav Johann Friedrich Bortfeldt koopman Hamburg Duitschland 24-04-1878 Rotterdam
08-04-1910 Gerrit Bos veehoeder Zwolle Nederland 30-11-1866 St. Hubert (Pruisen)
24-12-1932 Jacob Wilhelm Julius Bos vertegenwoordiger DŁsseldorf Pruisen 15-08-1890 DŁsseldorf (Pruisen)
03-04-1909 Peter Bos sigarenmaker Deventer Nederland 05-07-1870 Stockholm (Zweden)
20-12-1924 Wilhelm Bos mijnwerker Borbeck Pruisen 16-12-1892 Oberhausen (Pruisen)
08-12-1908 Bernardus Bosch paardenhandelaar Epe Nederland 14-02-1845 Gronau (Pruisen)
31-12-1930 Franz Bosch mijnwerker Merkstein Pruisen 25-07-1884 Bierstrass bij Herzogenrath (Pruisen)
07-06-1924 Heinrich Bosch bakker Aken Pruisen 28-03-1889 Aken (Pruisen)
31-05-1929 Johann Heinrich Joseph Bosch zonder beroep Aken Pruisen 05-10-1894 Schleiden bij Heinsberg (Pruisen)
07-08-1933 Peter Bosch mijnwerker Noppenberg gem.* Pruisen 14-01-1900 Bierstrass bij Herzogenrath (Pruisen) * Merkstein
08-04-1910 Arnoldus Gerhardus Bosch van den smid Vriezenveen Nederland 06-10-1870 Epe (Pruisen)
03-01-1910 Johan Diederik Pieter Bosch van den meubelmaker Leiden Nederland 07-12-1852 Londen (Groot-BritanniŽ)
08-12-1933 August Willi Bosse werkzaam in de betonnijverheid Gross Salze Pruisen 07-01-1887 s-Gravenhage
27-06-1863 Wilhelm Gotthold Bosse hoofdingenieur, chef der * Brunswijk Brunswijk [niet vermeld] Batavia (Ned.-IndiŽ) * gouvernements-telegrafen in Ned.-IndiŽ
22-12-1922 Wilhelm Bosseler kleermaker Aken Pruisen 30-09-1871 Amsterdam
05-03-1921 Franz Bossmann bankwerker Diepensiepen* Pruisen 31-07-1883 Mettmann (Pruisen) * gem. Mettmann
13-08-1860 Wilhelm Bossmann landbouwer Huisberden Pruisen [niet vermeld] Erlecom
05-03-1921 Wilhelm Johann Bossmann coupeur Essen Pruisen 30-01-1868 Groningen
24-12-1932 Johann Bosten winkelier Berensberg gem.* Pruisen 24-12-1894 Kerkrade * Kohlscheid
02-01-1917 Diedrich Mathias BŲsveld werkmeester Eller Duitschland 22-10-1875 Duisburg-Beeck (Duitschland)
14-06-1930 Jannes Boswijk zonder beroep Onstwedde Nederland 12-03-1887 Wassenaar
30-12-1924 Abram Leendert Bot zonder beroep Sliedrecht Nederland 31-05-1902 Kinderdijk gem. Nieuw-Lekkerland
30-12-1924 Abram Leendert Bot uitvoerder van baggerwerken Sliedrecht Nederland 03-01-1860 Rotterdam
30-12-1924 Bastiaan Adrianus Bot opzichter bij baggerwerken Sliedrecht Nederland 09-03-1895 Rotterdam
30-12-1924 Cornelia Bot zonder beroep Sliedrecht Nederland 28-07-1898 Rotterdam
30-12-1924 Cornelis Adrianus Bot opzichter bij baggerwerken Sliedrecht Nederland 04-05-1891 Rotterdam
30-12-1924 Gijsbert Adrianus Bot zonder beroep Sliedrecht Nederland 05-11-1900 Rotterdam
06-11-1919 Gustav Anton Wilhelm Bothe agent in manufacturen Molbergen Oldenburg 31-03-1863 Sloten
31-12-1881 Philipp Bernard Friederich Bothe winkelbediende FŁrstenau Pruisen 28-07-1857 Amsterdam
23-06-1927 Otto Heinrich Johannes BŲtjer politie-opziener 1e klasse in* Lemsahl Duitschland 23-03-1890 Poerwakarta (Ned.-IndiŽ) * Ned.-IndiŽ
26-06-1911 Albert Botjes Diddens landbouwer Boen Pruisen 19-11-1861 Eexta gem. Scheemda
24-06-1863 Albert Botjes Groeneveld [niet vermeld] Christian Eberhard- * Hannover [niet vermeld] Hamdijk gem. Nieuweschans * Suderpolder
29-11-1930 Wilhelm Cornelius Bottenberg verver Genrohe Pruisen 20-09-1898 Breyell (Pruisen)
27-05-1908 Friedrich Bernhard Heinrich BŲttger zonder beroep Berge Pruisen 17-03-1847 Alkmaar
27-05-1908 Hermann Christian August BŲttger zonder beroep Berge Pruisen 23-10-1853 Alkmaar
16-03-1932 Gerhard Bernhard Botzen elektricien Emmerich Pruisen 19-05-1898 Emmerich (Pruisen)
02-01-1917 Johann Joseph Bougie landbouwer Gangelt Duitschland 30-05-1875 Birgden (Duitschland)
18-03-1931 Christoph Anton Bouilliart machinebankwerker HŁthum Pruisen 12-08-1905 Rotterdam
30-12-1932 Henri Renť Boulan leraar Havre Frankrijk 14-04-1899 s-Gravenhage
07-08-1933 Elisabeth Gerharda Bouman dienstbode Speelberg-Emmerich Pruisen 08-02-1900 Warbeijen (Pruisen)
03-04-1909 Johannes Hendricus Bouman slotenmakersknecht Gendringen Nederland 04-10-1858 Emmerich (Pruisen)
24-01-1930 Joannes Bernardus Boumans amanuensis Hoboken BelgiŽ 27-10-1879 Buitenzorg (Ned.-IndiŽ)
28-05-1861 Paul Jean FranÁois Bounin administrateur Marseille Frankrijk [niet vermeld] Geboegan res. Samarang (Ned.-IndiŽ)
24-07-1908 Hendrik Jozef Bour kleermaker Heerlen Nederland 13-10-1859 Aken (Pruisen)
05-02-1912 Johanna Maria Bour zonder beroep Orsbach Pruisen 23-11-1848 Aken (Pruisen) weduwe van Severijn Meijers
22-12-1863 Adelberth Bourbon de sergeant bij het 6e reg. Infanterie Camberwell-Surrey Engeland [niet vermeld] Breda
14-11-1929 Brownlow Emile Bourdillon kantoorbediende s-Gravenhage Nederland 23-09-1907 s-Gravenhage
18-11-1921 Friedrich Wilhelm Bousardt schoenenhandelaar Moers Pruisen 27-03-1884 s-Gravenhage
08-07-1924 Armand FranÁois Boussart student Luik BelgiŽ 30-01-1901 Delft
03-04-1909 Nicolaas Bouten dagloner Baarlo gem. Maasbree Nederland 09-10-1866 St. TŲnis (Pruisen)
07-08-1933 Wilhelmina Hubertina Bouten zonder beroep Walbeck Pruisen 03-07-1891 Walbeck (Pruisen)
28-04-1933 Eugťnie Marie Thťodorine Boutet onderwijzeres Bressoux BelgiŽ 07-06-1897 Sevenum
08-04-1910 Johannes Hendrikus Bouts tuinier Urmond Nederland 23-07-1847 Borbeck (Pruisen)
08-07-1920 Joannes Leonardus Boutsen onderwijzer Dilsen BelgiŽ 10-03-1890 Maastricht
16-03-1932 Anna Maria Katharina Gertrude Bouwman kleermaakster Mainz Hessen 10-02-1900 DŁsseldorf (Pruisen)
24-03-1922 Berend Jan Bouws landbouwer Kleinringe Pruisen 25-05-1875 Coevorden
24-03-1922 Hendrik Bouws landbouwer Schoonebeek Nederland 05-09-1900 Coevorden
22-07-1927 Josephus Franciscus Boven van koopman Antwerpen BelgiŽ 19-02-1881 Keulen (Pruisen)
08-12-1908 Jan Bovens mijnwerker Amstenrade Nederland 04-04-1864 Strass bij Kohlscheid (Pruisen)
15-12-1857 Jean Andrť Bovij zonder beroep Weilerbach Pruisen [niet vermeld] Samarang (Ned.-IndiŽ)
04-03-1852 Robert Bowles steenfabrikant Londen Groot-BritanniŽ [niet vermeld] Wageningen
23-05-1899 Boy Michel Boysen scheepskapitein Keilum (eiland Sylt) Pruisen 11-02-1865 Rotterdam
02-01-1909 Bernard Braak ter arbeider Ootmarsum Nederland 10-02-1863 Gronau (Pruisen)
14-06-1930 Hendrick Braake te fabrieksarbeider SchŁttorf Pruisen 12-07-1897 Nordhorn (Pruisen)
21-07-1928 Anna Maria Braam winkelbediende MŁlheim-Ruhr Pruisen 15-12-1893 Essen-Bergeborbeck (Pruisen)
15-07-1869 Wilhelm Braam zadelmaker Zijfflich Pruisen [niet vermeld] Millingen
13-07-1920 Friedrich Wilhelm Carl Alfred Brack koopman Giessen Hessen 21-07-1896 Amsterdam
05-03-1921 Gustav Franz Theodor Brackel manufacturier Badbergen Pruisen 15-10-1859 Eindhoven
05-03-1921 Gustav Johannes Louis Brackel student Eindhoven Nederland 14-08-1893 Rotterdam
25-06-1906 Louis Franz Otto Brackel koopman OsnabrŁck Pruisen 08-06-1866 's-Gravenhage
10-06-1926 Josef Wenzel Alexander Brackmann magazijnbewaarder BŲhmisch-Leipa Oostenrijk 03-12-1889 Weltevreden (Ned.-IndiŽ)
02-06-1923 Evarist Richard Camil Brackx derde stuurman ter koopvaardij Vlissingen Nederland 31-07-1895 Vlissingen
08-11-1910 Camille Braet veldarbeider Maldegem BelgiŽ 31-10-1874 Aardenburg
08-11-1910 Eduardus Braet veldarbeider Middelburg BelgiŽ 02-06-1871 Aardenburg
08-11-1910 Gustaaf Joseph Braet veldarbeider Middelburg BelgiŽ 04-06-1879 Aardenburg
05-03-1921 Walter Brahts handelschef Neuwied Pruisen 06-12-1881 Amsterdam
24-03-1922 Helene Julie Luise Braicks zonder beroep Wesel Pruisen 13-07-1883 Ubbergen
17-03-1923 Johannes Alexander Heinrich Braicks boekhouder Freiburg Baden 12-05-1894 Rangkasbetoeng (Ned.-IndiŽ)
30-12-1924 Lambert Brand coupeur Schaarbeek BelgiŽ 25-07-1875 Parijs (Frankrijk)
21-03-1924 Max Alexander Brandenberg kantoorbediende Hessler Pruisen 18-04-1893 Zeist
21-07-1928 Karl Alexander Brandenburg technisch ambtenaar St. Petersburg Rusland 08-12-1889 Bandoeng (Ned.-IndiŽ) datumnotatie 25-11/08-12-1889
13-05-1927 Wilhelm Heinrich Brandenburg kantoorbediende Wesel Pruisen 14-06-1899 Amsterdam
22-04-1855 Joachim Philipp Brandes koopman Hamburg [niet vermeld] [niet vermeld] Samarang (Ned.-IndiŽ)
21-05-1926 Eugen Max Bršndlin procuratiehouder Loerrach Baden 28-07-1894 Amsterdam
30-12-1924 August Hermann Brandt commissionair in effecten Amsterdam Nederland 19-08-1895 Haarlem
27-11-1918 Carl Diedrich Ferdinand Brandt broodbakker Rehme Pruisen 09-12-1857 Amsterdam
18-03-1931 Ernst August Hermann Brandt wnd. administrateur Lehe Duitschland 20-11-1899 "Ega Harap" * * wonende op de onderneming
04-01-1897 Johann Christopher Brandt agent van buitenlandse huizen Bremen [niet vermeld] 25-12-1862 Amsterdam
06-04-1933 Karl Wilhelm Brandt hoofdvertegenwoordiger Linden Pruisen 23-11-1900 Rotterdam
14-06-1930 Lodewijk Johan Ferdinand Brandt winkelier Vaals Nederland 26-01-1907 Vaals
26-04-1879 Heinrich Arnold Brandts landbouwer Elten Pruisen [niet vermeld] Herwen en Aerdt
03-01-1899 Peter Joseph Brandts landbouwer Saeffelen Pruisen 22-03-1869 Echt
12-12-1912 Peter Joseph Brandts landbouwer Saeffelen Pruisen 22-03-1869 Saeffelen (Pruisen)
06-12-1909 Joannes Brants lompensorteerder Born Nederland 10-04-1850 Neuwerk (Pruisen)
29-11-1930 Paul Braschos voorman op een ijzergieterij Solingen Pruisen 04-08-1896 Deventer
31-08-1886 Arthur Theodor Brass fabrikant Rheydt Pruisen 07-03-1846 Strijp (Eindhoven)
09-05-1878 Julius August Brass 1e luitenant bij het regiment * Rheydt Pruisen [niet vermeld] Makassar (Ned.-IndiŽ) * Oost-Indische cavalerie
24-05-1928 Jan Franz Friedrich Brasse houtwerker Amsterdam Nederland 21-07-1899 Amsterdam
25-07-1932 Johann Brassers werkbaas Frensdorf Pruisen 19-09-1888 Bremen (Duitschland)
05-03-1921 Bernhard Louis Bratfisch tabakshandelaar MŁnchenbernsdorf Saksen-Weimar 02-02-1874 Amsterdam
10-05-1878 Isašc Eduard Brauer agent van buitenlandse huizen Hamburg [niet vermeld] [niet vermeld] Rotterdam
20-06-1908 Elisabeth Meta Braukman gouvernante Paramaribo Kolonie Suriname 24-04-1871 GŲrlitz in SileziŽ (Pruisen)
20-06-1908 Mathilde Maria Braukmann huishoudster Paramaribo Kolonie Suriname 17-09-1866 Rauscha in SileziŽ (Pruisen)
14-01-1908 August Karl Braun schipper Koblenz Pruisen 04-08-1862 Lobith, gem. Herwen & Aerdt
30-12-1927 FranÁois Xavier Braun koopman Vorst BelgiŽ 13-06-1888 Geertruidenberg
27-12-1921 Johann Braun handelscorrespondent Beltheim Pruisen 30-09-1887 Eindhoven
07-02-1905 Johann Christian Karl Braun schipper Koblenz Pruisen 17-11-1860 Lobith, gem. Herwen & Aerdt
13-05-1901 Johann Ferdinand Braun schipper Koblenz Pruisen 25-10-1872 Lobith, gem. Herwen & Aerdt
23-03-1925 Josef Braun brouwmeester Burtscheid Pruisen 26-10-1878 Breda
10-06-1926 Josef Braun koopman Glowno Polen 22-01-1884 Arnhem datumnotatie 9/22-01-1884
08-12-1906 Ludwig Philipp Braun schipper Koblenz Pruisen 17-02-1874 Lobith, gem. Herwen & Aerdt
07-02-1905 Ludwig Wilhelm Braun schipper Koblenz Pruisen 24-03-1867 Lobith, gem. Herwen & Aerdt
19-07-1870 Martinus Braun horologiemaker Denkingen WŁrttemberg [niet vermeld] Varik
27-05-1908 Wilhelm Joseph Braun schrijnwerker Burtscheid-Aken Pruisen 18-10-1882 Bocholtz (prov. Limburg)
22-12-1922 Adolf Karl Hermann Braune machinist ter koopvaardij Almelo Nederland 02-08-1896 Almelo
08-07-1924 Katharine Wilh. Caroline Ch. L. Braungart zonder beroep Preungesheim Pruisen 22-06-1849 Hanau a/M. (Pruisen) weduwe van Hendrik Christianus Recourt
18-11-1921 Karl August Bršuning geweermaker Suhl Pruisen 17-03-1871 Zaandam
05-03-1921 Johann Ernst Conrad Braunschweig fabrikant Hamburg Duitschland 20-08-1888 Amsterdam
05-03-1921 Johann Wilhelm Franz Braunschweig fabrikant LŁbeck Duitschland 25-09-1854 Amsterdam
29-06-1925 Heinrich Theodor Brauss zonder beroep Hamburg Duitschland 08-05-1851 s-Gravenhage
16-12-1888 Carl Loeas Brautigam zonder beroep Buitenzorg Ned.-IndiŽ 23-01-1863 Buitenzorg (Ned.-IndiŽ)
29-12-1922 Bertha Elisabeth Brauweiler kloosterlinge Otzenrath Pruisen 08-01-1856 Grubbenvorst
03-06-1859 Wilhelmus Mauritius Bredemeijer koopman Vreden Pruisen [niet vermeld] Leeuwarden
23-05-1910 Alida Geertruida Bredero zonder beroep Utrecht Nederland 07-03-1859 Kevelaer (Pruisen) weduwe van Bernardus Franciscus Antonius Swart
12-12-1912 Jan Pieter Bredius handelsvertegenwoordiger Moscou Rusland 19-09-1865* Bueno's-Aires (ArgentiniŽ) * vermeld als 19 sept/1 oktober 1865
26-02-1914 Johannes Bredt koopman Barmen Pruisen 23-11-1882 Renkum
31-07-1926 Joannes Breekel van den werktuigkundige Antwerpen BelgiŽ 23-07-1884 Parijs (Frankrijk)
08-12-1908 Scheptel Josel Bregstein koopman Poniemon Rusland 00-00-1872* Amsterdam * vermoedelijk 5 oktober
14-06-1930 Eberhard Ludwig Wilhelm Brehm koopman Frankfort a/d Oder Pruisen 12-06-1897 Amsterdam
31-12-1880 Heinrich Conrad Brehm koopman Abterode Pruisen [niet vermeld] Amsterdam
14-06-1930 Rudolf Breier ambtenaar SchmelzhŁtte Tsjecho-Slowakije 21-03-1884 Muntok (Ned.-IndiŽ)
18-03-1931 Jan Hendrik Breijer zonder beroep Arnhem Nederland 03-08-1873 Bussum
15-12-1857 Franciscus Jacobus Breijmann koopman Papenburg Hannover [niet vermeld] Batavia (Ned.-IndiŽ)
06-06-1900 Jacob Breit schipper Koblenz Pruisen 07-02-1858 Lobith gem. Herwen en Aerdt
13-07-1895 Heinrich Breitenstein officier van gezondheid 1e kl. bij * Iglau Oostenrijk 24-03-1848 Magelang (Ned.-IndiŽ) * het Ned.-Indisch leger
29-11-1930 Anton Breitinger koffiehuishouder Erbach WŁrttemberg 13-06-1882 Wateringen
16-03-1932 Heinrich Bremen machinist Kesseles gem. Kohlscheid Pruisen 25-11-1900 Schaesberg
26-02-1914 Michel Joseph Hubert Bremen schoenmaker Wilsberg Pruisen 28-06-1872 Aken (Pruisen)
06-06-1900 Carl Gustav Bremer inspecteur van politie - titulair Groningen Nederland 09-06-1872 s-Gravenhage
09-12-1908 Cornelis Arnoldus Bremerkamp zonder beroep Rotterdam Nederland 05-02-1837 Londen (Groot-BritanniŽ)
06-12-1909 Johannes Bremmers metselaar Melick en Herkenbosch Nederland 19-01-1865 DŁsseldorf-Wersten (Pruisen)
27-11-1918 Bryan Brennan gepens. Leraar der Rijks HBS en* Thomastown Ierland 15-10-1848 s-Gravenhage * van het gymnasium te Zwolle
14-06-1930 Salomon Brenner bankbediende Amsterdam Nederland 09-12-1901 Amsterdam
24-04-1876 Anton Heinrich Brenninkmeijer koopman Mettingen Pruisen [niet vermeld] Leeuwarden
20-12-1924 Felix Eduard Brenninkmeijer koopman Hopsten Pruisen 10-09-1894 Leeuwarden
20-01-1885 Hermann August Brenninkmeijer koopman Ambergen gem. Mettingen Pruisen 24-09-1854 Sneek
10-11-1900 Hermann Gerhard Brenninkmeijer koopman Mettingen Pruisen 23-09-1850 Amsterdam
29-06-1925 Joseph Leo Brenninkmeijer RK-priester Hopsten Pruisen 23-12-1886 Vunapope (AustraliŽ)
28-12-1887 Julius Brenninkmeijer koopman in manufacturen Kattermuth gem. Mettingen Pruisen 25-04-1858 Leeuwarden
29-12-1932 Augusta Ida Brenninkmeyer kloosterzuster Mettingen Pruisen 25-02-1894 MŁnster i/W (Pruisen)
29-12-1919 Felix Brenninkmeyer koopman Mettingen Pruisen 04-06-1855 Leeuwarden
06-11-1919 Heinrich Gerhard Brenninkmeyer koopman Mettingen Pruisen 27-04-1855 Leeuwarden
26-04-1919 Wilhelm Eduard Brenninkmeyer koopman in manufacturen Mettingen Pruisen 09-05-1861 Leeuwarden
18-11-1921 Wolff Breslau zendeling Jurburg Rusland 12-10-1865 Scheveningen gem. 's-Gravenhage
06-07-1921 Paul Theodor Breslauer winkelier Kattowitz Pruisen 16-03-1861 Rotterdam
17-03-1923 Amelia Breslou zonder beroep Londen Engeland 16-11-1870 Parijs (Frankrijk) gescheiden echtgenote van Salomon van Biene
18-11-1921 August Bresser herbergier Morsbach Pruisen 20-03-1881 Eijgelshoven
21-12-1850 Carel Hendrik Bresser koopman Duisburg Pruisen [niet vermeld] Nijmegen
24-12-1919 Maria Gertrud Breuer zonder beroep Herzogenrath Pruisen 27-01-1862 Herzogenrath (Pruisen) weduwe van Nicolas Herpers
14-06-1871 Moises Breuer koopman Eberpleiss Pruisen [niet vermeld] s-Gravenhage
18-11-1921 Stephan Breuer kloosterbroeder Niederich Pruisen 06-07-1869 Kerkrade
20-03-1929 Jan Breukelman landbouwer Volzel Pruisen 29-02-1896 Echteler (Pruisen)
05-01-1891 Heinrich Hubert Breuning leraar aan het gymnasium te Leiden JŁchen Pruisen 23-06-1863 Leiden
10-12-1882 Maximilian Emil Hubert Breuning ingenieur JŁchen Pruisen 01-09-1857 Sittard
29-12-1879 Rudolph Julius Hubert Breuning handelscommies JŁchen Pruisen [niet vermeld] Sittard
05-03-1921 Carl Heinrich Hubert Brewers pastoor Forsterheide Pruisen 06-04-1869 Simpelveld
05-03-1921 Johann Arnold Brewers pastoor deken Richterich Pruisen 08-08-1856 Heerlen
27-12-1919 Joseph Anton Brickwedde winkelchef Wiehe gem. Mettingen Pruisen 06-10-1876 Utrecht
24-12-1925 Louisa Maria Ghislaine Ida Briegleb bibliothecaresse Villers-la-Ville BelgiŽ 23-12-1892 Meppel
13-12-1885 Otto Wilhelm Gustav Briegleb commissionair Streitberg Beieren 22-05-1842 Amsterdam
04-04-1898 Heinrich Wilhelm Brien schipper Caub Pruisen 26-12-1872 Rotterdam
04-04-1898 Johann David Heinrich Brien schipper Caub Pruisen 16-10-1839 Rotterdam
04-04-1898 Oswald Kaspar Heinrich Brien schipper Mannheim Pruisen 12-12-1870 Rotterdam
02-07-1898 Guillaume Henri Maria Briers spoorwegbeambte Maaseik BelgiŽ 19-05-1867 Meerssen
08-12-1908 Gerardus Bril voerman Ossendrecht Nederland 15-10-1864 Antwerpen (BelgiŽ)
09-12-1851 Gerhard Christian Wenceslaus Brinck ten grossier in wijnen en sterke dranken IbbenbŁren Pruisen [niet vermeld] Sloten (Fr.)
06-07-1921 Elisabeth Brinckmann bierhuishoudster Anderlecht BelgiŽ 09-11-1877 Amsterdam weduwe van Peter Albert Elisabeth Pilgrams
06-07-1921 Ferdinand Alfred Brinckmann bierhuishouder Amsterdam Nederland 22-07-1896 Amsterdam
03-01-1910 Hendrik Brink dagloner IJsselmuiden Nederland 15-02-1862 Krefeld (Pruisen)
13-07-1920 Jan Herman Brink kantoorbediende Amsterdam Nederland 09-07-1898 Amsterdam
19-05-1922 Johannes Cornelis Brink ziekenverpleger Amsterdam Nederland 02-08-1894 Amsterdam
13-07-1920 Olbert Brink reiziger Nordhorn Pruisen 04-12-1860 Amsterdam
20-06-1908 Albert Brink ten arbeider Gramsbergen Nederland 05-05-1863 Nordhorn (Pruisen)
24-07-1908 Johannes Brink ten landbouwer Denekamp Nederland 03-01-1864 Lohne (Pruisen)
02-01-1917 Gerhardus Matthšus Brink van den werkman Duisburg Duitschland 16-02-1876 Duisburg (Duitschland)
14-06-1930 Hendrikus Gustav Brinkel kapper Zwammerdam Nederland 10-04-1900 s-Gravenhage
30-12-1919 Hinrich Tjakko Eberhard Brinkema boekhouder-correspondent Amsterdam Nederland 08-12-1895 Sloten
20-03-1888 Joseph Otto Brinkman zonder beroep Nienborg Pruisen 30-12-1858 Haarlem
05-03-1921 Andreas Tobias Edmund Brinkmann koopman Cloppenburg Oldenburg 13-02-1885 Hauslethe (Oldenburg)
02-01-1917 Franz Joseph Brinkmann directeur eener hotelmaatschappij Nienborg Pruisen 14-09-1871 Haarlem
24-04-1876 Gerhard Bernard Brinkmann koopman Ankum Pruisen [niet vermeld] Delft
18-03-1931 Herman Evert Brinkmann veenarbeider Emmen Nederland 05-06-1898 Bargercompascuum gem. Emmen
31-10-1889 Johann Georg Brinkmann koopman Lindern Oldenburg 12-01-1865 Deventer
08-09-1875 Joseph Julius August Brinkmann koopman IbbenbŁren Pruisen [niet vermeld] Alkmaar
05-03-1921 Karl Martin Brinkmann koopman Winterberg Pruisen 11-11-1871 Leeuwarden
11-12-1877 Wenzel Clemens August Brinkmann koopman IbbenbŁren Pruisen [niet vermeld] Alkmaar
06-11-1919 Wilhelm Brinkmann koopman Lindern Oldenburg 27-12-1891 Deventer
06-07-1921 Hendrik Brinks vervener Oosterhesselen Nederland 12-06-1850 Nieuweroord gem. Hoogeveen
30-12-1924 Agnes Elisabeth Brisch kloosterzuster Koblenz Pruisen 23-04-1873 Koningsbosch gem. Echt
15-12-1932 Marcus Britsom van bankwerker De Clinge BelgiŽ 05-12-1894 CuraÁao
13-05-1927 Heinrich Brix kantoorbediende Tschenkowitz Tsjecho-Slowakije 15-06-1873 Rotterdam
10-06-1926 Adolf Wilhelm Max Brixen en Montzel von kantoorbediende Amsterdam Nederland 13-05-1895 s-Gravenhage
23-03-1925 Maria Catharina Henriette BrŲbbering zonder beroep HaselŁnne Pruisen 07-12-1873 Kaiserswerth (Pruisen) weduwe van Stephan Dominicus Wehrens
30-12-1927 Abraham Broches sigarettenfabrikant Mohilev Rusland 17-08-1880 Amsterdam datumnotatie 5/17-08-1880
18-05-1929 Hermann Anton BrŲcker polychromeur SchŲppingen Pruisen 13-11-1860 s-Gravenhage
24-05-1928 Maria Helena Brockhoven zonder beroep Millen Pruisen 06-03-1868 Wehr (Pruisen) weduwe van Hubert Gooijen
22-06-1914 Johann Joseph Eugen BrockmŲller koopman Recke Pruisen 06-05-1856 s-Gravenhage
24-05-1928 Ludwig Heinrich BrockŲtter fabrieksarbeider Winterswijk Nederland 21-03-1898 Zutphen
26-04-1919 Otto Carl Adolph Broda koopman Forst Pruisen 12-04-1884 s-Gravenhage
28-06-1881 Lodewijk Godfried Brodie advokaat en procureur bij de raad * Batavia Ned. IndiŽ 26-01-1848 Samarang (Ned.-IndiŽ) mr.; * van justitie te Samarang
30-12-1927 Benjamin Brodman koopman Tymowa Polen 03-05-1895 Rotterdam
20-06-1914 Wilhelm Andreas Broecheler landbouwer Lemiers Pruisen 08-10-1862 Lemiers (Pruisen)
25-07-1932 Hugo Antonius Renatus Broeck van den journalist Antwerpen BelgiŽ 15-11-1891 Maastricht
09-07-1931 Wilhelm Broeck van den wisselloper Grefrath Pruisen 25-04-1883 DŁlken (Pruisen)
03-01-1899 Edmondus Broecke van den landbouwer Wachtebeke BelgiŽ 20-10-1873 Koewacht
21-06-1892 Dirk Adolf Broek van den handelsbediende Cheribon Ned.-IndiŽ 03-01-1856 Batavia (Ned.-IndiŽ)
07-07-1920 Jan Berend Broekema voermansknecht Emden Pruisen 09-12-1886 Emden (Pruisen)
28-04-1932 Wilhelmina Maria Broekhoven van zonder beroep s-Hertogenbosch Nederland 01-10-1869 Amsterdam weduwe van Jacobus Ignatius Theodorus Berntzen
06-12-1909 Hendrikus Broekhuis arbeider Borne Nederland 06-08-1873 Ochtrup (Pruisen)
14-11-1929 Peter Antoon Broekx koopman Neerpelt BelgiŽ 04-07-1872 Valkenswaard
12-06-1909 Henricus Petrus Antonius Broens schoenmaker Weert Nederland 10-12-1874 Antwerpen (BelgiŽ)
03-01-1910 Maximilian Carl Maria Broermann koopman Ostercappeln Pruisen 05-06-1864 s-Gravenhage
22-12-1922 Josephus Johannes Hubertus Broers landbouwer Eijsden Nederland 23-03-1898 Eijsden
07-07-1902 Anton Joseph Maria BrŲker koopman Burgsteinfurt Pruisen 09-03-1852 Dordrecht
24-12-1932 Johann Friedrich BrŲker winkelier Kamen Pruisen 27-02-1890 Schaesberg
06-08-1917 Antoine Brom vanden caoutchoucbewerker Luik BelgiŽ 07-09-1873 Bressoux (BelgiŽ)
08-04-1910 Adolph Bromberg koopman Aken Pruisen 19-07-1863 Amsterdam
02-07-1898 Jermie Bromberg koopman Marsberg Pruisen 14-09-1861 Amsterdam
23-05-1910 Klaas Brommer bakkersknecht Callantsoog Nederland 03-02-1869 Londen (Groot-BritanniŽ)
08-12-1908 Hijman Bronkhorst commissionair Amsterdam Nederland 23-07-1855 Londen (Groot-BritanniŽ)
03-04-1909 Johannes Brons arbeider Ottersum Nederland 31-01-1874 Goch (Pruisen)
26-02-1914 Albert Wiard Brons Groeneveld landbouwer Bunderhee Pruisen 18-12-1865 Nieuw-Beerta gem. Beerta
09-12-1908 Bernardus Johannes Bronsteede winkelbediende Amsterdam Nederland 05-11-1854 Antwerpen (BelgiŽ)
07-02-1905 Johann Anton Ludwig Brood koopman Meppen Pruisen 02-06-1855 's-Gravenhage
24-12-1919 Jan Brookhaus landbouwer Wilsum Pruisen 21-03-1854 Baalder gem. Ambt-Hardenberg
15-12-1932 Friedrich Johann Brookmann arbeider Neuenhaus Pruisen 19-08-1898 Nordhorn (Pruisen)
10-06-1919 Clemens August BrŲring winkelchef Lohe gem. Bakum Oldenburg 26-04-1879 Amsterdam
08-07-1907 Friedrich August BrŲring manufacturier Damme Oldenburg 31-08-1869 Schoonhoven
27-05-1907 Hermann Heinrich BrŲring landbouwer Werth Pruisen 22-06-1861 Westendorp gem. Wisch
05-03-1921 Gustav Oskar Heinrich BrŲse assistent-bode bij de Eerste* Gallin Pruisen 28-01-1879 s-Gravenhage * Kamer der Staten-Generaal
24-05-1928 Antonius Henricus Brosens landbouwer Meerle BelgiŽ 11-05-1880 Ginneken en Bavel
24-12-1925 Joannes Brosens landbouwer Meir BelgiŽ 31-10-1869 Zundert
24-12-1925 Victor Cornelius Brosens landbouwer Meir BelgiŽ 15-01-1872 Zundert
19-05-1922 Elisabeth Maria Thomas Brosius zonder beroep Burgsteinfurt Pruisen 11-08-1858 Wageningen weduwe van Hubert Gerhard Hoolmans
26-05-1908 EugŤne Beauduin Brossois wapencontroleur Luik BelgiŽ 05-04-1849 Amsterdam
13-04-1872 Richard Bernhard Gottlieb Brostowski landmeter bij de statistieke* Bromberg Pruisen [niet vermeld] Keboemen (Ned.-IndiŽ) * opnameop Java en Madura
14-06-1871 Franciscus Josephus Carolus Brouckxon wnd. administrateur, tevens * Oostende BelgiŽ [niet vermeld] Benkoelen (Ned.-IndiŽ) * instructeur v/h corps gewapende politiedienaren
24-07-1908 Arnoldus Brouwer fabrieksarbeider Oldemarkt Nederland 29-01-1835 Hamburg (Duitschland)
22-06-1923 Bernard Joseph Brouwers werkman Aken Pruisen 21-10-1882 Urdenbach (Pruisen)
07-12-1908 Joannes Wilhelmus Brouwers koopman Stein Nederland 15-11-1865 Wersten (Pruisen)
17-11-1933 Wilhelmine Anna Browne zonder beroep s-Gravenhage Nederland 29-09-1906 s-Gravenhage
13-05-1927 Hubert Carl Johann Maria BrŁck bouwkundige DŁsseldorf Pruisen 12-08-1891 Arnhem
08-12-1894 Bonifacius Franciscus Wilhelmus Brucken Fock von zonder beroep Middelburg Nederland 08-01-1841 Middelburg mr.
17-03-1923 Moses Brucker koopman Putna RoemeniŽ 15-02-1892 Rotterdam
07-08-1933 Maria Bruckerhoff zonder beroep Uedem Pruisen 26-02-1901 Uedem (Pruisen)
08-12-1891 Peter Bruckschen kantoorbediende Orsoy Pruisen 25-01-1865 Rotterdam
02-01-1897 Anton Johann Heinrich Wilhelm Bruckwilder commissionair en expediteur DŁsseldorf Pruisen 13-06-1861 Rotterdam
14-11-1929 Hermanus Johannes BrŁggemann bouwkundig tekenaar Hoorn Nederland 11-08-1901 Alkmaar
07-07-1906 Clemens August BrŁggen handelsreiziger IbbenbŁren Pruisen 09-11-1867 Zaandam
05-07-1910 Bernadus (sic) Brugman fabrieksarbeider Ubbergen Nederland 14-07-1865 Hattingen-Ruhr (Pruisen)
08-12-1903 Martin Georg BrŁhl vleeschhouwer Marburg Pruisen 17-07-1860 Haarlem
22-12-1922 Johanna Maria Bruijn zonder beroep Ludwigshafen Beieren 21-07-1856 Engelberg (Zwitserland)
24-12-1932 Arnold Hubert Bruijn de fabrieksarbeider Capellen Pruisen 05-02-1897 Neukirchen (Pruisen)
08-07-1924 Johannes Bruijn de zeevarende Overschie Nederland 14-09-1878 Rotterdam
07-02-1905 Johannes Marius Bruijn de boekhouder Heusden Nederland 15-05-1866 Rotterdam
05-03-1921 Gerhard Arnold Bruins hotelhouder Emmerich Pruisen 18-01-1874 Zeddam gem. Bergh
24-03-1922 Jacobus Bruins koopman Brandenburg Pruisen 07-06-1882 Berlijn-Steglitz (Pruisen)
28-12-1933 Johanna Alwine BrŁker onderwijzeres Kalkar Pruisen 29-12-1897 Ubach over Worms
08-12-1906 Johann Heinrich Brukmann coupeur Cleve Pruisen 22-08-1869 Groningen
20-06-1908 Hubertus Josephus Bruls voerman Wijnandsrade Nederland 06-08-1846 Aken (Pruisen)
24-07-1908 Jan Joseph Bruls handelaar Kerkrade Nederland 12-07-1868 Aken (Pruisen)
24-07-1908 Pieter Joseph Bruls dagloner Spaubeek Nederland 28-06-1854 Hastenrath bij Gangelt (Pruisen)
13-05-1927 Hubert Joseph BrŁls handelaar Forst gem. Aken Pruisen 20-04-1886 Eilendorf (Pruisen)
27-12-1921 Johann Hubert BrŁls dagloner Aken Pruisen 26-09-1885 Aken (Pruisen)
22-06-1862 Otgar Brummer off. van gezondheid 2e kl. bij de * Heidelberg Baden [niet vermeld] Ned. Oost-IndiŽ * militaire geneeskundige dienst in Ned. Oost-IndiŽ
14-06-1930 Franz Brunenberg werkman Wegberg Pruisen 25-04-1897 Klinkum bij Wegberg (Pruisen)
24-05-1928 Gerhard Hermann BrŁning smidsknecht Emmen Nederland 23-02-1905 Mussel gem. Onstwedde
03-01-1893 Johann Heinrich Jacob BrŁning fabrikant Langendiebach Pruisen 14-01-1863 Stratum
05-03-1921 Peter Reinhard BrŁning reiziger Papenburg Pruisen 27-12-1857 Arnhem
20-06-1908 Gerrit Jan Brunink arbeider Stad Delden Nederland 31-01-1863 Frensdorf (Pruisen)
14-01-1918 Bernard Heinrich Brunklaus koopman Ermke Oldenburg 07-05-1873 Dordrecht
31-12-1895 Johann Wilhelm Brunklaus winkelbediende Ermke Oldenburg 16-02-1866 Breda
31-12-1895 Theodor Heinrich Brunklaus winkelbediende Ermke Oldenburg 03-04-1871 Breda
08-07-1924 August Brunnenkreef werkman OverdŁssel gem. WŁlfrath Pruisen 05-09-1885 WŁlfrath (Pruisen)
08-07-1924 Carl Brunnenkreeff werkman Laurenhaus gem.* Pruisen 29-08-1876 WŁlfrath (Pruisen) * Vohwinkel
08-07-1924 Johann Heinrich Brunnenkreeff werkman Broscheidt gem. Vohwinkel Pruisen 19-09-1880 WŁlfrath (Pruisen)
13-11-1879 Heinrich Ludwig Alfred Bruno beambte ter directie der * Koenigsberg Pruisen [niet vermeld] Utrecht * Nederlandsche Rijnspoorwegmaatschappij
06-12-1909 Albertus Bruns arbeider Denekamp Nederland 03-04-1864 Ochtrup (Pruisen)
24-12-1919 Johann Wilhelm Bernard Bruns zonder beroep Haren Pruisen 16-02-1858 Haren (NL)
24-12-1925 Onno Bruns magazijnbediende Backemoor Pruisen 14-12-1898 Winschoten
10-08-1888 Reinhard Bruns koopman Vrees Pruisen 12-01-1853 Bedum
16-06-1915 Carl Friedrich BrŁsewitz bureauchef bij de Nederlandsche * Stargard Pruisen 06-03-1852 Utrecht * Centraal Spoorweg-Maatschappij
10-07-1894 Hypolite Bruyelle meelfabrikant Cambrai Frankrijk 27-12-1827 Tilburg
17-07-1911 Ferdinand Eduard Bruyne de koopman Meirelbeke BelgiŽ 27-10-1860 Middelburg (NL)
24-03-1922 Mauritius Bruyne de kantoorbediende Zelzate BelgiŽ 14-08-1900 Zuiddorpe
24-03-1922 Rumold Bruyne de metselaar Moerbeke BelgiŽ 30-06-1868 Zuiddorpe
22-12-1922 Wilhelmus Bruyninckx sigarenmaker Arendonk BelgiŽ 26-07-1878 Hoogeloon* * gem. Hoogeloon, Hapert en Casteren
19-08-1851 Emil Gustav Bube 1e luitenant bij het 5e regiment * Molsdorf Saksen-Coburg Gotha [niet vermeld] Vlissingen * infanterie
16-01-1918 Wilhelm Buch laarzenfabrikant Wevelsburg Pruisen 16-07-1863 Amsterdam
22-02-1924 Wilhelm Joseph Maria Buch leraar Amsterdam Nederland 02-04-1895 Zwolle
09-07-1931 Simche (Simon) Buchbinder kunstschilder Krakau Polen 06-06-1899 s-Gravenhage
20-06-1914 Emanuel BŁchenbacher koopman FŁrth Beieren 06-01-1861 Amsterdam
18-03-1931 Erwin Klemens Maria BŁchler kapper Wenen Oostenrijk 09-04-1897 s-Gravenhage
28-07-1924 Kiwe Buchsbaum koopman Neu Sandez Polen 24-07-1893 s-Gravenhage
14-06-1930 Michael Buchsbaum koopman Neu Sandez Polen 10-03-1907 s-Gravenhage
22-02-1924 Natan Buchsbaum koopman Neu Sandez Polen 06-07-1898 s-Gravenhage
28-07-1924 Wolf Buchsbaum koopman Neu Sandez Polen 12-03-1896 s-Gravenhage
09-07-1894 Hermann Otto Buck agent van buitenlandse huizen Frankfort a/d Main [niet vermeld] 11-02-1868 Rotterdam
09-07-1894 Victor Ulysse Buck makelaar Metzingen Elzas-Lotharingen 29-09-1835 Rotterdam
20-01-1887 Augustinus Buck de landbouwer Wachtebeke BelgiŽ 20-07-1842 Graauw
12-12-1905 Gustaf Buck de landbouwer Wachtebeke BelgiŽ 02-11-1871 Sint-Janssteen
09-05-1878 Joannes Bernardus Antonius Maria Bucker dienende bij de brigade * Amsterdam Nederland [niet vermeld] Axel * Koninklijke Marechaussee in Noord-Brabant en Zeeland
07-02-1905 Anna Margaretha Buckers zonder beroep Steenderen Nederland 31-08-1853 ZŁrich weduwe van Adolph Georg Gottlieb Jerosch
09-12-1908 Johan Wilhelm Budde landbouwer Ootmarsum Nederland 11-11-1841 Frensdorf (Pruisen)
06-04-1869 Johann Heinrich Theodor BŁdde koopman Bentheim Pruisen [niet vermeld] Utrecht
24-07-1908 Hendrik Joseph Buddels koopman Kerkrade Nederland 20-08-1863 Aken (Pruisen)
30-12-1924 Wilhelm Hubert Buddels werkman Aken Pruisen 14-11-1891 DŁsseldorf (Pruisen)
15-09-1852 Heinrich Wilhelm Auguste George Buff kapitein der infanterie Kirchheim Hessen [niet vermeld] Amsterdam
19-05-1922 Sophie Cornelie BŁhler kantoorbediende Delft Nederland 03-02-1899 s-Gravenhage
15-09-1852 Abbo Tjarcks Buhr de [niet vermeld] Norden Hannover [niet vermeld] Gouda
29-12-1919 Christina Buhrdorf zonder beroep Rotterdam Nederland 07-02-1897 Rotterdam
29-12-1919 Christopher Buhrdorf koffiehuishouder Woltmershausen Bremen 20-04-1872 Rotterdam
05-04-1875 Johann Bernard Gustav Buhse horologiemaker Dinslaken Pruisen [niet vermeld] Helder (Den Helder)
20-06-1908 Hendrik Buijs mijnwerker Wijhe Nederland 14-04-1828 Wattenscheid (Pruisen)
13-05-1927 Eberhard August Buiren van bedrijfsleider Rotterdam Nederland 29-03-1899 Rotterdam
17-11-1933 Hans Walter Buki koopman Berlijn Pruisen 12-12-1889 Amsterdam
07-08-1933 Karl Bukowsky leraar Wenen Oostenrijk 09-08-1900 Heemstede
07-04-1933 Herman Johannes Buld magazijnmeester Enschede Nederland 19-09-1899 Enschede
19-05-1922 Johannes Louis Willem Buller kantoorbediende Amsterdam Nederland 22-01-1899 Amsterdam
14-01-1918 Gottfried Leonhard BŁlles installateur Aken Pruisen 08-07-1872 Aken (Pruisen)
26-11-1918 Friedrich Nicolaas August BŁlow wnmd. tijdelijk civiel gezaghebber* Fraustadt Pruisen 21-10-1883 Pankalpinang (Ned.-IndiŽ) fungerend controleur b/h binnenlands bestuur etc.
06-11-1919 Gerhard BŁlsing zonder beroep Vreden Pruisen 15-10-1857 Rotterdam
07-07-1920 Georg August BŁlter winkelchef Dreijerwalde Pruisen 18-03-1879 Haarlem
30-12-1927 Karl Wilhelm BŁlthoff hoofdopzichter SchweinebrŁck Oldenburg 25-09-1892 Bandoeng (Ned.-IndiŽ)
05-03-1921 Johann Bungartz schipper Niederlahnstein Pruisen 09-03-1877 Rotterdam
05-03-1921 Wilhelm Engelbert Bungartz schipper Niederlahnstein Pruisen 02-11-1873 Herwen en Aerdt
25-06-1906 Johann Carl Friedrich Bunge ingenieur* Havre Frankrijk 22-03-1870 Heerlen * bij de Staatsmijnen in Limburg
26-02-1914 Anna Theresia Bungelaar van den muzieklerares Aken Pruisen 08-03-1879 SchŲneberg (Pruisen)
08-12-1894 Emil Bungert schipper Duisburg Pruisen 26-12-1869 Dordrecht
08-12-1894 Friedrich Hermann Bungert schipper Duisburg Pruisen 30-10-1863 Dordrecht
06-11-1919 Wilhelm Julius Buning winkelier Bippen Pruisen 21-05-1863 Alkmaar
23-05-1910 Carl Friedrich Julius BŁning boekdrukker Hamburg Duitschland 22-12-1869 Hamburg (Duitschland)
15-04-1854 Joseph Bernard BŁnnekamp koopman Stadtlohn Pruisen [niet vermeld] Rotterdam
02-01-1889 Arie Bunnik bouwman Bodegraven Nederland 30-10-1839 Rietveld
23-04-1931 Gustav Wilhelm Buntenbach filmoperateur FŁrstenau Pruisen 15-12-1893 Amsterdam
18-03-1931 Hermann Wilhelm Buntenbach winkelier Bramsche Pruisen 13-03-1897 Dokkum
30-12-1927 Johann August Burbach kapper Schnellweide Pruisen 31-01-1896 Hilversum
05-04-1875 Peter Cecilius Johann Joseph Burchartz tijd. opzichter b/d waterstaat en de * BrŁhl Pruisen [niet vermeld] Bandjaran (Ned.-IndiŽ) * burgerlijke openbare werken in Ned. IndiŽ
18-11-1921 Henri Burg van der handelsreiziger Parijs Frankrijk 14-04-1867 Parijs (Frankrijk)
12-06-1919 RaphaŽl Burg van der handelsreiziger Parijs Frankrijk 05-09-1865 Brussel (BelgiŽ) tijdelijk verblijvende te Parijs
30-12-1924 Flora Emelia Anthonetta Carolina Burgemeestre zonder beroep Soemenep Ned.-IndiŽ 20-04-1869 Weltevreden (Ned.-IndiŽ) weduwe van Johann Hermann Sonntag
27-11-1918 Hermann Heinrich Burgemeister fabrikant Unna Pruisen 15-10-1875 Heerlen
18-12-1855 Heinrich Burger gepensioneerd ambtenaar Hameln Hannover [niet vermeld] Batavia (Ned.-IndiŽ)
28-04-1933 Tiemen BŁrger de arbeider Wolthusen Pruisen 23-01-1888 DŁsseldorf (Pruisen)
27-12-1919 Gerardus Johannes Hendrikus Burgers hotelhouder Bergh Nederland 03-06-1868 s-Heerenberg gem. Bergh
05-03-1921 Petrus Homerus Burgers rentmeester Pretoria Zuid Afrikaansche Unie 25-06-1883 Arnhem
06-07-1921 Otto Waldemar Burggršfer oberkellner Barmen Pruisen 12-02-1882 Amsterdam
29-11-1930 Hendrikus BŁrgt van der fabrieksarbeider Kellen Pruisen 03-08-1898 Kleef (Pruisen)
05-03-1921 Burchard Burmann koopman Groningen Nederland 24-02-1894 Groningen
22-12-1922 August BŁrmann handelsreiziger Amsterdam Nederland 12-01-1895 Baarn
30-12-1927 Heinrich August BŁrmann koopman Hatten Oldenburg 10-01-1856 Baarn
05-03-1921 Wilhelm BŁrmann student Amsterdam Nederland 15-03-1897 Naarden
24-05-1928 Heinrich August Burmester kellner Amsterdam Nederland 22-02-1898 Amsterdam
24-11-1922 Emma Emilie Pauline Burow zonder beroep Berlijn Pruisen 02-02-1866 Berlijn (Pruisen) weduwe van Pieter Leendert Kruijswijk
30-12-1927 Bernard Heinrich Johannes Bus fabrieksarbeider Rheine Pruisen 23-01-1888 Gronau (Pruisen)
21-12-1928 Amalie Busch zonder beroep Essen Pruisen 15-04-1867 Essen-Altenessen (Pruisen) weduwe van Gerrit Versluis
07-07-1920 Clemens Joseph Bernard Busch winkelier Lohne Oldenburg 23-12-1875 Utrecht
18-11-1921 Edmund Richard Johann Busch hotelportier DŁsseldorf Pruisen 24-07-1875 s-Gravenhage
26-11-1918 Ferdinand Dominikus Anton Busch winkelier Lohne Oldenburg 08-03-1874 Arnhem
18-11-1921 Friedrich Edmund Wilhelm Busch assistent hotelportier DŁsseldorf Pruisen 19-03-1900 s-Gravenhage
30-12-1919 Julius Busch dameskleermaker Camen Pruisen 13-12-1869 s-Gravenhage
29-06-1925 Otto Heinrich Busch leerlooier Dresden Saksen 20-10-1894 Oisterwijk
29-06-1925 Gerhard Joseph Jakob Buscher bankwerker DŁlken Pruisen 25-06-1898 Beek (L)
28-06-1881 Franz Adolph Buschhammer Rooms-Katholiek priester Keulen Pruisen 01-01-1854 Driebergen
31-12-1880 Heinrich Franz Adolph Martin Buschhammer koopman Keulen Pruisen [niet vermeld] Zevenaar
31-12-1880 Heinrich Philipp Buschhammer student in de rechten Keulen Pruisen [niet vermeld] Leiden
31-12-1880 Hermann Joseph Buschhammer koopman Keulen Pruisen [niet vermeld] Arnhem
17-06-1873 Martin Buschhammer koopman Keulen Pruisen [niet vermeld] Zevenaar
31-12-1880 Rudolph Martin Buschhammer student in de medicijnen Keulen Pruisen [niet vermeld] Leiden
12-06-1909 Gerhard Heinrich Busemeijer* manufacturier Mettingen Pruisen 13-03-1869 Amsterdam * genaamd Lagemann
09-07-1931 Josef BŁsgen kapper Frimmersdorf Pruisen 19-06-1878 Eindhoven
07-12-1908 Martinus Buskens landbouwer Urmond Nederland 14-10-1864 Isenbroich bij Havert (Pruisen)
23-12-1851 Hendrik Busman Rijks- en gemeente-ontvanger Nordhorn Hannover [niet vermeld] Steenderen
06-12-1909 Johannes Jozef Busmann koperslager Enschede Nederland 07-10-1874 Epe (Pruisen)
29-12-1919 Dirk Andreas Buss technisch directeur eener* Emden Pruisen 15-03-1863 Nieuweschans * CoŲperatieve stroocartonfabriek
26-12-1861 Arthur George Clamor Eugen Wilh. Bussche-Ippenburg von dem 2e luitenant der infanterie bij het * Berlijn Pruisen [niet vermeld] Ned.-IndiŽ * Ned.-Indisch leger
06-12-1909 Bernard Busscher arbeider Losser Nederland 29-06-1861 Bocholt (Pruisen)
09-12-1908 Bernardus Busscher arbeider Losser Nederland 23-06-1852 Nordhorn (Pruisen)
06-12-1909 Gerardus Busscher landbouwer Denekamp Nederland 03-06-1847 Altendorf (Pruisen)
09-12-1908 Johannes Gerardus Busscher stoker Tubbergen Nederland 30-06-1874 Rotthausen (Pruisen)
07-08-1933 Gerhard Wilhelm BŁssink landbouwer Meiersberg Pruisen 28-07-1899 WŁlfrath (Pruisen)
27-06-1876 Johann Franz Ludwig Bussmann sergeant der artillerie van het leger * Berlijn Pruisen [niet vermeld] Weltevreden (Ned.-IndiŽ) * in Ned.-IndiŽ
08-07-1920 Petrus Hermanus Buteneers sigarenmaker Jesseren BelgiŽ 22-02-1894 Valkenswaard
21-12-1928 Gerrit Hendrik BŁter landbouwer Tubbergen Nederland 28-10-1900 Manderveen gem. Tubbergen
12-12-1912 Jan BŁter landbouwer Itterbeck Pruisen 08-02-1885 Manderveen gem. Tubbergen
07-04-1933 Jan BŁter landbouwer Itterbeck Pruisen 08-02-1885 Wielen (Pruisen)
21-12-1928 Johan BŁter arbeider Tubbergen Nederland 30-07-1897 Manderveen gem. Tubbergen
30-12-1927 Wilhelm Otto Butte kantoorbediende Tiel Nederland 01-09-1896 Rotterdam
27-12-1919 Ignatz Albert Hubert Franz Joseph BŁttinghausen photograaf Duisburg Pruisen 22-04-1863 Bussum
05-03-1921 Johannes Wilhelmus BŁttner scheepskok Vlissingen Nederland 30-01-1896 Rotterdam
13-05-1927 Leo Butwies procuratiehouder Frankfort a/Main Pruisen 07-12-1893 Amsterdam
05-07-1910 Gustavus Buysse landbouwer Assenede BelgiŽ 01-07-1872 Biervliet
11-12-1877 Jan Jans Buzeman landbouwer Bunde (thans Pruisen) [niet vermeld] Achterhamrik gem. Finsterwolde
24-12-1925 Leopold By de zonder beroep Forstum gem. Bardenberg Pruisen 31-01-1893 Niederbardenberg (Pruisen)
17-03-1923 Amelie Sophia Henrietta Bylandt van zonder beroep Tunbridge Wells Engeland 23-07-1857 Velp gem. Rheden gravin
04-03-1852 Erneste Ferdinand Hubert Marc Bylandt van [niet vermeld] Keulen Pruisen [niet vermeld] s-Gravenhage
05-03-1921 Hubertus Hermanus Caberg hulpbesteller bij de posterijen Oud-Vroenhoven Nederland 04-09-1895 Oud-Vroenhoven gem. Maastricht
08-07-1920 Petrus Hubertus Caberg slager Oud-Vroenhoven Nederland 06-06-1894 Oud-Vroenhoven
05-03-1921 Julianus Joannes Cadot handelsreiziger Essen BelgiŽ 28-08-1876 Roosendaal
29-12-1919 Louis Caers kantoorbediende Sint-Jans-Molenbeek BelgiŽ 19-04-1879 Nijmegen
27-12-1919 Cornelia Elisabeth Caesar zonder beroep Amsterdam Nederland 26-09-1864 Stratum weduwe van Carl Paul DŁtting
29-11-1930 Heinrich Caesar zeevarende Hamm Pruisen 28-10-1882 Rotterdam
19-05-1922 Orelio Amadeo Vergilio Cafferata stuurman Rotterdam Nederland 14-02-1894 Rotterdam
30-12-1924 Willem Alexander Paul Fr. Lod. Cafferata tremmer Rotterdam Nederland 10-01-1902 Rotterdam
17-03-1923 Cornelis Cesare Johannes Cafjerata bankwerker Rotterdam Nederland 05-01-1897 Rotterdam
30-03-1877 Jacob Cahen koopman Lechenich Pruisen [niet vermeld] Amsterdam
19-01-1885 Michel Cahen koopman Lechenich Pruisen 14-11-1841 Leiden
21-12-1928 Israel Chaim Cahn kantoorbediende Hannover Duitschland 22-12-1876 Rotterdam
07-01-1911 Friedrich Ernst Caldemeijer koopman Lengerich Pruisen 15-05-1875 Rotterdam
08-04-1892 Friedrich Julius Peter Calker van hoogleraar a/d Rijks-Universiteit * Bonn Pruisen 29-08-1841 Groningen * te Groningen
08-12-1906 Theodor Eugen Calkoen zonder beroep Bazel Zwitserland 12-01-1872 Biel (Zwitserland)
14-01-1918 Marie AgnŤs Cals koopvrouw Luik BelgiŽ 14-03-1884 Luik (BelgiŽ)
12-06-1909 Christiaan Cammans molenaar Afferden gem. Bergen Nederland 20-02-1874 Obrighoven (Pruisen)
02-01-1905 Paul Campbell tijdelijk ambtenaar* 's-Gravenhage Nederland 03-01-1863 's-Gravenhage * bij het hoofdbestuur der posterijen en telegraphie
21-12-1928 Johann RŁttger Albert Campen van arbeider Niel Pruisen 08-03-1895 Niel (Pruisen)
19-05-1922 Catherine Marie Camy zonder beroep Forbach Frankrijk 14-07-1859 Aken (Pruisen) weduwe laatstelijk van Dirk Gardenier
07-08-1933 Julius Eduardus Canon schilder en barbier Gent BelgiŽ 05-04-1901 Aardenburg
19-05-1922 Berthe Canter zonder beroep Luik BelgiŽ 02-02-1884 Luik (BelgiŽ) weduwe van Henri Conrad l'Allemand
18-12-1852 Felix Maria baron Capellen van der gewezen ritmeester der cavallerie Grafschaft Hessen [niet vermeld] Breda
11-06-1857 Awetiek Carapiet industrieel Ispahan PerziŽ [niet vermeld] Japara, Java (Ned.-IndiŽ)
07-05-1856 Markartietsch Carapiet industrieel Ispahan PerziŽ [niet vermeld] residentie Japara, Java (Ned.-IndiŽ)
21-06-1892 Paul Carapiet koopman Julfa PerziŽ 05-01-1853 Semarang (Ned.-IndiŽ) zich noemende Paulus Carapiet Paulus
19-05-1922 Apoline Amťlia Joseph Cardon koopvrouw Fromelles Frankrijk 01-10-1857 Avelin (Frankrijk) weduwe van Martinus Elbers
06-04-1933 Hubert Peter Matthias Carduck slager BroichermŁhle gem.* Pruisen 13-02-1909 Kerkrade * Linden
23-05-1910 Petrus Hubertus Caris boerenknecht Nederweert Nederland 23-05-1846 Krefeld (Pruisen)
28-04-1933 Anna Margaretha Carl lerares Aken Pruisen 13-12-1897 Koningsbosch gem. Echt
13-05-1927 Edwin Carlebach koopman Frankfort a/Main Pruisen 07-09-1882 Amsterdam
29-06-1925 Percy Carlebach kantoorbediende Frankfort a/Main Pruisen 05-09-1884 Amsterdam
16-03-1932 Jan Hendrik Carlitz mijnwerker Kerkrade Nederland 20-04-1906 Kerkrade
22-12-1922 Wilm Frieden Carls los werkman Grossefehn Pruisen 19-05-1863 Rotterdam
17-03-1923 Johanna Wilhelmina Carmiggelt zonder beroep Brummen Nederland 20-03-1860 Deventer weduwe van Carel Johan Nijland
01-05-1917 Hermine Adrienne Carp zonder beroep Stuttgart WŁrttemberg 05-05-1861 Renkum weduwe van Bernardo Vittorio Giuseppe de Ferrante
02-01-1901 Oscar Carrť directeur Halberstadt Pruisen 22-12-1845 Amsterdam
27-12-1921 Johanna Christina Carst onderwijzeres Nago Japan 30-11-1875 Yokohama (Japan)
23-12-1889 Wilhelm Hans Sophus Carstens administrateur Arnis Pruisen 31-07-1858 IJlst
22-06-1862 Carl Wilhelm Julius Cartall 1e luitenant der infanterie van het * Brunswijk Brunswijk [niet vermeld] Ned. Oost-IndiŽ * Nederlandsch-Oost-Indisch leger
03-01-1870 Emile Thťodore Carvalho kandidaat-notaris Macao China [niet vermeld] s-Gravenhage
07-07-1902 Carl Peter Casaretto margarinefabrikant Krefeld Pruisen 02-10-1874 Alkmaar
30-12-1927 Johannes Petrus Maria Casie scheikundig bedrijfsleider Bergen op Zoom Nederland 22-02-1902 Tilburg
29-12-1919 Hermann Ludwig Rudolf Caspareck hoefsmid Charlottenburg Pruisen 22-04-1855 s-Gravenhage
26-04-1852 Ignatius Caspari ontvanger der directe belastingen, * Ehrenbreitstein Pruisen [niet vermeld] Schinveld * in- en uitgaande rechten en accijnsen
30-12-1924 Anton Paul Joseph Hubert Cassalette zonder beroep Aken Pruisen 29-09-1883 Wijlre
24-06-1863 Felix Peter Joseph Cassalette koopman Aken Pruisen [niet vermeld] Batavia (Ned.-IndiŽ)
13-05-1927 Maria Johanna Franziska H. K. Cassalette zonder beroep Aken Pruisen 27-08-1878 Hulsberg gesch. echtgen. v. Franz Heinrich Conradin Startz
06-07-1921 Hector Polidore Castelein concierge Zonnebeke BelgiŽ 25-09-1873 Amsterdam
02-01-1909 Rigardus Castelijns schipper Geertruidenberg Nederland 10-02-1844 Antwerpen (BelgiŽ)
12-06-1909 Frits Willem Cate ten steendrukker Amsterdam Nederland 28-12-1865 Hamburg (Duitschland)
21-11-1924 Sylvia Hšnisch Cate ten zonder beroep Apeldoorn Nederland 14-06-1902 Hilversum
19-05-1922 Jacob Cats koopman Parijs Frankrijk 08-11-1879 Parijs (Frankrijk)
20-06-1908 Mozes Marcus Cats koopman Venlo Nederland 15-04-1852 Berlijn (Pruisen)
21-12-1928 Alfredo Giovanni Cattaneo technisch student Berlijn Pruisen 23-04-1907 ZŁrich (Zwitserland) * * tijdelijk verblijvende
21-12-1928 Giuseppe Francesco Cattaneo industrieel Stuttgart WŁrttemberg 02-07-1876 Hilversum
16-03-1932 Ruth Cattaneo steno-typiste Charlottenburg Pruisen 19-02-1905 Hilversum
05-03-1921 Desirť Cattoir winkelier Assenede BelgiŽ 19-10-1873 Breda
17-03-1923 Hersch Catz koopman BraÔla RoemeniŽ 06-01-1879 s-Gravenhage
13-04-1872 Antoine Joseph Joachim Caudron boomwachter bij de inkomende en * Brussel BelgiŽ [niet vermeld] Benkoelen (Ned.-IndiŽ) * uitgaande rechten te Benkoelen
29-11-1930 Jean Cavadia werkzaam in de cultures Buyukdere Turkije 26-03-1887 Kali-Tengah (Ned.-IndiŽ)* * wonende op de onderneming
06-06-1913 Fťlix Cazier waarnemend administrateur* Leuven BelgiŽ 27-12-1873 Soemoroto (Ned.-IndiŽ) * 3e kl. bij het Gouvernement's-Pandhuis
30-12-1924 Julius Ceha procuratiehouder Aarschot BelgiŽ 24-10-1898 Heerlen
08-12-1908 Carlo Francesco Cerati juwelier Rotterdam Nederland 05-03-1855 Londen (Groot-BritanniŽ)
24-05-1928 Franciscus Cerpentier winkelier Stekene BelgiŽ 14-02-1879 Nieuw Namen gem. Clinge
24-12-1930 Loduvicus (sic) Cornelis Ceulemans bankwerker Rotterdam Nederland 15-01-1896 Rotterdam
31-12-1931 Anfridus Achilleus Guillelmus Hub. Ceulen landbouwopzichter Sint-Pieter* Nederland 11-05-1878 Maastricht * thans gem. Maastricht
05-03-1921 Andreas Leo Emmanuel Maria Ceuleneer de stuurman Gent BelgiŽ 09-08-1895 Amsterdam
20-03-1929 Constantijn Ceurremans gangmaker Boom BelgiŽ 16-09-1880 Rijswijk
04-02-1907 Louis Gustave EugŤne Ceuster de geŽmployeerde* Schaerbeek BelgiŽ 20-07-1868 Batavia (Ned.-IndiŽ) * bij de Kon. Paketvaartmij. te Batavia
30-01-1915 AdŤle Octavie Chaillet gezelschapsdame Parijs Frankrijk 07-02-1862 Oldebroek
28-04-1933 Dawid Chajes winkelbediende Blotni Polen 24-10-1903 Apeldoorn
08-05-1856 George Challenger zeevarende Londen Groot-BritanniŽ [niet vermeld] Samarang (Ned.-IndiŽ)
10-11-1900 Albert Chaplin zonder beroep Londen Engeland 31-03-1856 Amsterdam
21-04-1880 Heinrich Joseph Ludwig Chardon koopman en fabrikant Koblenz Pruisen [niet vermeld] Amsterdam
12-06-1909 Gerardus Charlier arbeider Maasniel Nederland 15-12-1865 Mettmann (Pruisen)
13-05-1927 Leo Adolph Charlier handelsvertegenwoordiger Keulen-Kalk Pruisen 14-12-1878 Rotterdam
29-06-1925 Antoine Joseph Charpentier fabrieksarbeider Lanaye BelgiŽ 09-11-1879 Eysden
09-07-1931 Michel Chasanov koopman in diamant St. Byschow Rusland 27-07-1886 Amsterdam datumnotatie 15/27-07-1886
09-12-1881 Etienne Edmond Ferdinand Chaulan zonder beroep Batavia Ned. IndiŽ 11-10-1848 Batavia (Ned. Oost-IndiŽ)
29-04-1863 Charles Theodore Chaux de la 1e luitenant der infanterie bij het * Macassar Ned.-IndiŽ [niet vermeld] Ned.-IndiŽ * Nederlandsch-Indisch leger
16-12-1854 FranÁois Louis Frťderich Chavannes predikant Lausanne Zwitserland [niet vermeld] Amsterdam
30-03-1877 Marc EugŤne (ook Marie EugŤne) Chavannes administrateur v/h land Ngrantjak * Vevey Zwitserland [niet vermeld] Ngrantjak res. Kadoe (Ned.-IndiŽ) * residentie Kadoe (Ned.-IndiŽ)
19-08-1851 Jean Chevalier logementhouder GenŤve Zwitserland [niet vermeld] s-Hertogenbosch
20-03-1929 Franz Josef Bejcek Chijs van der zonder beroep Wenen Oostenrijk 26-05-1907 Schiedam
26-05-1908 Hendrik Chijs van der koopman Delft Nederland 06-07-1873 Hamburg (Duitschland)
18-07-1930 John Henry Rupert Chin-A-Pauw stuurman Nickerie Suriname 19-03-1902 Amsterdam
10-04-1900 Maria Hubert Joseph Chorus grondeigenaar Scherberg Pruisen 30-09-1861 Brunssum
30-12-1927 Joel Chottel koopman Ossaran Rusland 20-12-1881 Amsterdam datumnotatie 7/20-12-1881
30-05-1877 Jacob Ludwig Philipp Karl Christ 1e luitenant der infanterie bij het * Dillenburg (thans Pruisen) [niet vermeld] Lamprit (Ned.-IndiŽ) * Nederlandsch-Indisch leger
31-12-1930 Josef Christa bankwerker Popowitz Tsjecho-Slowakije 18-09-1909 Laag Soeren gem. Rheden
05-03-1921 Karl Adam Christian horlogemaker Soden Pruisen 01-01-1875 Sneek
20-03-1929 Gerrit Christiani diamantbewerker Amsterdam Nederland 25-07-1870 Deurne gem. Antwerpen (BelgiŽ)
21-03-1924 Gerhard Hermann Christians werkman Boisheim Pruisen 16-12-1881 Grefrath (Pruisen)
11-12-1882 Carl Hermann Ferdinand Christmann directeur v/d Amsterdamsche Bank Altenahr Pruisen 16-10-1841 Amsterdam
07-07-1906 Hans Christoffel 1ste-luitenant der infanterie* Rothenbrunnen Zwitserland 13-09-1865 's-Gravenhage * van het leger in Nederlandsch-IndiŽ
20-06-1914 Meriam Ciaves de zonder beroep Smyrna Aziatisch Turkije 18-07-1879 Smyrna (Aziatisch Turkije)
30-12-1924 Rosa Letitia Angela Ciolina telefoniste Utrecht Nederland 17-05-1900 Teteringen
24-05-1928 Emilie Ottilie Elsbeth Cissig kantoorbediende St. Petersburg Rusland 20-09-1895 Helsingfors (Finland) datumnotatie 8/20-09-1895
07-07-1920 Louis Citroen muziekleraar Berlijn Pruisen 02-11-1884 Bazel (Zwitserland) tijdelijk vertoevende te Lausanne
22-12-1922 George Karel Johannes Hendricus Claassen koopman Soerabaia Ned.-IndiŽ 05-09-1863 Keulen (Pruisen)
07-12-1908 Henricus Claassen dagloner Stein Nederland 02-11-1868 Keulen-Deutz (Pruisen)
31-12-1901 Aloyses Andreas Claereboets koopman Bremen Duitschland 21-06-1869 Maastricht
22-12-1922 Franciscus Joannes Claes kantoorbediende Linth BelgiŽ 06-05-1895 s-Hertogenbosch
21-12-1928 Anna Maria Claessen naaister HŁls Pruisen 20-11-1886 St. TŲnis (Pruisen)
29-12-1919 Heinrich Joseph Claessen melkhandelaar Hasenwald Pruisen 10-01-1884 Soers bij Aken (Pruisen)
30-12-1924 Johann Claessen arbeider DŁsseldorf Pruisen 30-05-1890 DŁsseldorf (Pruisen)
12-06-1909 Nathan Claessen veehandelaar Urmond Nederland 06-06-1847 Hagen (Pruisen)
18-05-1929 Wilhelm Claessen bakker Herzogenrath Pruisen 18-05-1876 Herzogenrath (Pruisen)
19-05-1922 Franz Claessens koopman Essen Pruisen 29-11-1883 Elberfeld (Pruisen)
06-11-1919 Adolph Clahsen katoendrukker MŲnchen Gladbach Pruisen 26-10-1883 Enschede
06-06-1900 Adrianus Joseph Hubert Clarenbeek van kandidaat-notaris Wijler Pruisen 17-03-1876 Berg en Dal gem. Groesbeek
08-12-1933 Anna Sibilla Classen onderwijzeres Birten Pruisen 06-06-1883 Margraten
24-07-1908 Cristian Classen dagloner Frelenberg Pruisen 10-12-1853 Frelenberg (Pruisen)
06-12-1909 Peter Leonhard Classen arbeider Grauenhof-Forst-Aken Pruisen 28-09-1874 Aken (Pruisen)
29-06-1925 Wilhelm Gustav Claudi scheepskapitein FŁrstenau Duitschland 17-03-1864 Amsterdam
16-03-1932 Benediktus Claus koffiehuishouder Steendorp BelgiŽ 07-05-1898 IJsselmonde
16-11-1876 Carl Emil Claus fabrikant Heinsberg Pruisen [niet vermeld] Roermond
16-11-1876 Friederich Theodor Robert Claus fabrikant Heinsberg Pruisen [niet vermeld] Roermond
02-01-1917 Wilhelm Bernhard Clausmann bagagekoetsier Kalk Duitschland 18-10-1876 DŁsseldorf (Duitschland)
20-01-1887 Amand Nicolas Clavier leraar Franse taal en letterkunde * Soissons Frankrijk 02-08-1824 s-Gravenhage * aan het gymnasium Willem III te Batavia
24-12-1925 Honorť Cleemput broodbakker Evergem BelgiŽ 15-02-1874 Sas van Gent
29-12-1919 Emil Ferdinand Clemens musicus Rehestšdt Duitschland 23-05-1871 Groningen
15-12-1932 Friedrich Wilhelm Clemens huisknecht Krefeld Pruisen 05-12-1886 Noordwijk
21-03-1924 Josef Clement buffethouder Aken Pruisen 10-08-1884 Keulen (Pruisen)
30-12-1924 Adrien Clťment drukker Verviers BelgiŽ 10-12-1873 Parijs (Frankrijk)
17-04-1874 Carolus Ludovicus Clerck De landbouwer Maldeghem BelgiŽ [niet vermeld] Eede
05-03-1921 Franciscus Clerck de vishandelaar De Clinge BelgiŽ 03-06-1860 Breskens
05-03-1921 Franciscus Clerck de vishandelaar Breskens Nederland 01-08-1895 Breskens
06-12-1909 Pieter Hubert Clerks dienstknecht Beek (Limburg) Nederland 10-06-1861 Aken (Pruisen)
02-06-1923 Jan Cleuren broodbakker Veldwezelt BelgiŽ 21-07-1879 Maastricht
30-12-1927 Louise Marie Mathilde Cliquart onderwijzeres Amsterdam Nederland 27-02-1897 Amsterdam
07-04-1933 Hubert Cloot bedrijfsleider Vaelserquartier gem.* Pruisen 27-06-1883 Maastricht * Laurensberg
03-01-1898 Hinrich Anton Adolph Cloppenburg koopman Altenoythe Oldenburg 11-04-1844 s-Gravenhage
27-12-1919 Pierre Alexandre EugŤne Closset aannemer Visť BelgiŽ 06-09-1889 Sint Pieter
21-12-1928 Henry William Leonard Cochius schrijver Arnhem Nederland 27-05-1878 Ukkel bij Brussel (BelgiŽ)
04-12-1895 Ludovicus Cockx stalhouder Antwerpen BelgiŽ 19-11-1843 Rotterdam
08-12-1903 Ludovicus Cockx stalhouder Antwerpen BelgiŽ 11-01-1877 Rotterdam
13-05-1927 Fredericus Robertus Cocu kantoorbediende Antwerpen BelgiŽ 07-07-1873 Antwerpen (BelgiŽ)
24-01-1930 EugŤne Victor Edmond Coenaes zonder beroep St. Gilles BelgiŽ 13-11-1876 Ukkel bij Brussel (BelgiŽ)
02-01-1897 Pieter Coenegrachts strohoedenfabrikant Millen BelgiŽ 28-06-1846 Dordrecht
06-12-1880 Franz Marie Armand Coenen grondeigenaar Aken Pruisen [niet vermeld] Heer
24-04-1929 Johann Coenen fabrieksarbeider Hochbruch Pruisen 06-11-1895 Veen bij Alpen (Pruisen)
13-05-1927 Otto Coerper tijdelijk commissaris van politie* Dudweiler Pruisen 07-10-1891 Weltevreden (Ned.-IndiŽ) * der 2de-klasse
24-07-1908 Hubertus Coervers mijnwerker Ubach over Worms Nederland 06-03-1871 Alsdorf (Pruisen)
18-11-1921 Johann Coevorden van koopman Einlichheim Pruisen 30-10-1877 Neuenhaus (Pruisen)
18-05-1929 Julius Coevorden van handelaar Emlichheim Pruisen 16-02-1873 Neuenhaus (Pruisen)
21-07-1928 Moses Coevorden van groentehandelaar Emlichheim Pruisen 03-05-1875 Achterhorn (Duitschland)
26-02-1914 Alfred Cohen koopman Dinslaken Pruisen 22-06-1884 Amsterdam
08-12-1908 Daniel Cohen veehandelaar Oude-Pekela Nederland 08-10-1850 Loga (Pruisen)
12-06-1909 DaniŽl Cohen veehandelaar Oude Pekela Nederland 08-10-1850 Loga (Pruisen)
17-01-1918 Esther Cohen zonder beroep Ihrhove Pruisen 11-01-1881 Loga (Pruisen)
16-03-1932 Esther Cohen zonder beroep Ihrhove Pruisen 11-01-1881 Leer (Pruisen)
23-11-1918 Hartog Cohen veehandelaar Ihrhove Pruisen 25-06-1878 Loga (Pruisen)
16-03-1932 Hartog Cohen veehandelaar Ihrhove Pruisen 25-06-1878 Leer (Pruisen)
07-07-1920 Hartog Daniel Cohen veehandelaar Leer Pruisen 29-05-1883 Leer (Pruisen)
14-11-1929 Hartog Daniel Cohen veehandelaar Leer Pruisen 29-05-1883 Leer (Pruisen)
27-12-1919 Heijman Meijer Cohen koopman Oldenzaal Nederland 01-02-1896 Oldenzaal
31-12-1931 Henderiena Cohen zonder beroep Loga Pruisen 19-09-1886 Leer (Pruisen)
28-04-1933 Henriette Cohen zonder beroep Berlijn Pruisen 01-05-1897 Berlijn (Pruisen)
30-04-1917 Hermann Cohen koopman Hainholz Pruisen 18-05-1869 Londen (Groot-BritanniŽ)
27-11-1918 Hermann Cohen veehandelaar Leer Pruisen 26-08-1879 Emden (Pruisen)
01-11-1907 Hijppolijte Cohen handelsagent Amsterdam Nederland 30-07-1842 Berlijn (Pruisen)
12-11-1879 Jacob Cohen ingenieur DŁsseldorf Pruisen [niet vermeld] Amsterdam
19-05-1922 Jacob Marc Cohen bankwerker Gosselies BelgiŽ 21-06-1866 RIJssel (Frankrijk)
30-12-1919 Jakob Hartog Cohen veehandelaar Emden Pruisen 20-01-1882 Emden (Pruisen)
21-03-1896 Joseph Cohen koopman Dinslaken Pruisen 26-10-1860 Amsterdam
26-11-1918 Levi Daniel Cohen veehandelaar Leer Pruisen 24-08-1881 Inden (Pruisen)
28-04-1932 Lowi Cohen veehandelaar Loga Pruisen 11-08-1890 Leer (Pruisen)
13-05-1927 Max Cohen koopman Barmen Pruisen 16-07-1885 Amsterdam
27-12-1919 Meyer Cohen koopman Oldenzaal Nederland 28-07-1859 Oldenzaal
12-06-1909 Nathan Joseph Cohen handelaar in kaas Middelburg Nederland 28-02-1866 Antwerpen (BelgiŽ)
14-01-1918 Richard Cohen handelaar in zakken Hannover Pruisen 17-07-1879 Londen (Groot-BritanniŽ)
18-03-1931 Rosa Cohen zonder beroep Loga Pruisen 13-04-1892 Loga (Pruisen)
16-03-1932 Sara Cohen zonder beroep Loga Pruisen 04-02-1884 Leer (Pruisen)
02-01-1917 Siegfried Cohen decorateur Berlijn Duitschland 06-07-1873 Berlijn (Duitschland)
14-11-1929 Willij Daniel Cohen koopman Leer Pruisen 20-08-1884 Leer (Pruisen)
13-05-1927 Wolf Cohen koopman Altona Duitschland 22-05-1876 Hamburg (Duitschland)
24-05-1928 Albert Cohn koopman Maagdenburg Pruisen 11-07-1871 s-Gravenhage
28-04-1932 Hedwig Cohn zonder beroep Jever Oldenburg 14-06-1878 Rotterdam
06-11-1919 Herman Cohn zonder beroep s-Gravenhage Nederland 07-11-1896 s-Gravenhage
28-04-1932 Jenny Cohn zonder beroep Fedderwarden Oldenburg 16-04-1869 Rotterdam
16-06-1915 Ludwig Cohn winkelier Salzkotten Pruisen 09-03-1882 Arnhem
29-12-1911 Marcu Cohn wijnhandelaar Borzesti RoemeniŽ 13-02-1882 Rotterdam
05-03-1921 Max Moses Cohn koopman Fedderwarden Oldenburg 16-05-1870 Rotterdam
24-07-1908 Anna Catharina Cohnen dienstbode Eygelshoven Nederland 11-08-1850 Aken (Pruisen)
30-12-1924 Petronella Catharina Maria Cohorst telefoniste Rotterdam Nederland 19-11-1900 Rotterdam
08-07-1907 Johann Colenbrander molenaar Beeck Pruisen 01-11-1877 Sinderen gem. Wisch
15-12-1857 EugŤne Adolphe Collaes doctor in de genees-, heel-, vroed- * Assche BelgiŽ [niet vermeld] Sittard * en artsenijmengkunde
14-11-1929 Engelbert Collet arbeider Wattenscheid Pruisen 22-12-1881 Altendorf (Pruisen)
06-12-1909 Johannes Collet arbeider Hengelo (O) Nederland 09-11-1863 Frensdorf (Pruisen)
18-03-1921 Albert Colon kantoorbediende Amsterdam Nederland 29-09-1899 Amsterdam
18-03-1921 Ferdinand Joseph Colon fabrikant Horbach Pruisen 22-09-1861 Amsterdam
12-12-1899 Abraham Johannes Commijs ambtenaar bij de "Chinese Imperial* Amsterdam Nederland 27-07-1876 Honkong (China) * Customs Service"
08-12-1906 Johann Joseph Carl Comuth steenhouwer Raeren Pruisen 08-09-1846 Venlo
03-01-1907 Carl August Conen slager Rheydt Pruisen 08-06-1848 Venlo
24-03-1922 Wilhelm Conen groentehandelaar MŲnchen Gladbach Pruisen 06-12-1882 Venlo
05-03-1921 Alphonsius Theodorus Coninck de baggerschipper Clinge Nederland 14-12-1894 Nieuw-Namen gem. Clinge
02-01-1909 Andreas Gijsbertus Bernardus Coning depot-houder Oldenzaal Nederland 19-02-1856 Brussel (BelgiŽ)
06-07-1921 Cathinca Helene Laura Conrad zonder beroep Berlijn Pruisen 25-11-1859 Biebrich (Pruisen) weduwe van Herman Pieter de Kat
31-08-1886 Christian Hinrich Conrad koopman Wijck Pruisen 04-11-1844 s-Gravenhage
29-12-1919 Gustav Hermann Conrad bootwerker en onderbaas Pareij Pruisen 08-09-1879 Rotterdam
18-11-1921 Cťcile Alexandrine Constant Rebecque de zonder beroep s-Gravenhage Nederland 24-06-1857 Wageningen baronesse; wed.v. H.L.E.C.H. Reichsgraf von PŁckler etc.
21-12-1850 Charles Thťodore Jean baron Constant Rebecque de [niet vermeld] Berlijn Pruisen [niet vermeld] s-Gravenhage mr.
21-12-1850 Thťodore Guill. Th. V. baron Constant Rebecque de majoor b/d generale staf Berlijn Pruisen [niet vermeld] s-Gravenhage
21-12-1850 Willem baron Constant Rebecque de luitenant ter zee der 1e klasse Berlijn Pruisen [niet vermeld] s-Gravenhage
02-01-1917 Friedrich Lambert Consten mijnwerker Neutraal-Moresnet [niet vermeld] 17-09-1881 Neutraal-Moresnet
15-07-1912 Joseph Hubert Felix Consten slotenmaker Neutraal-Moresnet [niet vermeld] 18-07-1855 Aken (Pruisen)
12-06-1909 Mathias Joseph Consten arbeider Neutral Moresnet BelgiŽ 06-09-1861 Aken (Pruisen)
30-04-1917 Winand Hubert Joseph Consten smid Neutraal-Moresnet [niet vermeld] 03-06-1856 Neutraal-Moresnet
24-03-1922 Albert Cooke klerk Singapore Straits Settlements 18-09-1892 Batavia (Ned.-IndiŽ)
25-07-1932 Catharina Johanna Coolen kloosterzuster Eckamp Pruisen 17-04-1903 Echt
08-07-1924 Hendrikus Coolen landbouwer Kinrooi BelgiŽ 09-05-1876 Neeritter
08-12-1908 Joseph Hubert Cools mijnwerker Kerkrade Nederland 18-04-1856 Richterich bij Aken (Pruisen)
21-12-1928 Maria Josefa Cools zonder beroep Richterich Pruisen 04-12-1889 Richterich (Pruisen)
26-11-1918 Jean Joseph Lambert Charles M. Coopmans handelsreiziger Attenhoven BelgiŽ 27-03-1868 Sint Nicolaas (BelgiŽ)
23-05-1910 Joachim Coopmans arbeider Baarloo gem. Maasbree Nederland 08-06-1871 Lobberich (Pruisen)
12-06-1909 Gerhard Wilhelm Coppers koopman Zijfflich Pruisen 24-07-1877 ''s-Gravenhage
09-12-1908 Hubertus Coppes huisschilder Wanssum Nederland 06-08-1866 Rheydt (Pruisen)
02-01-1917 Gabriele Andrea Corbelli metselaar, schoorsteenveger en* Masera ItaliŽ 30-12-1863 Amsterdam * rookverdrijver
27-04-1903 Wilhelm Bernhard Cordemeyer koopman Damme Oldenburg 26-06-1859 Bussum
30-12-1919 Johann Bernhard Cordes manufacturier Wehm Pruisen 13-09-1878 Uithuizen
06-06-1913 Heinrich Johann Fritz Cordess schoenmaker Gadebusch Mecklenburg-Schwerin 29-01-1859 's-Gravenhage
18-05-1929 Matthias Cordewener voerman Aken Pruisen 19-01-1872 WŁrselen bij Aken (Pruisen)
23-04-1876 Friedrich Wilhelm Cording landbouwer Wagenfeld Pruisen [niet vermeld] Zevenhuizen
22-06-1914 Johann Joseph Cordowiener voerman Bardenberg Pruisen 31-10-1853 Aken (Pruisen)
08-12-1908 Hinderikus Cornelis arbeider Sleen Nederland 11-03-1860 Emden (Pruisen)
20-01-1885 Leopoldus Carolus Cornelis zonder beroep Watervliet BelgiŽ 18-09-1854 Philippine
12-06-1909 Martinus Cornelis arbeider Amsterdam Nederland 11-05-1867 BrŁhl (Pruisen)
19-05-1922 Albert Xavier Cornelissen hotelbediende Roubaix Frankrijk 27-05-1882 St. Mandť (Frankrijk)
31-12-1930 Johannes Albert Cornelissen werktuigkundige Hamborn Pruisen 25-09-1898 Iserlohn i/W (Pruisen)
07-07-1920 Wilhelm Heinrich Cornelius brandstoffenhandelaar Wiemelhausen Pruisen 02-12-1877 Amsterdam
22-12-1922 Lambert Cornely leraar Brachelen Pruisen 03-09-1871 Hulst
14-11-1929 Louis Cornfield koopman Medan Ned.-IndiŽ 25-07-1893 Medan (Ned.-IndiŽ)
21-12-1928 Jan Pieter Leonard Hermanus Cornips handelsreiziger Berg en Terblijt Nederland 07-04-1885 Amby
05-03-1921 Philip August Florent Corsmit koopman s-Gravenhage Nederland 14-06-1886 Lyon (Frankrijk)
08-11-1910 Edouardus Corthals veldarbeider Moerkerke BelgiŽ 06-12-1862 Aardenburg
30-12-1927 Anna Cosman zonder beroep Bochum Pruisen 26-01-1895 Bochum-Weitmar (Pruisen)
21-12-1850 Arnold Cosman advocaat Kleef Pruisen [niet vermeld] Amsterdam mr.
03-06-1859 Francesco Cossa koopman Palanzo Lombardije [niet vermeld] Amsterdam
17-04-1874 Franciscus Bernardus Coster De landbouwer Watervliet BelgiŽ [niet vermeld] Biervliet
31-12-1931 Franciscus Robertus Cotteleer zonder beroep Antwerpen BelgiŽ 13-10-1873 Nijmegen
27-04-1903 Victor Desirť Coulet particulier Parijs Frankrijk 18-01-1862 Batavia (Ned.-IndiŽ)
05-03-1921 Peter Coune betonarbeider DŁsseldorf Pruisen 25-04-1879 DŁsseldorf (Pruisen)
06-12-1909 Paulus Counen stukadoor Limbricht Nederland 13-12-1866 Essen-RŁttenscheid (Pruisen)
20-07-1884 Arthur Joseph Couprant werktuigkundige Montmartre Frankrijk 15-07-1858 Bergen op Zoom
24-12-1925 Heinrich Theodor Cour van koopman Kassel Pruisen 05-06-1879 Keulen (Pruisen)
02-06-1923 Alma Henriette Court de la zonder beroep Hartland Ver. Staten v. Amerika 21-12-1887 Upminster, Essex (Engeland)
16-12-1854 Auguste Alexandre Clement Couteron zeevarende Marseille Frankrijk [niet vermeld] Batavia (Ned.-IndiŽ)
01-11-1856 Auguste Alexandre Clement Couteron zeevarende Marseille Frankrijk [niet vermeld] Batavia (Ned.-IndiŽ)
01-11-1856 David Cowan zeevarende Glasgow Groot-BritanniŽ [niet vermeld] Batavia (Ned.-IndiŽ)
21-06-1859 David Cowan scheepsgezagvoerder Glasgow Groot-BritanniŽ [niet vermeld] Batavia (Ned.-IndiŽ)
18-05-1929 Anna Katharina Cox weefster MŲnchen Gladbach Pruisen 10-07-1893 MŲnchen-Gladbach (Pruisen)
24-12-1932 Johann Wilhelm Cox fabrieksarbeider MŲnchen Gladbach Pruisen 29-09-1890 Gladbach-Rheydt (Pruisen)
18-05-1929 Maria Hubertina Cox weefster MŲnchen Gladbach Pruisen 08-12-1895 MŲnchen-Gladbach (Pruisen)
21-12-1928 Wilhelm Johann Cox kleermaker DŁsseldorf Pruisen 16-02-1894 DŁsseldorf (Pruisen)
20-03-1929 Hortenzia Craciunescu arts Herculesbad RoemeniŽ 23-09-1901 s-Gravenhage
24-03-1922 Lucia Maria Hubertina Craghs zonder beroep Roermond Nederland 12-10-1897 Roermond
24-03-1922 Nicolas Johann Hubert Craghs banketbakker Walbeck Pruisen 05-02-1868 Roermond
26-06-1911 Alexander Cramer tabakshandelaar Preussisch Holland Pruisen 29-11-1855 Amsterdam
21-12-1850 Hero Cramer [niet vermeld] Weener Hannover [niet vermeld] s-Gravenhage
05-02-1912 Max Cramer kunstschilder Bremen Duitschland 22-12-1882 Amsterdam
25-11-1931 Paulina Aloisia Crassťe zangeres Pettau Yoego SlaviŽ 29-01-1893 Kaiserslautern (Duitschland)
19-05-1922 Pieter Josephus Lambertus Crauwels landbouwer-herbergier Vroenhoven BelgiŽ 19-03-1859 Maastricht
19-08-1859 Donald Crawford zeevarende Islay Groot-BritanniŽ [niet vermeld] Soerabaja (Ned.-IndiŽ)
14-11-1929 Carolina Cremer zonder beroep Eibergen Nederland 29-09-1870 Bussum weduwe van Willem Gerrit Jolink
07-08-1933 Heinrich Lambert Cremer arbeider Borghees Pruisen 27-09-1900 Emmerich (Pruisen)
31-05-1929 Hubert Franz Cremers mijnwerker Mariagrube-Hoengen Pruisen 24-05-1888 Strass bij Herzogenrath (Pruisen)
05-03-1921 Peter Franz Cremers fabrieksarbeider MŁlheim a/d Ruhr Pruisen 27-02-1874 Duisburg (Pruisen)
02-01-1909 Johannes Winand Crets machinenarbeider Aken Pruisen 25-08-1873 Aken (Pruisen)
22-06-1914 Joseph Quirin Crets slotenmaker Aken Pruisen 20-07-1876 Aken (Pruisen)
20-06-1908 Matheus Quirinus Crets arbeider Maastricht Nederland 22-02-1871 Aken (Pruisen)
04-08-1917 Heinrich Hubert Creusen werkman Neutraal-Moresnet [niet vermeld] 05-07-1880 Kohlscheid (Pruisen)
08-06-1866 Stephan Creutz gepensioneerd kapitein der * HŲgby Zweden [niet vermeld] Nijmegen *artillerie
05-03-1921 Wilhelm Joseph Creutz koopman Keulen Pruisen 16-08-1858 Hilversum
23-06-1892 Wilhelmus Crijns spoorwegarbeider Lanaeken BelgiŽ 03-08-1867 Linne
08-12-1908 Hemmi Theodoor Croes apotheker Aruba Kolonie CuraÁao 15-10-1874 La Victoria, Aragua (Venezuela)
18-05-1929 Johan Croes timmerman Nijmegen Nederland 06-10-1893 Nijmegen
23-12-1889 David Croll ingenieur Glasgow Schotland 16-04-1854 Rotterdam
07-06-1924 Alphons Maria Crolla werkman Aken Pruisen 04-01-1884 Aken (Pruisen)
30-04-1917 Johanna Crombach zonder beroep Forsterheide Pruisen 26-11-1843 Forsterheide (Pruisen) weduwe van Jan Joseph Kreiten
20-06-1908 Maria Barbara Crombach dienstbode Kerkrade Nederland 09-01-1865 Aken (Pruisen)
12-12-1912 Wilhelm Johann Crombach bouwbeambte Aken Pruisen 08-08-1872 Aken (Pruisen)
20-04-1895 Georg Matthias Cromme koopman Schapen Pruisen 24-02-1867 Zwolle
07-05-1889 Hermann Franz Cromme koopman Schapen Pruisen 03-09-1861 Zwolle
20-01-1885 Hermann Heinrich Cromme koopman HasclŁnne Pruisen 30-06-1859 Joure gem. Haskerland
27-12-1919 Carl Joseph Crone koopman HaselŁnne Pruisen 21-03-1876 Utrecht
20-06-1914 Johann Gerhard Crone los werkman Ermke Oldenburg 01-04-1855 Rotterdam
22-07-1899 Gustav Cronheim koopman Stettin Pruisen 01-08-1861 Amsterdam
14-06-1930 Nicolai Eberhard Arthur Croon kantoorbediende Lennewarden Letland 15-10-1884 Amsterdam datumnotatie 3/15-10-1884
08-12-1933 Hermann Franz Croonen voerman Lohausen-Kaiserswerth Pruisen 02-12-1900 DŁsseldorf (Pruisen)
14-01-1918 Martin Hubert Croonenberg schoenmaker Wankum Pruisen 27-01-1878 Amern, St. Anton (Pruisen)
02-01-1917 Wilhelm Croonenberg fabrieksarbeider Wankum Duitschland 15-11-1873 Kaldenkirchen (Duitschland)
22-12-1922 Valentin CrŲssmann violist Amsterdam Nederland 27-09-1896 Utrecht
07-06-1864 Julius Crous [niet vermeld] Elberfeld Pruisen [niet vermeld] Twello gem. Voorst
12-06-1909 Peter Hendrikus Cruchten van wever St. OdiliŽnberg Nederland 05-08-1869 Giesenkirchen (Pruisen)
19-05-1922 Johan Elbert Cruise klerk s-Gravenhage Nederland 08-10-1897 s-Gravenhage
19-08-1851 Henderikus Johannes CrŁll secretaris der gemeente Hoogeveen Ulsen Hannover [niet vermeld] [niet vermeld]
22-02-1924 Johann CrŁtzen werkman aan de* Neuhausen Zwitserland 01-01-1870 Zaandam * Artillerie-Inrichtingen
16-03-1932 Peter Joseph CrŁtzen tuinier Aken Pruisen 18-03-1891 Aken (Pruisen)
27-12-1921 Fredericus Leonardus Wilhelmus Cruyff koopman Antwerpen BelgiŽ 25-02-1881 Antwerpen (BelgiŽ)
19-05-1922 Gerardus Nicolaus Joannes Cruyff boekhouder Antwerpen BelgiŽ 20-02-1879 Berchem (BelgiŽ)
24-07-1908 Maria Elisabetha Cryns dienstbode Amstenrade Nederland 24-01-1847 Aken (Pruisen)
07-04-1933 Victor Johann Hubert Cryns koopman Elberfeld Pruisen 24-02-1899 Wuppertal-Elberfeld (Pruisen)
08-11-1910 Camille Cuelenaere timmerman Adeghem BelgiŽ 30-08-1860 Aardenburg
24-07-1908 Maria Catharina Cuijpers huishoudster Vlodrop Nederland 22-07-1859 MŲnchen-Gladbach (Pruisen)
08-12-1908 Maria Theresia Hubertina Cuijpers naaister Heerlen Nederland 18-02-1852 Aken (Pruisen) weduwe van Wilhelmus Henricus Horbach
24-07-1908 Peter Frans Cuijpers landbouwer Vlodrop Nederland 21-04-1867 MŲnchen-Gladbach (Pruisen)
06-12-1909 Theodorus Cuijpers mijnwerker Afferden gem. Bergen Nederland 28-06-1865 Homberg-Hochheide (Pruisen)
30-12-1924 Richard Egon Culp koopman Elberfeld Pruisen 13-11-1877 Amsterdam
29-12-1932 Johann Cuppenbender stukadoor Sonsbeck Pruisen 05-09-1900 Sonsbeck (Pruisen)
30-12-1927 Wilhelm Curtius bedrijfsleider Stolberg Pruisen 26-05-1878 Tilburg
25-07-1932 Hubert Jakob Josef CŁrvers chef-bankwerker DŁssseldorf Pruisen 23-06-1898 Schimmert
24-07-1908 Pieter Joannes Custers koetsier Bunde Nederland 11-02-1869 Aken (Pruisen)
15-12-1932 Michael Gerhard CŁsters fabrieksarbeider Goch Pruisen 19-09-1898 Goch (Pruisen)
06-06-1913 Johann Stephan Cuvellier landbouwer Horbach-Richterich Pruisen 13-07-1878 Laurensberg bij Aken (Pruisen)
28-04-1932 Vitalis Cuyper de grondwerker Hulst Nederland 19-02-1903 Amsterdam
18-11-1921 Peter Jacobus Cuypers timmerman Lommel BelgiŽ 09-04-1894 Eersel
19-05-1922 Eduardus Renatus Cuyvers koopman Kontich BelgiŽ 11-06-1893 Amsterdam
30-12-1924 Peter Joannes Cuyvers sigarensorteerder Neerpelt BelgiŽ 23-08-1893 Waalre
29-11-1930 Nicolaas Czerniawsky handelsbediende Rowno Rusland 26-07-1898 Betoeng (Ned.-IndiŽ) datumnotatie 14/26-07-1898
02-01-1917 Paul Czeszewski scheepskok Berlijn Pruisen 15-12-1890 Rotterdam
30-12-1924 Albertus Philippus Daams technisch ambtenaar Arnhem Nederland 01-04-1890 Haarlem
26-06-1911 Petrus Daele van landbouwer Stekene BelgiŽ 08-06-1859 Koewacht
03-07-1865 Josephus Daeleman landbouwer Assenede BelgiŽ [niet vermeld] Westdorpe
09-12-1908 Maria Josephina Wilhelmina Daelen koopvrouw Kerkrade Nederland 23-08-1873 Aken (Pruisen)
24-05-1928 Jacobus Daems gemeentearbeider Meir BelgiŽ 31-08-1873 Breda
19-08-1851 Abraham Daenius doctor in de letteren, conrector * Emden Hannover [niet vermeld] Assen * aan het gymnasium te Assen
07-01-1911 Carolina Dahl zonder beroep Geilenkirchen Pruisen 11-04-1840 Krefeld (Pruisen) weduwe van Elias Hartog
05-12-1901 Friedrich Johann Georg Dahl houder eener wasch- en* Neu-Stielen Mecklenburg-Schwerin 28-01-1864 Amsterdam * strijkinrichting
24-12-1925 Hans Friedrich Hermann Heinrich Dahl winkelier Schwerin Duitschland 20-07-1885 Rotterdam
22-12-1922 Paul Dahlen procuratiehouder Krefeld Pruisen 10-10-1879 Amsterdam
05-03-1921 Walther Dahlen bouwkundige Krefeld Pruisen 23-02-1883 Rotterdam
23-04-1931 Maria Sibilla Dahmen zonder beroep Roerdorf Pruisen 28-09-1882 Aken (Pruisen) weduwe van Joannes Renerus Janssen
24-07-1903 Pieter Dahmen ambtenaar* Utrecht Nederland 18-07-1871 Utrecht * bij de Mij. tot Exploitatie van Staatsspoorwegen
25-07-1932 Walter Dšhnert hotelhouder Barmen Pruisen 31-01-1878 Amsterdam
19-03-1930 Walter Julius Dšhnert leerling vliegenier Barmen Pruisen 13-05-1905 s-Gravenhage
05-03-1921 Hillegonda Charlotta Dalen Wetters van procuratiehoudster Wesel Pruisen 01-03-1878 Zeist
06-12-1898 Victor Hugo Dalitz landhuurder Danzig Pruisen 08-12-1848 Passer Minggoe (Ned.-IndiŽ)
10-06-1926 Juliane Caecilie Ottilie Dallmer tijdelijk Rijkstelefoniste Rotterdam Nederland 13-07-1901 Rotterdam
03-01-1893 Wijnand Johannes Dalmijn onderwijzer Rossum Gelderland 27-04-1850 Graauw
18-03-1921 Franciscus Xaverius Dam van rijwielhandelaar Clinge Nederland 04-05-1896 Nieuw-Namen gem. Clinge
15-12-1932 Wilhelmina Maria Elisabeth Damave onderwijzeres Den Helder Nederland 17-08-1868 Amsterdam weduwe van Heinrich Louis Conrad Seidensticker
09-07-1931 Paul Josef Dambitsch koopman Berlijn Pruisen 02-03-1886 Amsterdam
27-05-1908 Emil Louis Damcrau photograaf KŲnigsberg Pruisen 05-12-1847 Echt
24-12-1925 Theodor Johann Jacob Damen kleermaker Speelberg gem. Emmerich Pruisen 02-04-1886 Speelberg gem. Emmerich (Pruisen)
09-07-1931 Paul Theodore Damiany fabrieksopzichter Messancy BelgiŽ 23-01-1874 Maastricht
25-11-1931 Rosa Franziska Gertrud Damitz von ziekenverpleegster Keulen Pruisen 07-09-1899 s-Gravenhage
03-06-1859 Wilhelm Dammann officier van gezondheid 2e klasse Eisenach Saksen-Weimar [niet vermeld] Vlissingen
15-04-1854 John Alexander Caesar Damnitz koopman Hamburg [niet vermeld] [niet vermeld] Samarang (Ned.-IndiŽ)
05-03-1921 Hermann Hubert Daners commissionair in granen Keulen Pruisen 03-11-1862 Amsterdam
14-11-1929 Anna Elisabeth Daniels gouvernante Straelen Pruisen 27-07-1897 Brussel (BelgiŽ)
12-12-1912 Egidius Joseph Daniels voerman Soers Pruisen 13-03-1856 Kohlscheid (Pruisen)
07-08-1933 Ludovicus Daniels kruidenier en kaashandelaar Antwerpen BelgiŽ 09-07-1894 Antwerpen (BelgiŽ)
31-12-1930 Marie Ida Pauline Daniels kantoorbediende Lyon Frankrijk 22-12-1895 Brussel (BelgiŽ)
08-04-1932 Benjamin Danielson koopman Rotterdam Nederland 15-07-1900 Utrecht
27-11-1918 Joseph Dannau barbier Brussel BelgiŽ 16-02-1863 Amsterdam
15-09-1852 Pieter Hendrik Dannenbargh burgemeester der stad Ootmarssum Nordhorn Hannover [niet vermeld] Ootmarssum
23-03-1925 Alfred Wolfgang Dannenberg kantoorbediende Riga Letland 04-03-1895 Leeuwarden datumnotatie: 20-02/04-03-1895
05-03-1921 Friedrich Ludwig Dannenberger waarnemend civiel gezaghebber Konstanz Baden 02-12-1867 Maoe Mere (Ned.-IndiŽ)
28-04-1932 Carl Max Dannenfeld tijd. wnd. boekhouder bij de* Berlijn Pruisen 15-05-1876 Semarang (Ned.-IndiŽ) * Gouvernements Centrale Burgerlijke Ziekeninrichting
30-12-1924 Carl Danz ambtenaar bij de* Keulen Pruisen 09-01-1878 Amsterdam * gemeentegasfabrieken
05-03-1921 Peter Danz bezoldigd bestuurder van een* Keulen Pruisen 07-11-1876 Amsterdam * vakvereniging
04-12-1897 Amťdťe Daran student in de godgeleerdheid aan* New-Orleans Ver. Staten v. Amerika 15-06-1870 Utrecht * de Rijksuniversiteit te Utrecht
25-11-1931 Johannes Darmstadt handelsreiziger Maastricht Nederland 16-01-1897 Roermond
30-12-1924 Fritz Darnbacher procuratiehouder Heilbronn WŁrttemberg 01-12-1885 s-Gravenhage
12-01-1903 Wilhelm Dasbach schilder Oberbrechen Pruisen 19-04-1866 Rotterdam
24-12-1919 Petrus Carolus Josephus Alph. Dassen sigarenfabrikant Eijnthout BelgiŽ 28-05-1874 Veldhoven
27-07-1931 Rudolf Dassen voerman Aken Pruisen 04-12-1886 Aken (Pruisen)
22-12-1922 Ernst Daub student Amsterdam Nederland 24-06-1897 Amsterdam
14-12-1861 Carl Wilhelm Daubenspeck fabrikant Heinsberg Pruisen [niet vermeld] Roermond
09-12-1908 Anna Margaretha Dautzenberg arbeidster Vorscheid Pruisen 11-01-1869 Vorscheid (Pruisen) tweeling!
23-11-1918 Anna Margaretha Dautzenberg fabrieksarbeidster Kohlscheid Pruisen 11-01-1869 Kohlscheid (Pruisen)
27-11-1918 Anna Margaretha Dautzenberg naaister Aken Pruisen 14-03-1885 Aken (Pruisen)
20-06-1908 Jan Hubertus Dautzenberg dienstknecht Wijlre Nederland 18-10-1861 Wildenrath bij Wassenberg (Pruisen)
26-04-1919 Joseph Dautzenberg mijnwerker Vorscheid Pruisen 17-10-1876 Kerkrade
27-11-1918 Maria Catharina Dautzenberg fabrieksarbeidster Vorscheid (Aken) Pruisen 11-01-1869 Kohlscheid (Pruisen)
09-12-1908 Maria Katharina Dautzenberg arbeidster Vorscheid Pruisen 11-01-1869 Vorscheid (Pruisen) tweeling!
21-06-1923 Mathias Dautzenberg mijnwerker Vorscheid* Pruisen 23-07-1883 Kohlscheid (Pruisen) * gem. Kohlscheid
02-01-1917 Wilhelm Joseph Dautzenberg fabrieksopzichter Aken Duitschland 21-06-1880 Aken (Duitschland)
21-07-1928 Wilhelm Joseph Dautzenberg industrieel Aken Pruisen 21-06-1880 Valdagno (ItaliŽ)
19-03-1930 Willem Theodoor Dautzenberg mijnwerker Vaals Nederland 07-05-1908 Heerlen
24-12-1925 Maria Josepha Dauven zonder beroep Aken Pruisen 28-03-1866 Aken (Pruisen) weduwe van Jan Martin Notermans
29-06-1925 Margareta Hubertina Dauzenberg zonder beroep Burtscheid-Aken Pruisen 13-04-1859 Aken (Pruisen) weduwe van Pieter Hubertus Steijnebrugh
29-12-1919 Werner Dauzenberg fabrieksarbeider Vorscheid Pruisen 26-08-1881 Kohlscheid (Pruisen)
08-12-1908 Bernard Theodor Davina arbeider Emlichheim Pruisen 24-09-1866 Epe (Pruisen)
02-01-1917 Johann Joseph Debeij fabrieksarbeider Neutraal-Moresnet [niet vermeld] 16-11-1876 Neutraal-Moresnet
02-01-1917 Johann Joseph Debey werkman Neutraal-Moresnet [niet vermeld] 12-03-1877 Neutraal-Moresnet
02-01-1917 Franz Joseph Debie slotenmaker Neutraal-Moresnet [niet vermeld] 11-03-1876 Neutraal-Moresnet
06-08-1917 Heinrich Joseph Debie dagloner Aken Pruisen 21-05-1881 Aken (Pruisen)
30-12-1927 Joseph Antoine Marie Decker de student Rotterdam Nederland 14-11-1902 Utrecht
21-05-1926 Gerhard Johann Deckers sigarenmaker Anholt Pruisen 08-01-1883 Anholt (Pruisen)
21-05-1926 Theodor Deckers sigarenmaker Anholt Pruisen 11-12-1888 Anholt (Pruisen)
19-05-1922 Margaretha Louisa Magdalena Decoster leerling-telegrafiste Vlissingen Nederland 07-01-1900 Vlissingen
24-01-1930 Amandus Florus Decru schoenmaker Rumbeke BelgiŽ 27-06-1884 Hilversum
02-01-1917 Johann Joseph Deddem wagenmaker Aken Duitschland 13-07-1872 Aken (Duitschland)
02-01-1917 Hermann August Joseph Dedden fabrieksarbeider Aken Duitschland 08-04-1874 Aken (Duitschland)
05-03-1921 Joseph Adalbert Adolph Dedden smid Aken Pruisen 14-04-1879 Aken (Pruisen)
05-03-1921 Joseph Anton Carl Dedden schrijnwerker Aken Pruisen 01-11-1882 Hausch-Eynatten (Pruisen)
19-05-1922 Anna Wilhelmine Charlotte E.E. Dedem van zonder beroep Offenbach a/M. Hessen 25-01-1883 Darmstadt (Hessen) baronesse
18-11-1921 Arnaud Laurent Dederen zonder beroep Maastricht Nederland 04-06-1896 Eysden
07-07-1921 Bertha Deelman zonder beroep Davos-Platz Zwitserland 17-03-1887 Exeter (Groot-BritanniŽ)
07-08-1933 Johanna Pauline Deen zonder beroep Amsterdam Nederland 16-10-1883 Heemstede weduwe van Richard Friedrich Wolffenstein
19-08-1851 Isaac Deen van medicinae doctor; ridder orde Ned.* BurgsteinfŁrt Pruisen [niet vermeld] Zwolle * Leeuw; lid/secr. prov. geneesk. commissie Overijssel
28-12-1933 Petronella Wilhelmina Joh. M. H. Degemann onderwijzeres Grave Nederland 25-03-1901 Heumen
15-12-1932 Julius Degener bankwerker Witten Pruisen 04-07-1880 Vlissingen
24-07-1908 Jan Leonard Jakob Degens grondwerker Heerlen Nederland 18-07-1851 Eilendorf (Pruisen)
07-06-1924 Johann Degens mijnbouwbedrijfopzichter Atsch gem. Eilendorf Pruisen 18-10-1882 Eilendorf (Pruisen)
14-11-1929 Johann Joseph Degens werkman Eilendorf Pruisen 24-05-1889 Eilendorf (Pruisen)
08-07-1924 Peter Joseph Degens opzichter Eilendorf Pruisen 30-05-1887 Eilendorf (Pruisen)
29-06-1851 Carl Ulrich Ferdinand Degering doctor in de geneeskunde Seesen Brunswijk [niet vermeld] Dokkum
22-12-1922 Wilhelm Adalbert Degrť arts Altlerchenfeld Oostenrijk 24-04-1848 Berghuizen gem. Losser
23-04-1931 Joseph Hubert Degros huisknecht Sint Truiden BelgiŽ 28-07-1883 Eijsden
11-06-1857 Friedrich Heinrich Samuel Dehne paardenarts 1e kl., directeur der * Berlijn Pruisen [niet vermeld] s-Gravenhage * militaire veterinaire dienst
14-06-1930 Alfred Eduard Dehnert koopman Rotterdam Nederland 19-04-1897 Hillegersberg
02-06-1923 Maria Josephus Dehue koopman Aarschot BelgiŽ 28-11-1880 Keulen-Bayenthal (Pruisen)
30-12-1932 Hedwig Emilie Deig bankbediende Amsterdam Nederland 31-05-1897 Aerdenhout gem. Bloemendaal
15-12-1932 Adolf Deisinger kapper Wiklitz Tsjecho-Slowakije 22-04-1899 Apeldoorn
10-11-1900 Bernard Adolf Heinrich Deiters koopman MŁnster Pruisen 28-09-1871 Amsterdam
25-06-1906 Gerhard Adolph Deitmers manufacturier Heek Pruisen 08-08-1856 Purmerend
24-12-1930 Anna Katharina Deitz arbeidster Burtscheid Pruisen 13-05-1894 Aken (Pruisen)
02-01-1917 Gerhard Friedrich Deitz fabrieksarbeider Laurensberg Duitschland 13-09-1876 Aken (Duitschland)
30-03-1912 Paul Jacques Dekeijser klerk Leuven BelgiŽ 29-05-1872 Pasoeroean (Ned.-IndiŽ)
12-06-1909 Wilhelm Johannes Bernardus Dekeling schoenmaker Doornenburg* Nederland 12-02-1870 Niel (Pruisen) * gem. Bemmel
24-01-1930 Jan Simon Dekema zonder beroep Amsterdam Nederland 28-06-1879 Amsterdam
17-12-1858 Adolph Dekens koopman Gent BelgiŽ [niet vermeld] Soerakarta (Ned.-IndiŽ)
18-03-1931 Anton Dekker musicus Kleef Pruisen 09-07-1890 Kleef (Pruisen)
06-12-1909 Gerrit Jan Dekker veehoeder Genemuiden Nederland 31-03-1862 St. TŲni''s-Unterweiden (Pruisen)
05-07-1910 Harm Dekker arbeider Beilen Nederland 24-04-1864 RŲhlinghausen bij Wanne (Pr.)
17-03-1923 Adriana Geertruida Dekkers winkelierster Utrecht Nederland 03-03-1874 Amsterdam weduwe van Joseph Wolf
13-05-1927 Vreedenrijk Walter Dekkers kantoorbediende Constantinopel Turkije 23-07-1894 Constantinopel (Turkije)
18-11-1921 Pieter Joannes Delahaije herbergier Mechelen BelgiŽ 28-06-1875 Luik (BelgiŽ)
27-12-1921 Wilhelm Joseph Delahaije hoofdopziener Burtscheid Pruisen 04-08-1867 Kohlscheid (Pruisen)
18-05-1929 Conrad Joseph Delahaye zadelmaker Herzogenrath Pruisen 22-10-1893 Herzogenrath (Pruisen)
14-11-1929 Mathias Delahaye zadelmaker Herzogenrath Pruisen 03-12-1895 Herzogenrath (Pruisen)
24-07-1908 Peter Delaroy fabrieksarbeider Beesel Nederland 26-08-1859 Dilkrath (Pruisen)
10-06-1926 Hermann Joseph Maria Delhaes koopman Aken Pruisen 06-03-1880 Aken (Pruisen)
20-06-1914 Johanna Delhaes koopvrouw DŁren Pruisen 28-09-1861 Aken (Pruisen) weduwe van Hubert Dionis Lodewijk Kocks
30-01-1915 Wilhelmine Anna Dell zonder beroep Essen-Ruhr Pruisen 10-03-1872 Duisburg-Beeck (Pruisen) weduwe van Hendrikus Antonius ter Steege
22-07-1927 Vittorio Luigi Dell'Avo loodgieter Rotterdam Nederland 12-07-1900 Rotterdam
07-07-1867 Johann Paul Friedrich Gotthold E. Delpij sergeant b/h 3e regiment infanterie St. Vith Pruisen [niet vermeld] Bergen op Zoom
25-07-1932 Johannes Martin Delst van bankwerker Elberfeld Pruisen 06-06-1893 Wuppertal-Elberfeld (Pruisen)
19-05-1922 Jules Joseph Ghislain Delvaux boekhouder Souvret BelgiŽ 09-12-1894 Sas van Gent
21-12-1914 Johann Heinrich Demandt fabrieksarbeider Duisburg Pruisen 06-09-1869 Duisburg (Pruisen)
20-12-1924 Mathias Theodor Demandt fabrieksarbeider Linn Pruisen 30-01-1877 DŁsseldorf-Rath (Pruisen)
22-06-1914 Nicolaus Demandt fabrieksarbeider Duisburg Pruisen 10-02-1876 Duisburg (Pruisen)
21-12-1914 Peter Theodor Demandt fabrieksarbeider Duisburg Pruisen 08-12-1873 Duisburg (Pruisen)
05-08-1862 Henry Demmeny of Demmeni 1e luitenant der infanterie van het * Mulhausen Frankrijk [niet vermeld] Ned. Oost-IndiŽ * Nederlandsch-Oost-Indisch leger
02-05-1897 Johann Demmer schipper Homberg Pruisen 25-12-1867 Alkmaar
08-06-1866 Hermann Julius Eduard Demmich landmeter b/d statistieke opname * Bulow Pruisen [niet vermeld] Ned.-IndiŽ * van Java voor de residentie Tagal
24-05-1928 Helena Henriette Demming dienstbode Ludwigshafen Beieren 05-02-1894 Frankfort a/d M. (Pruisen)
03-04-1909 Joannes Demming machinist Herwen en Aerdt Nederland 28-12-1853 Duisburg-Beeck (Pruisen)
25-07-1932 Rupert Alois Dengg hoofdinspecteur bij de* Sint-Joris a/d Stiefing Oostenrijk 06-05-1896 Amsterdam * Gemeente Elektriciteitswerken
30-12-1919 Ernestine Annie Emilie Denis kantoorbediende Amsterdam Nederland 07-03-1897 Amsterdam
08-07-1920 Julius Everard Caspar Denis kantoorbediende Nieuwer-Amstel Nederland 25-11-1895 Amsterdam
18-11-1921 Amanda Wilhelmine Denklau zonder beroep EimsbŁttel gem. Hamburg Duitschland 02-04-1873 Breukelen-Nijenrode
15-12-1932 Peter Henricus Dennemans landarbeider Siebengewald* Nederland 09-11-1897 Siebengewald gem. Bergen * gem. Bergen
24-12-1919 Franz Friedrich Dennig manufacturier Voltlage Pruisen 10-08-1867 Muiden
12-06-1909 Petrus Martinus Dentandt tijdelijk cipier* Gent BelgiŽ 19-01-1872 Malang (Ned.-IndiŽ) * van 's Land''s-gevangenis te Malang
22-02-1924 Carl Friedrich Louis Denzler zonder beroep Northeim Pruisen 10-08-1867 Arnhem
27-11-1918 Hermann Gerhard Theodor Depeweg winkelchef Ankum Pruisen 08-09-1869 Amsterdam
12-06-1919 Hermann Heinrich Depeweg winkelier Ankum Pruisen 15-02-1860 Amsterdam
17-07-1911 Gustavus Desiderius Jacobus Depla handelaar Houthem BelgiŽ 06-02-1861 Rotterdam
13-05-1927 Peter Leonard Derichs koopman Roedgen Pruisen 06-05-1885 Roermond
06-04-1933 Peter Deriksen mijnwerker Kohlscheid Pruisen 25-02-1901 Heerlen
07-06-1913 Theodor Derikx stoker en machinist St. TŲnis Pruisen 01-01-1878 Wickrath (Pruisen)
07-03-1924 Joseph Derks mijnwerker Altenessen Pruisen 23-08-1884 Nieuwenhagen
08-07-1920 Theodor Peter Derks mijnwerker Styrum Pruisen 15-06-1885 Heerlen
20-03-1929 Wilhelm Derks kapper Altenessen Pruisen 31-10-1891 Essen (Pruisen)
09-07-1931 Dorothea Wilhelmine Derksen kloosterzuster Kleef Pruisen 14-08-1908 Blerick gem. Maasbree
03-04-1909 Gerardus Derksen arbeider Huissen Nederland 23-01--1874 Rindern (Pruisen)
18-03-1931 Gerhard Heinrich Maria Derksen slager Elten Pruisen 30-07-1898 Elten (Pruisen)
18-03-1931 Hermann Derksen landbouwer Elten Pruisen 07-10-1893 Elten (Pruisen)
14-06-1930 Jacob Matthias Derksen fabrieksarbeider Weeze Pruisen 28-02-1898 Weeze (Pruisen)
26-02-1914 Johann Theodor Derksen los werkman Duisburg Pruisen 24-09-1874 Duisburg (Pruisen)
05-03-1921 Peter Anton Derksen arbeider Duisburg Pruisen 29-08-1880 Duisburg (Pruisen)
18-03-1931 Wilhelm Johann Derksen koopman Elten Pruisen 04-05-1897 Elten (Pruisen)
15-07-1912 Wilhelm Peter Derksen metselaar Duisburg Pruisen 09-08-1878 Duisburg (Pruisen)
28-12-1933 Heinrich Derkx landbouwer Walbeck Pruisen 15-12-1899 Walbeck (Pruisen)
12-11-1921 Christine Dermout zonder beroep Zeist Nederland 16-08-1865 Hilversum weduwe van George Sigismund Wilhelm von Wedel
12-12-1912 Johann Mathias Hubert Derrez ploegbaas Neuss Pruisen 16-06-1856 Neuss (Pruisen)
14-12-1893 Georges Henri Julien Desandrť commissionair in effecten Parijs Frankrijk 12-01-1867 Nieuwer-Amstel
14-12-1888 Benjamin Joseph Jean Antoine Deschaux tijdelijk klerk bij de Algemeene* Marseille Frankrijk 07-03-1864 Batavia (Ned.-IndiŽ) * Rekenkamer van Nederlands-IndiŽ
29-05-1852 Philibert Louis Victor Desertine 1e luitenant b/h 2e reg. dragonders Hannover Hannover [niet vermeld] s-Gravenhage
21-12-1928 Adolphe Lambertus Louis Desmit inspecteur bij de gemeentelijke* Amsterdam Nederland 01-11-1895 Amsterdam * telefoondienst
19-04-1887 Henri Charles Achille Despťroux referendaris b/h Departement van * Soerakarta Ned.-IndiŽ 12-06-1851 Batavia (Ned.-IndiŽ) * Binnenlandsch Bestuur in Ned.-IndiŽ
24-01-1930 Markus Symel Desser koopman Ropczycc Polen 01-11-1894 Amsterdam